जनजागृति मा.बि को अध्यक्षमा गोकर्ण रुपाखेती सर्वसम्मत

77 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १ माघ २०७३, शनिबार ११:११

सम्पादक: Dhading News

15941119_10208178313111184_6015342379189707612_nधादिङको थाक्रे गाविस वडा नम्बर ३ महादेववेशीमा रहेको जनजागृति माध्यमिक विद्यालयको पुस २९ गते सम्पन्न अभिभावक भेला बाट विद्यालयका संस्थापक प्रधानाध्यापक गोकर्ण रुपाखेती विद्यालय व्यवस्थापन समितिको अध्यक्षमा सर्वसम्मत निर्बाचित हुनुभएको छ ।
मच्छिन्द्र मा.वि खानिखोलाका श्रोतकेन्द्रका श्रोत व्यक्ति तुलसीराम खनालको प्रमुख आतिथ्य एवं विद्यालयका संस्थापक, सल्लाहकार समितिका संयोजक नेत्रराज पौडेलको विषेश आतिथ्यमा सम्पन्न भएको कार्यक्रममा विद्यालयको भावि ५ बर्ष भित्र जिल्लाको नमुना विद्यालयको स्थापित गर्ने योजना सहित आर्थिक एवं प्रगती प्रतिवेदन पेश गरिएको थियो ।
IMG_1638अभिभावक भेलाले नयाँ शिक्षा नियमावली अनुसार नयाँ विद्यालय व्यवस्थापन समितिको निर्वाचन गरेको हो । जसमा गोकर्ण रुपाखेतीको अध्यक्षतामा कुमार विश्वकर्मा, मनकुमारी थापा, सञ्चिता थापा, जमुना सुवेदी, रबि प्रकाश ओझा र उर्मिला राई लाई सर्वसम्मत चयन गरेको हो ।


१ माघ २०७३, शनिबार ११:११ मा प्रकाशित

Dhading Galaudi mahotsav 2073

समाचार

सबै

निर्वाचनका लागि मतदान केन्द्रमा कम्तीमा नौ जना कर्मचारी

काठमाडौं-निर्वाचन आयोगले एक मतदान केन्द्रमा कम्तीमा नौ जना कर्मचारी खटाउने तयारी गरेको छ । आयोगले मतदाता संख्याका आधारमा मतदान केन्द्रमा खटाउने कर्मचारीको सूची तय गरेको छ । २ सय ५० मतदाता भएको मतदान.....

प्रकाश दाहालको पार्थिव शरीरलार्इ अन्तिम बिदाई (हेर्नुहोस् फोटोफिचर)

काठमाडौँ, मंसिर ३ । आकस्मिक हृदयघातका कारण निधन भएका माओवादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य तथा अध्यक्ष पुष्पकमल.....

एमाले नेता भुमि त्रिपाठीलाई लक्षित गरि एम्बुस बिस्फोट

एमाले नेता भुमि त्रिपाठीलाई लक्षित गरि एम्बुस बिस्फोट धादिङ । धादिङ क्षेत्र नं १ बाट उम्मेद्वारी दिएका भुमि.....

धादिङमा २ लाख ३३ हजार मतदाताले मतदान गर्न पाउने

 धादिङ । मंसिर १० गते हुन गईरहेको  प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनमा धादिङ जिल्लाका २ लाख ३३ हजार  मतदाताले.....

डा. महतलाई लक्षित गरि एम्बुस विस्फोट

क्षेत्र १ प्रदेश ख का उम्मेदवार रमेशकुमार महतको फेसबुकबाट साभार फोटो । नुवाकोट क्षेत्र नं. १ का उम्मेदवार.....

netrawati 3x2 = 20pcs

dashai-shub-kamana