गल्छी गाउँपालिकाको शिक्षा क्षेत्र सुधारका लागि स्रोतकेन्द्र स्तरीय छलफल

1299 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७४, २४ श्रावण मंगलवार १४:३५

सम्पादक: धादिङ न्यूज

20668664_10211971636238132_2057431361_n

गल्छी, २४ साउन-गाउँपालिका भित्रका बिद्यालयहरुको वर्तमान अवस्था र शैक्षिक सुधारका बिषयहरुमा छलफल गर्न गल्छी गाउँपालिकाको आयोजनामा मंगलवार बैरेनी स्रोतकेन्द्र स्तरीय छलफल कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।
गल्छी गाउँपालिकाको आयोजनामा भएको छलफल कार्यक्रममा ८ वटै वडामा रहेका  ३९ वटा बिद्यालयका प्रधानाध्यापक र बिद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्षहरुको सहभागिता रहेको थियो ।
20668481_10211971636118129_310796494_nछलफल कार्यक्रममा गल्छी गाउँपालिकाका कार्यकारी अधिकृत दिपेन्द्र रेग्मीले गाउँपालिकाले लिएको निती अनुसार बिद्यालयलाई बाल तथा अपाङ्ग मैत्री कसरि बनाउने, शिक्षक समायोजन र दरवन्दी मिलानका बिषयमा जानकारी गराउनु भएको थियो । यसै गरी स्रोत व्यक्ति रामजीप्रसाद गौतमले स्रोत केन्द्रको नयाँ संरचना,आगामी कार्ययोजना, बिद्यालय र शिक्षकहरुको अवस्थाका बिषयमा जानकारी गराउनु भएको थियो । कार्यक्रममा गल्छी गाउँपालिकाका अध्यक्ष कृष्णहरि श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष राधा तिमिल्सिना लामिछानेका साथै वडा अध्यक्षहरुले आगामी दिनमा गाउँपालिकालाई शिक्षाको क्षेत्रमा नमुना वनाउने बिषयमा दिर्घकालिन योजनाका साथ अघि बढ्नु पर्नेमा जोड दिएका थिए ।
बैरेनी स्रोत केन्द्रमा यस अघि साविकको बैरेनी र किराञ्चोक गाविस भित्रका बिद्यालयहरु रहेकोमा अवको स्रोत केन्द्रमा नयाँ संरचना अनुसार गल्छी गाउँपालिका भित्रका बिद्यालयहरु समेटिएका छन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७४, २४ श्रावण मंगलवार १४:३५ मा प्रकाशित