माओवादीद्धारा यात्रुसहितको बसमा आगजनी

96 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३० भाद्र २०७०, आईतवार ११:४६

सम्पादक: Dhadingnews.com

काभ्रे, ३० भदौ । नेकपा–माओवादी नेतृत्वको ३३ दलीय मोर्चाका कार्यकर्ताले बन्दको अवज्ञा गरेको भन्दै अरनिको राजमार्गस्थित धुलिखेलमा यात्रु बोकेको बसमा आगजनी गरेर त्रास फैलाएका छन् ।

480X320_e4e79b1f3a4cb63e9449fdec3ef578c2

बनेपाबाट मेलम्ची जांदै गरेको बा २ ख ५६७२ नम्वरको बसलाई नेकपा माओवादीका कार्यकर्ताले आगजनी गरेका हुन् । बसमा यात्रु रहेकै अवस्थामा नेकपा माओवादीका कार्यकर्ताले आगजनी गरेको प्रत्यक्षदर्शी यात्रुले जानकारी दिए ।
‘सुपर एक्सप्रेस’ नामक सो बसमा १५ जना यात्रु रहेका थिए । यात्रुले जस्तो गरी रोकेर ढुंगा प्रहार गरी एक्कासि पेट्रोल छर्केर बसमा आगो लगाएका हुन् । ढुंगा प्रहार गरेपछि ओर्लन लागेका यात्रुहरु ओर्लन नपाउंदै नेकपा माओवादीका कार्यकर्ताहरुले आगो लगाएर भागेका थिए ।
पांचखालको सर्वमंगला विद्यालयमा पढाउन जांदै गरेकी शिशिका युरेपिया श्रेष्ठले बसमा लगाईएको आगोले आफू बालबाल जोगिएको बताईन् ।
यसैबीच, प्रहरीले बन्दका क्रममा हिंसात्मक कार्यमा संलग्न रहेको अराोपमा नेकपा–माओवादीका केन्द्रीय सदस्य चुडामणि गौतमसहितका नेता कार्यकर्तालाई पक्राउ गरेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

३० भाद्र २०७०, आईतवार ११:४६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

लागुऔषध मुद्दामा फरार गल्छीका दुई महिला पक्राउ

धादिङ- फरार अभियुक्त पक्राउ अभियान अन्र्तगत जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले मंसिर २ गते  उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मछेडीखोला बस्ने ५० बर्षिया सरिता भन्ने.....

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

Categories