नीलकण्ठ सामुदायिक अध्ययन केन्द्रको वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न

80 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १५ भाद्र २०७०, शनिबार १०:५३

सम्पादक: Dhadingnews.com

धादिङबेशी /नीलकण्ठ सामुदायिक अध्ययन केन्द्रको छैठौं वार्षिक साधरणसभा  भाद्र १४ गते शुक्रवारका दिन सम्पन्न भएको छ । केन्द्रका अध्यक्ष विश्वराज अधिकारीको अध्यक्षतामा सम्पन्न  साधारण सभाका प्रमुख अतिथि नीलकण्ठ क्याम्पसका क्याम्पस प्रमुख भुपेन्द्र कुमार श्रेष्ठ रहनु भएको थियो ।

               कार्यसमितिका सदस्य राजेन्द्र रानाले संचालन गर्नुभएको सो कार्यक्रममा कार्यसमिति सदस्य मंगलवहादुर सुनुवारले स्वागत गर्नुभएको थियो। साधारणसभामा एनेकपा माओवादीका कार्यालय सचिव विनोदवावु रिमाल, नेपाली काँग्रेसका कार्यलय सचिव शिवराज गिरी ,जनता पुस्तकालय धादिङका अध्यक्ष मोहन कुमार श्रेष्ठ, नेपाल मानव अधिकार संगठन धादिङका सभापति कृष्णप्रसाद दाहाल, नीलकण्ठ गा.वि.स.का सचिव गिरी प्रसाद विष्ट समेतले शुभकामना मन्तव्य राख्नुभएको थियो ।
साधारणसभा संस्थाको प्रगति प्रतिवेदन तथा भावी कार्यक्रम सदस्य मंगलवहादुर सुनुवारले प्रस्तुत गर्नुभएको थियो भने रु.८,६९,०००।– वरावरको आयव्यय विवरण सदस्य शुशिला श्रेष्ठले प्रस्तुत गर्नुभएको थियो।
सो अवसरमा सो अध्ययन केन्द्रका संस्थापक अध्यक्ष ध्रुववहादुर थापालाइ सम्मानित गरिएको थियो भने साक्षर नेपाल अभियान अन्तरगत नीलकण्ठ गा.वि.स.मा कार्यरत ३५ जना स्वयँसेवक तथा ४ जना निरीक्षकहरुलाइ प्रमाणपत्र वितरण गरिएको थियो । पुस्तकालयमा नियमित रुपमा अध्ययन गर्ने छात्रा सजना श्रेष्ठलाइ पनि पुरस्कृत गरिएको थियो ।कार्यक्रममा संस्थाका सदस्यहरु ,साक्षर नेपाल अभियानका स्वयँसेवकहरु तथा आयआर्जन समुहका सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो ।
नीलकण्ठ सामुदायिक अध्ययन केन्द्रले नीलकण्ठ गा.वि.स.मा विशेष साक्षरता कार्यक्रम, साक्षरता दोश्रो कार्यक्रम ,आयआर्जन समुह गठन ,व्यवसायिक सीप विकास तालीम, विउपुँजी वितरण,वचत तथा ऋण कार्यक्रम संचालन गर्नुको अलावा धादिङवेशीमा सामुदायिक पुस्तकालय संचालन गर्दै आएको छ । पुस्तकालयमा नयाँ नयाँ तथा चर्चित पुस्तकहरु उपलव्ध हुनुको साथै राष्ट्रिय स्तरका दैनिक ,साप्ताहिक,मासिक तथा स्थानिय पत्रिकाहरु नियमित रुपमा उपलव्ध हुने व्यवस्था गरिएको छ। वालवालिकाहरुको लागि चित्रकला अभ्यास गर्ने सुविधा मिलाइएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१५ भाद्र २०७०, शनिबार १०:५३ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बढ्यो सामाजिक सुरक्षा भत्ता

काठमाडौं । सरकारले बृद्ध भत्ता बढाएको छ । बढेको भत्ता अव कार्यान्वयनमा समेत आएको छ । सरकारले चालु आर्थिक वर्ष २०७६–७७ को बजेटमा घोषणा गरेअनुसार ज्येष्ठ नागरिकदेखि सबै शीर्षकका सामाजिक सुरक्षा भत्ता बढाएको.....

पहिरोले भत्काएको दुई महिनापछि स्याफ्रु–मैलुङ सडक मर्मतकार्य शुरू

भदौ २९, रसुवा । पहिरोका कारण गत असार महीनाबाट अवरुद्ध स्याफ्रु–मैलुङ खण्डको नयाँ राजमार्ग शनिवारबाट मर्मतकार्य.....

धादिङमा यसरी मनाइँदैछ संविधान दिवस

धादिङबेसी । धादिङमा यस बर्षको संविधान दिवस विभिन्न कार्यक्रमका साथ भव्य तरिकाले मनाइने भएको छ । २०७६ सालको.....

कालुपाण्डेमार्गमा बस दुर्घटना, १० जना घाइते

धादिङ २७ भदौ - धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर - ६,मा पर्ने मुक्तिनाथ मन्दिर नजिकै कालुपाण्डे मार्गमा.....

धादिङ अस्पताललाई प्रदेश सरकारको एक करोड २५ लाख अनुदान

धादिङ, २८ भदौ - प्रदेश नं ३ सरकारले धादिङ जिल्ला अस्पतालकाका साथै ३ नम्बर प्रदेशका आठ वटा सरकारी अस्पतालको सेवा.....

Categories