सिद्धलेकमा प्रयास नेपालको सामाजिक लेखापरिक्षण

68 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ जेष्ठ २०७६, मंगलवार २०:०६

सम्पादक: धादिङ न्यूज

बुङचुङ – प्रयत्नशील सामुदायिक विकास समाज (प्रयास नेपाल) धादिङद्धारा संचालित कार्यक्रमहरुको वारेमा मंगलबार सिद्धलेक गाउँपालिकामा सामाजिक लेखापरिक्षण सम्पन्न भएको छ ।


प्रयास नेपाल धादिङका कपिलदेव सापकोटाको अध्यक्षता एवम सिद्धलेक गाउँपालिकाका अध्यक्ष प्रेमनाथ सिलवालको प्रमुख आतिथ्यता भएको सामाजिक परिक्षण कार्यक्रममा वडाध्यक्षहरु चन्द्र सिलवाल ,रामहरि बराकोटी,देव बहादुर पुलामी,डिल बहादुर घले र हेफर ईन्टरनेशनल नेपालका कार्यक्रम अधिकृत विशाल बस्नेत लगायतको आतिथ्य रहेको थियो ।

कार्यक्रममा प्रयास नेपालले आर्थिक बर्ष ०७५ /०७६ मा सिद्धलेक गाउँपालिकामा सिद्धलेक गाउँपालिका,हेफर ईन्टरनेशनल नेपाल र अक्सफामको साझेदारीमा संचालन गरेको सामाजिक पुँजी निर्माण ,जिविकोपार्जन, र स्वास्थ्य खानेपानी बिषयगत क्षेत्र अन्तरगत सिद्धलेक साना किसान सबलिकरण र पुर्णिमा परियोजनाको आर्थिक बर्ष २०७५/०७६ को प्रगति तथा आर्थिक विवरण कार्यक्रम संयोजक ईश्वरी कोईरालाले जानकारी गराउनु भएको थियो ।

यसै गरी सामाजिक लेखापरिक्षण कार्यक्रममा बालक्लब, स्बवलम्बि महिला समूह, उपहार महिला सहकारी, कार्यक्रम व्यवस्थापन समितिका प्रतिनिधीहरु,स्थानीय संघ संस्थाहरु र लक्षित समुदायका व्यक्तिहरु गरी १ सय ११ जनाको उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रमको सहजीकरण रेडियो धादिङका पत्रकार अर्जुन श्रेष्ठले गर्नु भएको थियो भने । सामाजिक परिक्षण कार्यक्रममा उठेका सवालका बारेमा प्रयास नेपाल धादिङका कार्यकारी निर्देशक दामोदर अर्याल र संस्थापक उपाध्यक्ष कपिलदेव सापकोटाले प्रष्ट पार्नु भएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ जेष्ठ २०७६, मंगलवार २०:०६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

काठमाण्डौंमा जागिरे धादिङकी महिलामा कोरोना संक्रमण

धादिङ, २३ जेठ - रोजगारीको लागि राजधानी बस्दै आएकी धादिङको धुनिबेसी नगरपालिका वडा नम्बर ३ छत्रेपाटी महेशफाँट घर भएकी एक महिलालाई कोरोना भाइरस संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ । यो संगै कोरोना संक्रमित हुने धादिङ.....

लकडाउनलाई अवसरका रुपमा लिऔं

सानुबाबु तिमिल्सिना सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्वर १ स्थित बैरेनी क्षेत्रका युवाहरुले अहिले जारी लकडाउनको.....

किन हामी फेसबुक र चटपटेप्रेमी भएको ?

मेरो सुकौरा म आजभोली सामाजिक संजाल फेसबुकमा दैनिक १० औं घण्टासम्म झुन्डिरहने मानिसहरु देखिरहेका छु । म.....

धादिङमा चौथो संक्रमित भेटिएपछि गाउँ गरियो शिल

धादिङ । धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नं ५ घर भएकी २३ वर्षिया महिलालाई कोरोना भाइरस संक्रमण भएको पुष्टि भएपछि.....

काेराेना संक्रमित धादिङकी महिला ३८ हप्ते गर्भवती

धादिङ-धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका घर भएकी २३ बर्षिया एक महिलालाई कोरोना संक्रमण भएको पुष्टि भएको छ.....

Categories