भारतलाई दोष लाएर मात्र समस्या समाधान हुदैन–कांग्रेस नेता रिजाल

655 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २९ कार्तिक २०७३, सोमबार १३:०७

सम्पादक: Dhading News

नातिबाबु भट्ट
कोलोराडो

पूर्व सुचना तथा संचार मन्त्रि, नेपाली कांग्रेसका केन्द्रिय सदस्य तथा सभाषद मिनेन्द्र रिजाल संग कोलोराडो बासी नेपालीहरुले नेपालको समसामयिक बिषयमा अन्तरकृया गरेका छन् ।
dsc_0043नेपाली जनसंम्पर्क समिती कोलोराडो च्याप्टरको आयोजनामा नोभेम्बर १३ मा सम्पन्न अन्तरकृया कार्यक्रममा कोलोराडोका स्थानीय संघ संस्थाका प्रतिनिधी, ब्यवसायी, पत्रकार तथा सर्वसाधारणहरुको उपस्थिती रहेको थियो । छलफल तथा अन्तरकृयाको क्रममा सहभागीहरुले नेपालको संविधान संशोधन, मधेशको माग, अंगिकृतलाई देशको महत्वपुर्ण पदमा दिने बिषयमा भएको हल्ला, नेपालको बैदेसिक निती, भुकम्प पिडीतलाई राहत, राष्ट्रपति आउदा दिईएको सार्वजानिक बिदा, नेपालबाट यूवाहरु पलायन हुनुपर्ने अबस्था कहिले सम्म, चुनाब, दोहोरो नागरिकता र नेपाली कांग्रसको आगामी रणनितीका बारेमा प्रष्ट्याउन पूर्व सुचना तथा संचार मन्त्रि, नेपाली कांग्रेसका केन्द्रिय सदस्य सभाषद रिजालाई आग्रह गरेका थिए ।
यसरी आग्रह गर्नेहरुमा नेपाली जनसम्पर्क समिती अमेरीकाका उपाध्यक्ष धर्मराज श्रेष्ठ, नेपाली कांग्रेस गोरखाका पुर्व जिल्ला सभापति तथा जनसम्पर्क समिती अमेरिकाका सल्लाहकार बुद्धी लामीछाने, नेपाली जनसम्पर्क समिती पुर्व केन्द्रिय सदस्य जगन्नाथ गौतम, रकी माउन्टेन फ्रेन्डस् अफ नेपालका अध्यक्ष शरद आचार्य, नेपाली घरका अध्यक्ष योगराज गौतम, तमुधी कोलोराडोका अध्यक्ष चन्द्र गुरुङ, एनआरएन कोलोराडोका अध्यक्ष बासुदेव खनाल, नेवा खलका अध्यक्ष प्रेमकाजी श्रेष्ठ, यूएस नेपाल न्यूजका बिकल पराजुली गजेन्द्र अधिकारी लगायतका ब्यक्तिहरु रहेका थिए ।
सहभागीहरुको जिज्ञासा समाधान गर्ने क्रममा रिजालले देश अझै संक्रमण कालिन अबस्थामा रहेको, स्थिर सरकार बन्न नसक्दा देश बिकासले गती लिन नसकेको, अंगिकृतलाई देशको महत्वपुर्ण पदमा जस्तै प्रधान मन्त्रि, राष्ट्रपती दिनेभन्ने हल्लामात्र भएको, ठुलो देश र खुल्ला सिमा भएको कारण भारत संग टक्कर लिएर,गाली गरेर नेपालको समस्या समाधान नहुने, बरु चलाखी पुर्वक फकाएर बढि सुबिधा लिने तर्फ अग्रसर हुनुपर्ने, युवालाई स्वदेशमानै बसेर सृजनशिल कामगर्न सामाजिक संजालमार्फत प्रवासीले गहन भुमीका निभाउन सकिने जस्ता तर्क गर्दै सहभागीहरुको जिज्ञासा समाधान गर्ने प्रयास गरेका थिए ।
उनले नेतालाई गालीगरेर मात्र अहिले नेपालको समस्या समाधान हुने अबस्थामा नभएकोले सबैलाई एकजुट भएर देश बिकासमा साथ दिन आग्रह गरे ।
कार्यक्रम नेपाली जन सम्पर्क समिती कोलोराडो च्याप्टरका अध्यक्ष गणेशराज भण्डारीको सभापतित्वमा सम्पन्न भएको थियोधादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२९ कार्तिक २०७३, सोमबार १३:०७ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

बूढीगण्डकीआयोजनाको कारण मध्यपहाडी लोकमार्ग निर्माणमा अलमल

- केशव अधिकारी कटुन्जे -धादिङ । प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाको मोडालिटी नटुंगिएका कारण मध्यपहाडी लोकमार्गको धादिङ जिल्लाको खण्ड निर्माण कार्य रोकिन पुगेको छ । बूढीगण्डकी.....

नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

धादिङ, १३ मंसिर - निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा.....

नीलकण्ठ क्याम्पसको अध्यक्षमा शम्भुकुमार श्रेष्ठ चयन

धादिङबेसी । धादिङ जिल्लाको पहिलो सामुदायिक क्याम्पस निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको सञ्चालक समिति.....

आइसोलेसन बाट निर्मलाको सुझाव – कोरोना लाई सामान्य नठानौं

- निर्मला अधिकारी  दशै भर्खर सकिएको थियो  l अफिस खुलेर काम सुरु भईसकेको थियो l मैले काम गर्ने कम्पनी औषधीको.....

उपाध्यक्ष कँडेलद्धारा धादिङका राष्ट्रिय गौरव आयोजनाको अनुगमन

केशव अधिकारी धादिङ,१२ मंसिर -  धादिङ जिल्लामा सञ्चालित राष्ट्रिय गौरवका आयोजना र अन्य योजनाहरुको राष्ट्रिय.....

Categories