आयोगले निर्णय नसच्याए राप्रपा अदालत जाने– उपाध्यक्ष तामाङ

213 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ चैत्र २०७३, आईतवार १९:२९

सम्पादक: Dhading News

IMG_7367

धादिङ,६ चैत । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीले हिन्दु राज्य र राजतन्त्रलाई नछाड्ने पार्टीका केन्द्रिय उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङले वताउनु भएको छ । पार्टीको जिल्ला समिति धादिङले आईतबार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा तामाङले सो कुरा वताउनु भएको हो । राप्रपा धादिङको आयोजनामा भएको जिल्ला स्तरीय कार्यकर्ता भेला पछि पार्टीले पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरेको हो ।
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीले संवैधानिक राजतन्त्र र हिन्दु राज्य विधानमा राख्न नपाउने निर्वाचन आयोगको निर्णयले पार्टीको संवैधानिक हक हनन भएको दावी गर्दै राप्रपाले निर्णय नसच्चिए आन्दोलनमा उत्रने पार्टीका केन्द्रिय उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङले चेतावनी दिनुभयो ।
निर्वाचन आयोगले राप्रपाको विधानमा राजतन्त्र र हिन्दु राज्य राख्न नमिल्ने भन्दै सच्चाईदिएपछि राप्रपाले उक्त निर्णय गलत भएको भन्दै विरोध गरेको छ । आयोगको निर्णयबाट नेपालको संविधानको मौलिक हकको ठाडो उल्लंघन भएकाले उक्त निर्णय तत्काल सच्याउनु पर्नेमा उपाध्यक्ष तामाङले जोड दिनु भयो । आयोगले आफ्नो निर्णय नसच्याए पार्टीले कानूनी उपचारको खोजी गरी अदालतबाट संवैधानिक हक लिई छाड्ने तामाङले वताउनु भयो । पत्रकार सम्मेलनमा पर्यटन राज्य मन्त्री परशुराम तामाङ र राप्रपाका केन्द्रिय सदस्य एवम पुर्व मन्त्री ठाकुर शर्मा उपस्थिति रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ चैत्र २०७३, आईतवार १९:२९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

लागुऔषध मुद्दामा फरार गल्छीका दुई महिला पक्राउ

धादिङ- फरार अभियुक्त पक्राउ अभियान अन्र्तगत जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले मंसिर २ गते  उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मछेडीखोला बस्ने ५० बर्षिया सरिता भन्ने.....

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

Categories