चेपाङ वालवालिकालाई न्यानो कपडा

193 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १३ पुष २०७०, शनिबार १५:३५

सम्पादक: Dhadingnews.com

रत्ननगर -पूर्वी चितवनको रत्ननगर –१३ जयमंगलामा रहेको गामवेसीको चेपाङ संरक्षण केन्द्रमा आश्रित वालवालिकाका लागि लत्ता कपाडा र एक दिनको खानाको सहयोग भएको छ ।
ड्यु नेपाल ललितपुर, वेष्टवन आमा समुह गोजिबहाल ललितपुर, सोरेक ललितपुरका लक्ष्मीशोभा शाक्य,रेजिना जोशी,मनहरा लक्ष्मी तुलाधर र सुनिल शाक्यको टोलीले वालवालिकाका लागि न्यानो कपडा आज एक दिनको खानाको व्यवस्था गरेका हुन ।
काठमाडौंवाट आएको महिलाहरुको टोलिले संरक्षण केन्द्रमा पुगेर केन्द्रका अध्यक्ष केपिकिरण शर्मालाई जाडोमा लगाउने न्यानो कपडा हस्तान्तरण गरेका थिए । महिलाहरुको टोली आज एक दिन संरक्षण केन्द्रमा बस्ने र वालवालिकालाई आफनै हातले खाना खुवाउने कार्यक्रम रहेको टोली सदस्य लक्ष्मीशोभा शाक्यले बताउनुभयो । उहाँले वालवालिकालाई खाना खुवाएर उनीहरु संगै रमाउने तथा चेपाङ वालवालिका संग उनीहरुको रहन सहनको वारेका बुझ्ने उहाँले बताउनुभयो । केन्द्रमा ५२ जना चेपाङ वालवालिका आश्रित छन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१३ पुष २०७०, शनिबार १५:३५ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

धादिङका गोकर्णमणी दुवाडी सचिवमा बढुवा

धादिङ- सरकारले  गोकर्णमणी दुवाडी सहित तीन जना सहसचिवलाई सचिवमा बढुवा गरेको छ । बुधवार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले सहसचिवहरु  दुवाडी, डा.योगेन्द्र कार्की र सुरेश आचार्यलाई सचिवमा बढुवा गरेको हो.....

आठ महिना पछि खुले धादिङका शैक्षिक संस्था

धादिङ - विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोभिड १९ ( कोरोना संक्रमण) का कारण गत बर्षको चैत महिना देखि बन्द.....

लापाका बाढी पहिरो पिडितलाई रेडक्रसको सहयोग

लापा - बाढी पहिरो लागेर घरबार विहिनभएका रुवीभ्याली गाउँपालिका वडा नम्बर ५ का  ३२ परिवारलाई नेपाल रेडक्रस.....

आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी

धादिङ - आज ठूलो एकादशी अर्थात् हरिबोधनी एकादशी । वर्षमा पर्ने चौबीसवटा एकादशीमध्ये सबैभन्दा ठूलो एवं महत्वपूर्ण.....

आयआर्जनका लागि किसानलाई वाख्रा बितरण

थांक्रे - धादिङको थाक्रे गाउँपालिकाको वडा नम्बर ८ मा २ वटा समूहका ११ जना सदस्यलाई ३/३ वटाको दरले ३३ वटा बाख्राका.....

Categories