धादिङका दुई बिद्यालय भवन बनाउन रोटरी क्लबको सहयोग

502 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ फाल्गुन २०७५, शुक्रबार १९:०३

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, ३ फागुन – सामाजिक उत्तरदायित्व कार्यक्रम अन्र्तगत धादिङ जिल्लाका २ वटा बिद्यालय भवन निर्माणका लागि रोटरी क्लव अफ धादिङले आर्थिक सहयोग गर्ने भएको छ ।
रोटरी क्लवको सहयोगमा भवन निर्माण हुन लागेका बिद्यालयहरुमा जिल्लाको नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ३ मा रहेको इजारा आधारभूत बिद्यालय र थांक्रे गाउँपालिका वडा नम्बर ६ मा रहेको जनजागृति माध्यमिक बिद्यालय रहेको छ । दुई बिद्यालयको भवन निर्माण गर्न रोटरीले प्रति बिद्यालय १६ लाख ५० हजार आर्थिक सहयोग गर्ने भएको छ । भवन निर्माणका लागि दिईने रकम तीन किस्तामा उपलव्ध गराईने क्लवका धादिङ अध्यक्ष गोविन्द बुढाथोकीले जानकारी दिए ।
बुधवार धादिङबेसीमा एक कार्यक्रमका बिच भवन निर्माणका बिषयमा सम्झौता भई पहिलो किस्ता वापतको रकम ६ लाख रुपैयाँको चेक हस्तान्तरण गरिएको छ । भवन निर्माणका लागि भएको दुई पक्षिय सम्झौता पत्रमा बिद्यालयको तर्फबाट इजारा आधारभूत बिद्यालयका व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष इन्द्रकुमार श्रेष्ठ र प्रधानाध्यापक अम्विका अधिकारीका साथै जनजागृति माविका अध्यक्ष गोकर्ण रुपाखेती र प्रधानाध्यापक लावणप्रसाद फुयाँलले हस्ताक्षर गरेका छन ।
स्थापना काल देखि विभिन्न जनचेतनामूलक कार्य गर्दै आएको रोटरीले सामाजिक उत्तरदायित्व निर्वाह गर्नेक्रममा रोटरी इन्टरनेशनल डिष्ट्रिक ३२९२ नेपाल भुटान इआरआरआरपि कार्यक्रम संग सहकार्य गरेर दुई वटा बिद्यालय भवन निर्माणमा सहयोग गरिएको क्लवका धादिङ अध्यक्ष गोविन्द बुढाथोकीले जानकारी दिए ।
योजना सम्झौता तथा पहिलो किस्ताको चेक हस्तान्तरण कार्यक्रममा क्लवका संस्थापक अध्यक्ष ध्रुववहादुर थापा, नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ३ का वडा अध्यक्ष होमनाथ रिजालका साथै क्लवका पदाधिकारीहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३ फाल्गुन २०७५, शुक्रबार १९:०३ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बढ्यो सामाजिक सुरक्षा भत्ता

काठमाडौं । सरकारले बृद्ध भत्ता बढाएको छ । बढेको भत्ता अव कार्यान्वयनमा समेत आएको छ । सरकारले चालु आर्थिक वर्ष २०७६–७७ को बजेटमा घोषणा गरेअनुसार ज्येष्ठ नागरिकदेखि सबै शीर्षकका सामाजिक सुरक्षा भत्ता बढाएको.....

पहिरोले भत्काएको दुई महिनापछि स्याफ्रु–मैलुङ सडक मर्मतकार्य शुरू

भदौ २९, रसुवा । पहिरोका कारण गत असार महीनाबाट अवरुद्ध स्याफ्रु–मैलुङ खण्डको नयाँ राजमार्ग शनिवारबाट मर्मतकार्य.....

धादिङमा यसरी मनाइँदैछ संविधान दिवस

धादिङबेसी । धादिङमा यस बर्षको संविधान दिवस विभिन्न कार्यक्रमका साथ भव्य तरिकाले मनाइने भएको छ । २०७६ सालको.....

कालुपाण्डेमार्गमा बस दुर्घटना, १० जना घाइते

धादिङ २७ भदौ - धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर - ६,मा पर्ने मुक्तिनाथ मन्दिर नजिकै कालुपाण्डे मार्गमा.....

धादिङ अस्पताललाई प्रदेश सरकारको एक करोड २५ लाख अनुदान

धादिङ, २८ भदौ - प्रदेश नं ३ सरकारले धादिङ जिल्ला अस्पतालकाका साथै ३ नम्बर प्रदेशका आठ वटा सरकारी अस्पतालको सेवा.....

Categories