धादिङ निर्वाचन कार्यालयमा बम भेटियो

89 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ३ मंसिर २०७४, आईतवार १७:१३

सम्पादक: Dhading News

धादिङ जिल्ला निर्वाचन कार्यालय धादिङमा अज्ञात समुहले बम राखेपछि सदरमुकाम धादिङवेशी आतंकित बनेको छ ।

निर्वाचनलाई प्रभाव पार्नको लागि अज्ञात समुहले कार्यलयमा बम राखेको हुनसक्ने जिल्ला प्रशासन कार्यालय जनाएको छ । राती ४ बजेतिर कुकुर बेस्सरी भुकेको बेला बम राखेको हुन सक्ने घरवेटी ज्ञानु ढकालनले बताईन । निर्वाचनको अन्तिम तयारी भइरहँदा जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले समेत निर्वाचन कार्यलय परिसरमा सुरक्षाकर्मी खटाएको बेलामा कार्यलय परिषर भित्रै बम भेटिएपछि सुरक्षा व्यवस्थापन फितलो भएको स्थानीले आक्रोश पोखेका छन् ।

बम भेटिएलगत्तै देवीदत्त गणबाट आएको नेपाली सेनाको प्राविधिक टोलीले बमलाइ डिस्पोज गरेको थियो । बम डिस्पोज पश्चात पत्रकारहरुलाई जानकारी दिँदै देवीदत्त गणका गणपति भरत बुढाथोकीले भने, ‘ठुलै क्षति गराउने उद्येश्यले कार्यलयमा बम राखिएको रहेछ, फलामको पाइप भित्र गन पाउडर, डेटोनेटर, ब्याट्री लगायतका सामाग्रीहरु राखेर बनाइएको बम निकै नै शक्तिशाली रहेपनि र भाग्यबस दुर्घटना हुनबाट जोगियो ।’


३ मंसिर २०७४, आईतवार १७:१३ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

प्रत्यक्षतर्फका सबै निर्वाचन क्षेत्रको मतगणना सम्पन्न

काठमाडौं, २७ मंसिर । पहिलो र दोस्रो चरणमा मंसिर १० र २१ गते भएको प्रतिनिधिसभा सदस्य तथा प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनको पहिलो हुने निर्वाचित हुने प्रणालीतर्फको मतगणना सम्पन्न भएको छ । प्रतिनिधिसभाको सुनसरी.....

धादिङमा समानुपातिकमा कुन दलले कति मत पायो (सबै बिबरण सहित)

 धादिङ-प्रतिनिधि सभा र  प्रदेश सभा तर्फको प्रत्यक्ष तर्फको सम्पूर्ण सिट जितेको धादिङको  वाम गठवन्धनले.....

सातै प्रदेशमा प्रदेश प्रमुख र अस्थायी राजधानी तोकिँदै

काठमाडौं, २६मंसिर - प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले तीन दिनभित्रै प्रदेशको अस्थायी राजधानी तोकिने बताएका.....

सांसद खेम लोहनीको मतदातालाई आभार

धादिङ-संयुुक्त वाम गठवन्धनको तर्फवाट धादिङ प्रतिनिधिसभा निर्वाचन क्षेत्र नं २ बाट  प्रतिनिधि सभा.....

Motorcyclist killed in Dhading bike-truck collision

KESHAV ADHIKARI The image of an overturned motorcycle after it had collided with a truck in Gajuri Rural Municipality-2 of Dhading district, on Monday, December 11, 2017. Photo: Keshav Adhikari DHADING: A person died after a motorcycle he was riding on collided with a truck.....