मन्त्रिपरिषद् अध्यक्ष रेग्मी र प्रचण्डबीच छलफल, रेग्मीद्धारा राष्ट्रपतिसँग पनि भेट

304 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ आश्विन २०७०, आईतवार १४:४६

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

काठमाण्डु /अन्तरिम चुनावी मन्त्रिपरिषद् अध्यक्ष खिलराज रेग्मीले चुनावी कार्यतालिका प्रभावित नहुने गरी असन्तुष्ट दलहरुलाई पनि सहमतिमा ल्याउन एकीकृत नेकपा माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डसँग आग्रह गर्नुभएको छ । अध्यक्ष रेग्मीको सरकारी निवास बालुवाटारमा आईतबार  भएको भेटवार्तामा रेग्मीले सरकार निर्वाचन कार्यतालिका अनुसार अघि बढेको भन्दै निर्वाचन आयोगको कार्य तालिकामा कुनै असर नपर्ने गरी निर्वाचन आन्दोलनरत दलहरुलाई पनि सहमतिमा ल्याउने प्रयास गर्न आग्रह गर्नुभएको थियो । संवैधानिक निकायमा रिक्त पदपूर्ति गर्ने विषयमा पनि छलफल भएको रेग्मीको निजी सचिवालयले जनाएको छ । अध्यक्ष रेग्मीका प्रेस सल्लाहकार विमल गौतमले अध्यक्ष रेग्मीले सरकार निष्पक्ष, स्वतन्त्र र भयरहित वातावरणमा मङ्सिर ४ को निर्वाचन सम्पन्न गर्ने कार्यमा क्रियाशील रहेको जानकारी गराएको बताउनुभयो ।

यसैबीच आगामी निर्वाचन गरिने भनिएको सेना परिचालनको बारेमा मन्त्रिपरिषदका अध्यक्ष रेग्मीले राष्ट्रपति डा रामवरण यादवसँग छलफल गर्नुभएको छ । उहाँले सेना परिचालन गर्नलाई आइपर्ने संवैधानिक अड्चनलगायतका विषयमा कुराकानी गर्नुभएको जनाइएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ आश्विन २०७०, आईतवार १४:४६ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

धादिङ न्यूज डटकमको सम्पादकमा रामचन्द्र रुपाखेती

    धादिङ- धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कमको सञ्चालन अब डिन्यूज मिडिया प्रा.लि.ले गर्ने भएको छ । नेत्रावती मिडिया प्रा.लि.बाट अनलाइनको स्वामित्व डिन्यूजमा सरेसंगै कम्पनीले धादिङ.....

बागमती प्रदेशले धादिङ अस्पताललाई ७५ लाख दिने

हेटौंडा, २३ भदौ - कोरोना भाईरस संक्रमण तथा रोकथामका लागि बागमती प्रदेशले प्रदेशका बिभिन्न स्थानिय तह, अस्पताल र.....

नागढुंगा सुरुङमार्ग निर्माण सुरु, १ वर्षमै सुरुङको प्वाल खनिने

धादिङ- सिस्नेखोलादेखि काठमाडौंको थानकोट जोड्ने बुहप्रतिक्षित नागढुंगा सुरुङमार्ग निर्माण सुरु भएको छ । सडक.....

बूढीगण्डकी आयोजना प्रभावितहरुले बुझे ३२ अर्ब मुआब्जा

केशव अधिकारी धादिङ । आयोजना कस्ले बनाउने र कुन ढाँचामा बन्ने भन्ने बारेमा टुंगो लाग्न नसकेपनि प्रस्तावित १२ सय.....

धादिङमा निषेधाज्ञा भदाै ९ गतेसम्म थप

 धादिङ ।  कोरोना संक्रमणको महामारी थप फैलन नदिन धादिङमा निषेधाज्ञालाई कडाई गरिने भएको छ । जिल्ला सुरक्षा.....

Categories