धादिङमा अबैध प्राकृतिक दोहन रोकेरै छाड्छु – एसपि वैदवार

1075 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २४ माघ २०७५, बिहीबार ०८:०५

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ जिल्लाको शान्ति सुरक्षा, प्राकृतिक श्रोतको दोहन रोकथाम, राजमार्गमा हुने घटना दुर्घटनाबाट उत्पन्न हुने समस्या समाधानमा प्रहरी शक्तिलाई सहि ठाउँमा उभ्याएर आंफु प्रहरीकै भूमिकामा रहने धादिङका प्रहरी प्रमुख एसपि राजकुमार बैदवारले वताउनु भएको छ । बैदवार दुई दिन अघि मात्रै धादिङ सरुवा भई आउनु भएको हो । धादिङ जिल्लाको त्रिशूली तथा बुढीगण्डकी नदीमा बढ्द गएको अबैध दोहन तर्फ संकेत गर्दै नयाँ आउनु भएका एसपिले प्राकृतिक श्रोत दोहन रोकथाममा प्रहरी नै भएर उभिने वताउनु भएको हो ।

भर्खरै मात्र धादिङको प्रहरी प्रमुखको जिम्मेवारीमा आउनु भएका वैदवारले प्रही कसैको प्रभावमा पारेर होइन कानूनको अधिनमा रहेर आम नागरिकको विश्वास र भरोसाका लागि सेवामा समर्पित रहने र आंफु पनि नेपाल प्रहरीको मुल्य मान्यता बिश्वास लाई कायम राख्दै अघि बढ्ने बताउनु भएको छ ।
विहीवार धादिङका पत्रकारहरु संग परिचयात्मक कार्यक्रम राख्दै एसपि वैदवारले यस्तो वताउनु भएको हो । धादिङका तत्कालिन प्रहरी प्रमुख एसपि डम्बरवाहादुर विक सरुवा भई महाराजगन्ज स्थित प्रहरी शिक्षालयमा जानु भएको थियो भने महानगर प्रहरी शिक्षालयबाट एसपि वैदवार धादिङ सरुवा भई आउनु भएको हो । यसै गरी प्रहरी नायव उपरिक्षक (डिएसपि) श्याम महतो सरुवा भई जानु भएपछि उहाँको ठाउँमा स्याङजा जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट सरुवा भई (डिएसपि) प्रकाश विष्ट विहिवार धादिङ आउनु भएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२४ माघ २०७५, बिहीबार ०८:०५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

मोटरसाईकलको ठक्करबाट बद्रीबहादुर कार्कीको मृत्यु

धादिङ, ११ माघ - मोटरसाइकलको ठक्करबाट शुक्रवार राती धादिङको बैरेनीवजार स्थित पृथ्वीराजमार्गमा एक जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ बैरेनीवजार बस्ने ६० वर्षीय.....

बिदुरको अधुरै रह्यो जापान फर्कने सपना

धादिङ-तिहारमा जापानबाट फर्केका ३० वर्षीय विदुर गुरुङ भूकम्पले भत्काएको घर निर्माण गर्ने तरखरमा थिए । जापानमा.....

सुन्दरी माविलाई खेलकुद सामाग्री हस्तान्तरण

धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ मा रहेको सुन्दरी माविलाई खेलकुद सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको छ.....

दार्खा खुकुरी आक्रमणको मुख्य योजनाकार अशोक पक्राउ

खनियावास । धादिङको खनियावास गाउँपालिका वडा नम्बर ४ दार्खामा मंगलबार राति भएको खुकुरी आक्रमणको मुख्य योजनाकार.....

दार्खामा खुकुरी प्रहारः एकको मृत्यु, एक गम्भिर घाईते

धादिङ । धादिङको खनियावास गाउँपालिका वडा नम्बर ४ दार्खामा मंगलबार राति दुई जनामाथि खुकुरी प्रहार भएको छ । घरमा.....

Categories