स्वास्थ्य चौकीमा निर्मित खानेपानी परियोजनाको अनुगमन

715 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७४, ९ पुष आईतवार ०६:०२

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

सल्यानटार -चन्द्रज्योती एकिकृत ग्रामिण विकास समाज र यूनिसेफ नेपालको साझेदारीमा सञ्चालित प्रिफ्याव द्धारा निर्मित स्वास्थ्य चौकी भवनमा खानेपानी व्यवस्थापन परियोजनाको अनुगमन गरिएको छ ।
Untitled-2 copyयहि पुस ६ र ७ गते भएको अनुगमनमा जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख जगनाथ नेपाल , उप प्रमुख बिन्दा बराम नेपाली , त्रिपुरासुन्दरी गाऊँपालिका प्रमुख शम्भुकुमार थापा, स्वास्थ्य संयोजक ज्ञान वहादुर दहाल , खानेपानी तथा सरसफाई डिभिजन कार्यालयका ईन्जीनियर ओमहरी ताम्राकार , जिल्ला समन्वय समितिका समाजिक विकास अधिकृत विनोद अर्याल र पत्रकार राजेन्द्र वस्नेत लगायतको टोली संलग्न रहेको थियो ।
अनुगमन टोलीले सल्यानटार प्राथामिक स्वास्थ्य चौकीमा भएको कामको प्रगती स्थलगत अनुगमन गर्नुका साथै सस्थाले सञ्चालन गरेको नलाङ स्वास्थ्य चौकी सोलार लिफ्ट खानेपानी, आगिन्चोक, ज्यामरुङ, बसेरी चैनपुर, खरी र सत्यदेबीमा भएको खानेपानी योजनाको बिषयमा सस्थाका कार्यकारी निर्देशक गोकर्ण रुपाखेतीले अनुगमन टोलीलाई जानकारी गराउनु भएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७४, ९ पुष आईतवार ०६:०२ मा प्रकाशित