मन्त्रिपरिषद् अध्यक्ष रेग्मी र प्रचण्डबीच छलफल, रेग्मीद्धारा राष्ट्रपतिसँग पनि भेट

190 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ६ आश्विन २०७०, आईतवार १४:४६

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

काठमाण्डु /अन्तरिम चुनावी मन्त्रिपरिषद् अध्यक्ष खिलराज रेग्मीले चुनावी कार्यतालिका प्रभावित नहुने गरी असन्तुष्ट दलहरुलाई पनि सहमतिमा ल्याउन एकीकृत नेकपा माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डसँग आग्रह गर्नुभएको छ । अध्यक्ष रेग्मीको सरकारी निवास बालुवाटारमा आईतबार  भएको भेटवार्तामा रेग्मीले सरकार निर्वाचन कार्यतालिका अनुसार अघि बढेको भन्दै निर्वाचन आयोगको कार्य तालिकामा कुनै असर नपर्ने गरी निर्वाचन आन्दोलनरत दलहरुलाई पनि सहमतिमा ल्याउने प्रयास गर्न आग्रह गर्नुभएको थियो । संवैधानिक निकायमा रिक्त पदपूर्ति गर्ने विषयमा पनि छलफल भएको रेग्मीको निजी सचिवालयले जनाएको छ । अध्यक्ष रेग्मीका प्रेस सल्लाहकार विमल गौतमले अध्यक्ष रेग्मीले सरकार निष्पक्ष, स्वतन्त्र र भयरहित वातावरणमा मङ्सिर ४ को निर्वाचन सम्पन्न गर्ने कार्यमा क्रियाशील रहेको जानकारी गराएको बताउनुभयो ।

यसैबीच आगामी निर्वाचन गरिने भनिएको सेना परिचालनको बारेमा मन्त्रिपरिषदका अध्यक्ष रेग्मीले राष्ट्रपति डा रामवरण यादवसँग छलफल गर्नुभएको छ । उहाँले सेना परिचालन गर्नलाई आइपर्ने संवैधानिक अड्चनलगायतका विषयमा कुराकानी गर्नुभएको जनाइएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

६ आश्विन २०७०, आईतवार १४:४६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

नेपालमा एकै दिन १ सय १४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि

काठमाडौं । नेपालमा एकै दिन १ सय १४ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. विकास देवकोटाले १ सय १४ जना संक्रमित थपिएको जानकारी दिनुभयो । मन्त्रालयमा.....

नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ७७२- थपिए ९० जना

धादिङ । नेपालमा जेठ १३ गते मंगलबार दिउँसो सम्ममा एकैदिनमा थप ९० जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) संक्रमण पुष्टि भएको.....

धादिङमा आलोपालो गरेर सामान ढुवानी हुने

धादिङ, १२ जेठ - लकडाउनको समयमा वजार क्षेत्रमा मालसामान ढुवानी गर्ने सवारीहरुको भिडभाड बढ्न थालेपछि धादिङमा.....

सोमबार सार्वजनिक बिदा दिने गृहको मन्त्रालयको निर्णय

धादिङ न्यूज धादिङ, ११ जेठ - गृह मन्त्रालयले आइतबारका लागि दिने भनिएको सार्वजनिक विदा नदिेने भएको छ ।   नेपाल.....

भारतबाट २ सय १७ जना शनिवार धादिङ आईपुगे

धादिङ,१० जेठ - धादिङ घर भै रोजगारीका क्रममा भारतका विभिन्न स्थानमा रहेका २ सय १७ जना शनिवार विहान धादिङ आइपुगेका.....

Categories