म्हेन्दोमाया किङ वाइबाको नयाँ भिडियो सार्वजनिक

1044 पटक पढिएको

सम्पादक: धादिङ न्यूज

IMG_0199

अडियो सार्वजनिक भएको लामो समय पछी म्हेन्दोमाया किङ सागार एस वाईबाले “क्रालिङ खबा” नामक म्हेन्दोमाया म्युजिक भिडियो युट्युबमा सार्वजनिक गरेको छन् । सौभाग्य एस वाइबाको शब्द संगीत रहेको उक्त गीतमा गायक सागरलाई नवगायिका समिका तामाङले साथ दिएका छन । भर्खरै सार्वजनिक भएको म्युजिक भिडियोमा गायक वाइबा आँफै मोडलको रुपमा देख्न सकिन्छ भने नवगायिका समिकाले पनि उनलाई साथ दिएकी छिन् ।

कमल सौरागले एरेन्ज तथा डिका गुरुङ (काठमाडौं डिजिटल)ले मिक्सिङ गरेको “क्रालिङ खबा” निकै कर्णप्रिय बनेको छ । म्हेन्दोमाया किङको आफ्नै निर्देशन रहेको भिडियोमा छायाङकन सङ्कल्प भुजेल को रहेको छ भने कोरियोग्राफी राज वाईबा र सम्पादन जम्बुलिङ फिल्म्सले गरेका छन्।

म्हेन्दोमाया पश्चिमेली तामाङहरुको एउटा महत्वपूर्ण संस्क्रिती हो, र यसको संरक्षण र संबर्द्धनका लागि गायक वाइबाले डेढ दशकदेखी यस क्षेत्रमा योगदान दिईरहेका छन् । हालसम्म उनले १६ वटा म्हेन्दोमाया एल्बम निकालिसकेका छन् भने २०० भन्दा बढी गीत बजारमा ल्याइसकेका छन् ।

(भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।)