जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङको सूचना

340 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १३ भाद्र २०७०, बिहीबार ०४:५२

सम्पादक: Dhadingnews.com

 धादिङ जिल्लामा रहेका ५९२ सामुदायिक विद्यालयहरुमा एक विद्यालय एक पुस्तकालय पुर्याउने लक्ष्य अनुसार आ.व.६९÷०७० सम्म २३३ विद्यालयहरुमा पुस्तकालय स्थापना भई सञ्चालनमा रहेको र २० विद्यालयमा व्यवस्थित पुस्तकालय स्थापनाको क्रममा रहेको अवगत गराउन चाहन्छौ ।

यसै सन्दर्भमा जिल्ला शिक्षा कार्यालयको पहल र जिल्ला विकास समिति एबम् गा.वि.स.हरु समेतको सहयोगमा पुस्तकालय विकासको क्षेत्रमा कार्यरत संस्थाहरु रुम टु रिड नेपाल, प्रयास नेपाल तथा विद्यालयहरुसँगको सहकार्यमा एक विद्यालय एक पुस्तकालय अभियान अन्तर्गत सन् २०१४का लागि पुस्तकालय माग फाराम संकलन गर्ने कार्य भाद्र १ गते देखि भाद्र मसान्तसम्म हुने भएकोले उक्त समयाबधि भित्र फाराम भरी बुझाउन सम्पुर्ण विद्यालयहरुलाई सूचित गरिन्छ ।
फाराम पाईने र बुझाउने स्थान ः जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङ र प्रयास नेपाल धादिङको कार्यालय
थप जानकारीको लागि
जिल्ला शिक्षा कार्यालय धादिङ ः ०१०५२०१२४, ९८५११२०५७७
रुम टु रिड नेपाल र प्रयास नेपाल धादिङ ः९८४१७२६२८४, ०१०५२०४५०, ९८४१६५६९४१धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१३ भाद्र २०७०, बिहीबार ०४:५२ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बढ्यो सामाजिक सुरक्षा भत्ता

काठमाडौं । सरकारले बृद्ध भत्ता बढाएको छ । बढेको भत्ता अव कार्यान्वयनमा समेत आएको छ । सरकारले चालु आर्थिक वर्ष २०७६–७७ को बजेटमा घोषणा गरेअनुसार ज्येष्ठ नागरिकदेखि सबै शीर्षकका सामाजिक सुरक्षा भत्ता बढाएको.....

पहिरोले भत्काएको दुई महिनापछि स्याफ्रु–मैलुङ सडक मर्मतकार्य शुरू

भदौ २९, रसुवा । पहिरोका कारण गत असार महीनाबाट अवरुद्ध स्याफ्रु–मैलुङ खण्डको नयाँ राजमार्ग शनिवारबाट मर्मतकार्य.....

धादिङमा यसरी मनाइँदैछ संविधान दिवस

धादिङबेसी । धादिङमा यस बर्षको संविधान दिवस विभिन्न कार्यक्रमका साथ भव्य तरिकाले मनाइने भएको छ । २०७६ सालको.....

कालुपाण्डेमार्गमा बस दुर्घटना, १० जना घाइते

धादिङ २७ भदौ - धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर - ६,मा पर्ने मुक्तिनाथ मन्दिर नजिकै कालुपाण्डे मार्गमा.....

धादिङ अस्पताललाई प्रदेश सरकारको एक करोड २५ लाख अनुदान

धादिङ, २८ भदौ - प्रदेश नं ३ सरकारले धादिङ जिल्ला अस्पतालकाका साथै ३ नम्बर प्रदेशका आठ वटा सरकारी अस्पतालको सेवा.....

Categories