धादिङ निर्वाचन कार्यालयमा बम भेटियो

129 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ मंसिर २०७४, आईतवार १७:१३

सम्पादक: Dhading News

धादिङ जिल्ला निर्वाचन कार्यालय धादिङमा अज्ञात समुहले बम राखेपछि सदरमुकाम धादिङवेशी आतंकित बनेको छ ।

निर्वाचनलाई प्रभाव पार्नको लागि अज्ञात समुहले कार्यलयमा बम राखेको हुनसक्ने जिल्ला प्रशासन कार्यालय जनाएको छ । राती ४ बजेतिर कुकुर बेस्सरी भुकेको बेला बम राखेको हुन सक्ने घरवेटी ज्ञानु ढकालनले बताईन । निर्वाचनको अन्तिम तयारी भइरहँदा जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले समेत निर्वाचन कार्यलय परिसरमा सुरक्षाकर्मी खटाएको बेलामा कार्यलय परिषर भित्रै बम भेटिएपछि सुरक्षा व्यवस्थापन फितलो भएको स्थानीले आक्रोश पोखेका छन् ।

बम भेटिएलगत्तै देवीदत्त गणबाट आएको नेपाली सेनाको प्राविधिक टोलीले बमलाइ डिस्पोज गरेको थियो । बम डिस्पोज पश्चात पत्रकारहरुलाई जानकारी दिँदै देवीदत्त गणका गणपति भरत बुढाथोकीले भने, ‘ठुलै क्षति गराउने उद्येश्यले कार्यलयमा बम राखिएको रहेछ, फलामको पाइप भित्र गन पाउडर, डेटोनेटर, ब्याट्री लगायतका सामाग्रीहरु राखेर बनाइएको बम निकै नै शक्तिशाली रहेपनि र भाग्यबस दुर्घटना हुनबाट जोगियो ।’


३ मंसिर २०७४, आईतवार १७:१३ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

फागुन १६ गतेदेखी २७ गतेसम्म धादिङ महोत्सव हुने

धादिङवेसी - फागुन १६ गतेदेखी २७ गतेसम्म धादिङवेसीमा  धादिङ महोत्सव हुने भएको छ । साना तथा मझौला व्यवसायी महासंघ नेपाल, जिल्लाशाखा धादिङले महोत्सवको  आयोजना गरेको हो । ‘सम्वृद्ध धादिङको कामना एक घर एक.....

छुट्टाछुट्टै स्थानमा दुर्घटना, दुईको मृत्यु , एक घाईते

धादिङ, १२ फागुन - शनिवार विहान धादिङ जिल्लाको दुई छुट्टाछुट्टै स्थानमा भएको सवारी दुर्घटनामा परि दुई जनाको.....

धादिङमा पुनर्निर्माणमा महिलाहरू सक्रिय

धादिङ -बन्दै गरेको घर, चाहे जग खन्दै होस् या गाह्रो लगाउने चरणमा । बन्दै गरेको हरेक नयाँ घरमा महिला कामदार.....

पार्टी तथा भातृ संगठनकाे अधिवेशन रोक्ने एमालेकाे निर्णय

काठमाडौं । माओवादी केन्द्रसँग पार्टी एकिकरणको सहमति भइसकेको भन्दै एमालेले पार्टी कमिटी र भातृ संगठनका.....

राष्ट्रपति चयनका लागि फागुन २९ गतेको मिति घोषणा

काठमाडौं, फागुन १० - निर्वाचन आयोगले राष्ट्रपति चयनका लागि फागुन २९ गतेको मिति घोषणा गरेको छ। आयोगले.....