धादिङमा अबैध प्राकृतिक दोहन रोकेरै छाड्छु – एसपि वैदवार

991 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २४ माघ २०७५, बिहीबार ०८:०५

सम्पादक: Dhading News

धादिङ जिल्लाको शान्ति सुरक्षा, प्राकृतिक श्रोतको दोहन रोकथाम, राजमार्गमा हुने घटना दुर्घटनाबाट उत्पन्न हुने समस्या समाधानमा प्रहरी शक्तिलाई सहि ठाउँमा उभ्याएर आंफु प्रहरीकै भूमिकामा रहने धादिङका प्रहरी प्रमुख एसपि राजकुमार बैदवारले वताउनु भएको छ । बैदवार दुई दिन अघि मात्रै धादिङ सरुवा भई आउनु भएको हो । धादिङ जिल्लाको त्रिशूली तथा बुढीगण्डकी नदीमा बढ्द गएको अबैध दोहन तर्फ संकेत गर्दै नयाँ आउनु भएका एसपिले प्राकृतिक श्रोत दोहन रोकथाममा प्रहरी नै भएर उभिने वताउनु भएको हो ।

भर्खरै मात्र धादिङको प्रहरी प्रमुखको जिम्मेवारीमा आउनु भएका वैदवारले प्रही कसैको प्रभावमा पारेर होइन कानूनको अधिनमा रहेर आम नागरिकको विश्वास र भरोसाका लागि सेवामा समर्पित रहने र आंफु पनि नेपाल प्रहरीको मुल्य मान्यता बिश्वास लाई कायम राख्दै अघि बढ्ने बताउनु भएको छ ।
विहीवार धादिङका पत्रकारहरु संग परिचयात्मक कार्यक्रम राख्दै एसपि वैदवारले यस्तो वताउनु भएको हो । धादिङका तत्कालिन प्रहरी प्रमुख एसपि डम्बरवाहादुर विक सरुवा भई महाराजगन्ज स्थित प्रहरी शिक्षालयमा जानु भएको थियो भने महानगर प्रहरी शिक्षालयबाट एसपि वैदवार धादिङ सरुवा भई आउनु भएको हो । यसै गरी प्रहरी नायव उपरिक्षक (डिएसपि) श्याम महतो सरुवा भई जानु भएपछि उहाँको ठाउँमा स्याङजा जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट सरुवा भई (डिएसपि) प्रकाश विष्ट विहिवार धादिङ आउनु भएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२४ माघ २०७५, बिहीबार ०८:०५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङमा १२९ जनाका लागि खुल्यो जागिर (सूचना सहित )

धादिङ ।तपाई बेरोजगार हुनुहुन्छ र कामको खोजीमा लागि रहनु भएको छ भने धादिङको १३ वटै स्थानीय तहका लागि धेरै जना कर्मचारीको माग भएको छ । भुकम्प पिडितहरुको लागि भवन निर्माण कार्यमा आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोग.....

राष्ट्रिय झण्डा घर, अफिसदेखि गाडीमा समेत राख्न पाइने

काठमाण्डौं -विश्वमै आफ्नो छुट्टै पहिचान बोकेको नेपालीको शान राष्ट्रिय झण्डा विगतका सरकारी कार्यालय र सरकारी.....

राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक पारित

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाबाट राष्ट्रिय परिचयपत्र विधेयक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण विधेयक २०७५ पारित.....

बीआरआई विश्वसँग नेपाललाई जोड्ने महत्वपूर्ण ढोका

काठमाडौं, - नेपालको विकासका लागि विश्वसँग जोडिने सहज मार्ग खोल्नुपर्ने आवश्यकतामाथि विभिन्न विज्ञहरुले जोड.....

विप्लव माओवादीलाई धक्का, जिल्ला सेक्रेटरी पक्राउ

धादिङ, १ असोज – प्रहरीको सर्वाधिक खोजी सूचीमा रहेकानेत्र विक्रम चन्द नेत्तृत्वको नेकपाका धादिङ जिल्ला.....

Categories