आयोगले निर्णय नसच्याए राप्रपा अदालत जाने– उपाध्यक्ष तामाङ

253 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ चैत्र २०७३, आईतवार १९:२९

सम्पादक: धादिङ न्यूज

IMG_7367

धादिङ,६ चैत । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीले हिन्दु राज्य र राजतन्त्रलाई नछाड्ने पार्टीका केन्द्रिय उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङले वताउनु भएको छ । पार्टीको जिल्ला समिति धादिङले आईतबार धादिङबेसीमा आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा तामाङले सो कुरा वताउनु भएको हो । राप्रपा धादिङको आयोजनामा भएको जिल्ला स्तरीय कार्यकर्ता भेला पछि पार्टीले पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरेको हो ।
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीले संवैधानिक राजतन्त्र र हिन्दु राज्य विधानमा राख्न नपाउने निर्वाचन आयोगको निर्णयले पार्टीको संवैधानिक हक हनन भएको दावी गर्दै राप्रपाले निर्णय नसच्चिए आन्दोलनमा उत्रने पार्टीका केन्द्रिय उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङले चेतावनी दिनुभयो ।
निर्वाचन आयोगले राप्रपाको विधानमा राजतन्त्र र हिन्दु राज्य राख्न नमिल्ने भन्दै सच्चाईदिएपछि राप्रपाले उक्त निर्णय गलत भएको भन्दै विरोध गरेको छ । आयोगको निर्णयबाट नेपालको संविधानको मौलिक हकको ठाडो उल्लंघन भएकाले उक्त निर्णय तत्काल सच्याउनु पर्नेमा उपाध्यक्ष तामाङले जोड दिनु भयो । आयोगले आफ्नो निर्णय नसच्याए पार्टीले कानूनी उपचारको खोजी गरी अदालतबाट संवैधानिक हक लिई छाड्ने तामाङले वताउनु भयो । पत्रकार सम्मेलनमा पर्यटन राज्य मन्त्री परशुराम तामाङ र राप्रपाका केन्द्रिय सदस्य एवम पुर्व मन्त्री ठाकुर शर्मा उपस्थिति रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ चैत्र २०७३, आईतवार १९:२९ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

नेपालमा एकै दिन १ सय १४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि

काठमाडौं । नेपालमा एकै दिन १ सय १४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. विकास देवकोटाले १ सय १४ जना संक्रमित थपिएको जानकारी दिनुभयो । मन्त्रालयमा.....

नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ७७२- थपिए ९० जना

धादिङ । नेपालमा जेठ १३ गते मंगलबार दिउँसो सम्ममा एकैदिनमा थप ९० जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) संक्रमण पुष्टि भएको.....

धादिङमा आलोपालो गरेर सामान ढुवानी हुने

धादिङ, १२ जेठ - लकडाउनको समयमा वजार क्षेत्रमा मालसामान ढुवानी गर्ने सवारीहरुको भिडभाड बढ्न थालेपछि धादिङमा.....

सोमबार सार्वजनिक बिदा दिने गृहको मन्त्रालयको निर्णय

धादिङ न्यूज धादिङ, ११ जेठ - गृह मन्त्रालयले आइतबारका लागि दिने भनिएको सार्वजनिक विदा नदिेने भएको छ ।   नेपाल.....

भारतबाट २ सय १७ जना शनिवार धादिङ आईपुगे

धादिङ,१० जेठ - धादिङ घर भै रोजगारीका क्रममा भारतका विभिन्न स्थानमा रहेका २ सय १७ जना शनिवार विहान धादिङ आइपुगेका.....

Categories