नेपालीको सकृयतामा कोलोराडोमा १६ लायन्स क्लब बिच अन्तरकृया कार्यक्रम

291 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १५ कार्तिक २०७३, सोमबार १७:१४

सम्पादक: Dhading News

नातिबाबु भट्ट
कोलोराडो अमेरीका
अक्टोबर ३०, २०१६-नेपालीको सकृयतामा कोलोराडोमा गठित लङमन्ट हिमालयज लायन्स क्लबको आयोजनामा सनिबार ६ नर्थ ईष्ट डिष्ट्रक अन्तर्गत रहेका १६ लायन्स क्लवका पदाधिकारी बिच एक आपसमा अन्तरकृया कार्यक्रम सम्पन्न भयो ।
लङमन्ट स्थित स्थानीय एभरेष्ट रेष्टुरेन्टमा आयोजित कार्यक्रममा ६ नर्थ ईष्टका डिष्टक गर्भनर केन नोर, भ्वाईस डिष्ट्रिक गर्भनर डेबि डे, निवर्तमान डिष्टक गर्भनर केरोल ल्याम्वर्ट लगायत सबै क्लबका पदाधिकारीहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।

????????????????????????????????????
?

आयोजक लङमन्ट हिमालयज लायन्स क्लबका अध्यक्ष जोशन श्रेष्ठले सबैलाई स्वागत गरेपछि सुरुभएको कार्यक्रममा सबै क्लबहरुले एक बर्षको अबधिमा गरेको कामको प्रगती, कामगर्दा आईपरेका समस्या र चुनौती, समस्या समाधानका उपायहरु एक आपसमा सुनाएका थिए । बातावरण संरक्षण, दृष्टिबिहिनलाई सहगोग तथा समस्याको समाधान, शिक्षा र खानाको लागी बिश्वव्यापी सहयोग अभियान चलाउदै आएको लायन्सले देश्रो क्याबिनेट बैठकमा क्लबको अनुभब आदान प्रदान गरेको हो ।
सहभागी क्लबहरुले स्कूलमा बालबालिकाहरुको आखा जांच, चश्मा संकलन तथा बितरण , बृक्षरोपण, खाना बितरण, सदस्य बिस्तार, सहयोग संकलन, छात्रबृती बितरण, किताब संकलन, समुदाय बिस्तारमा सहयोग र क्लबको भावी योजना बारे सुनाएका थिए । यसै क्रममा आयोजक संस्था लङमन्ट हिमालयजले भुकम्प पिडीत मातृभुमी नेपालमा धेरै नेपाली दाजुभाईहरु अझै पालमुनी बसिरहेका र जाडो नजिकै आईरहेकोले सहयोगकोलागी जाकेट संकलन अभियान चलाएको, दुर्गम बिद्यालयमा अध्यनरत बाल बलिकाहरुको आंखा जाचगर्न सजिलो तथा बिशेष किसिमको क्यामरा नेपाल पठाउन लागेको, अमेरीकामा एक हजार भन्दा बढि बृक्षरोपण गर्ने, लियो बाल क्लब गठन गर्ने जस्ता संस्थाको भावी ओजना सुनाएको थियो ।
कार्यक्रममा आगामी जुन २०१७ मा चिकागोमा हुनलागेको लायन्सको सयौं अन्तराष्ट्रिय महासभामा सहभागी हुन रजिष्ट्रेशन गर्ने तरिका, होटल तथा ट्रेन कसरी बुक गर्ने तरिका तथा खर्च बिवरणको जानाकारी समेत गराईएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१५ कार्तिक २०७३, सोमबार १७:१४ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सांसद भूमी त्रिपाठीद्वारा स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम सार्वजनिक

धादिङ । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नं १ का प्रतिनिधिसभा सदस्य भूमी त्रिपाठीले आर्थिक वर्ष २०७७/७८को स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत छनोट भएका योजना र बिनियोजित बजेट सार्वजनिक गर्नु.....

बूढीगण्डकी क्षेत्रका प्रभावित घरगोठको मुआब्जा माग्दै धर्नामा

धादिङ : राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाको रुपमा चर्चा पाएपनि निर्माण कसरी हुने भन्ने बिषयमा गर्ने भन्ने टुंगो लाग्न.....

धादिङका पाँच स्थानीय तहमा अस्पताल शिलान्यास

धादिङ, १५ मंसिर । धादिङको पाँच वटा स्थानीय तहमा एकैदिन ५ वटा अस्पतालको शिलान्यास भएको छ । गुणस्तरीय आधारभूत.....

गोलभेँडाको दोब्बर मूल्य पाउँदा गौँथलेका किसान दङ्ग

नारायण ढुङ्गाना / (रासस) धादिङ : गत वर्ष उत्पादन कम र भाउ न्यून हुँदा धादिङ जिल्लाको सिद्धलेख गाउँपालिका वडा.....

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी.....

Categories