मन्त्रिपरिषद् अध्यक्ष रेग्मी र प्रचण्डबीच छलफल, रेग्मीद्धारा राष्ट्रपतिसँग पनि भेट

119 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ आश्विन २०७०, आईतवार १४:४६

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

काठमाण्डु /अन्तरिम चुनावी मन्त्रिपरिषद् अध्यक्ष खिलराज रेग्मीले चुनावी कार्यतालिका प्रभावित नहुने गरी असन्तुष्ट दलहरुलाई पनि सहमतिमा ल्याउन एकीकृत नेकपा माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डसँग आग्रह गर्नुभएको छ । अध्यक्ष रेग्मीको सरकारी निवास बालुवाटारमा आईतबार  भएको भेटवार्तामा रेग्मीले सरकार निर्वाचन कार्यतालिका अनुसार अघि बढेको भन्दै निर्वाचन आयोगको कार्य तालिकामा कुनै असर नपर्ने गरी निर्वाचन आन्दोलनरत दलहरुलाई पनि सहमतिमा ल्याउने प्रयास गर्न आग्रह गर्नुभएको थियो । संवैधानिक निकायमा रिक्त पदपूर्ति गर्ने विषयमा पनि छलफल भएको रेग्मीको निजी सचिवालयले जनाएको छ । अध्यक्ष रेग्मीका प्रेस सल्लाहकार विमल गौतमले अध्यक्ष रेग्मीले सरकार निष्पक्ष, स्वतन्त्र र भयरहित वातावरणमा मङ्सिर ४ को निर्वाचन सम्पन्न गर्ने कार्यमा क्रियाशील रहेको जानकारी गराएको बताउनुभयो ।

यसैबीच आगामी निर्वाचन गरिने भनिएको सेना परिचालनको बारेमा मन्त्रिपरिषदका अध्यक्ष रेग्मीले राष्ट्रपति डा रामवरण यादवसँग छलफल गर्नुभएको छ । उहाँले सेना परिचालन गर्नलाई आइपर्ने संवैधानिक अड्चनलगायतका विषयमा कुराकानी गर्नुभएको जनाइएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ आश्विन २०७०, आईतवार १४:४६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

लागुऔषध मुद्दामा फरार गल्छीका दुई महिला पक्राउ

धादिङ- फरार अभियुक्त पक्राउ अभियान अन्र्तगत जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले मंसिर २ गते  उनिहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ मछेडीखोला बस्ने ५० बर्षिया सरिता भन्ने.....

बूढीगण्डकी प्रभावितद्धारा आन्दोलनको घोषणा

धादिङ । बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनाको डुबानमा पर्ने बजार क्षेत्रको मुआब्जा निर्धारण नगरेको भन्दै प्रभावित.....

स्कुटर चोरेर बिक्री गर्ने चार जना धादिङबाट पक्राउ

धादिङ,२९ कात्तिक । स्कुटर चोरी  गरि बिक्री गर्ने कार्यमा संलग्न रहेका चार जना लाई धादिङ प्रहरीले पक्राउ गरि.....

Vacancy Announcement

Published Date:  25 Kartik  2076 Dhading Chamber of Commerce and Industry and Mott MacDonald  has been  implementing a DFID-funded Post-earthquake recovery project (Purnima) in Dhading Districts. The program aims to create long-term positive change in the lives of people in.....

बुद्धिमान तामाङलाई राप्रपाको कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी

काठमाण्डौं -वरिष्ठ उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलाई कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र.....

Categories