जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङको सूचना

423 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १३ भाद्र २०७०, बिहीबार ०४:५२

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

 

 धादिङ जिल्लामा रहेका ५९२ सामुदायिक विद्यालयहरुमा एक विद्यालय एक पुस्तकालय पुर्याउने लक्ष्य अनुसार आ.व.६९÷०७० सम्म २३३ विद्यालयहरुमा पुस्तकालय स्थापना भई सञ्चालनमा रहेको र २० विद्यालयमा व्यवस्थित पुस्तकालय स्थापनाको क्रममा रहेको अवगत गराउन चाहन्छौ ।

यसै सन्दर्भमा जिल्ला शिक्षा कार्यालयको पहल र जिल्ला विकास समिति एबम् गा.वि.स.हरु समेतको सहयोगमा पुस्तकालय विकासको क्षेत्रमा कार्यरत संस्थाहरु रुम टु रिड नेपाल, प्रयास नेपाल तथा विद्यालयहरुसँगको सहकार्यमा एक विद्यालय एक पुस्तकालय अभियान अन्तर्गत सन् २०१४का लागि पुस्तकालय माग फाराम संकलन गर्ने कार्य भाद्र १ गते देखि भाद्र मसान्तसम्म हुने भएकोले उक्त समयाबधि भित्र फाराम भरी बुझाउन सम्पुर्ण विद्यालयहरुलाई सूचित गरिन्छ ।
फाराम पाईने र बुझाउने स्थान ः जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङ र प्रयास नेपाल धादिङको कार्यालय
थप जानकारीको लागि
जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङ ः ०१०५२०१२४, ९८५११२०५७७
रुम टु रिड नेपाल र प्रयास नेपाल धादिङ ः९८४१७२६२८४, ०१०५२०४५०, ९८४१६५६९४१धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१३ भाद्र २०७०, बिहीबार ०४:५२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छी गाउँपालिकाले चिन्न नसकेको प्रतिभा इश्वरी अधिकारी

धादिङ -गत वर्ष काठमाडौं स्थित् नोबेल एकेडीमीबाट व्यवस्थान संकायतर्फ प्लस टुमा नेपाल टप गर्दै गर्दा इश्वरी अधिकारीलाई सारा नेपालीले चिने । नचिनोस्, पनि कसरी, अधिकारीले राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डको कक्षा १२ मा.....

स्वच्छ खानेपानीका लागि आयोजना निर्माण तिव्र गतिमा

धादिङ, १३ माघ । खानेपानीको अभाव झेल्दै आएका स्थानीयबासीको समस्या समाधानका लागि जिल्लाका विभिन्न स्थानमा सरकारी.....

मोटरसाईकलको ठक्करबाट बद्रीबहादुर कार्कीको मृत्यु

धादिङ, ११ माघ - मोटरसाइकलको ठक्करबाट शुक्रवार राती धादिङको बैरेनीवजार स्थित पृथ्वीराजमार्गमा एक जनाको मृत्यु.....

बिदुरको अधुरै रह्यो जापान फर्कने सपना

धादिङ-तिहारमा जापानबाट फर्केका ३० वर्षीय विदुर गुरुङ भूकम्पले भत्काएको घर निर्माण गर्ने तरखरमा थिए । जापानमा.....

सुन्दरी माविलाई खेलकुद सामाग्री हस्तान्तरण

धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ मा रहेको सुन्दरी माविलाई खेलकुद सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको छ.....

Categories