धादिङका लक्ष्मण शर्मा सार्क शिक्षक महासंघको महासचिवमा निर्वाचित

652 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७५, ६ आश्विन शनिबार २०:२५

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङ, – सार्क स्तरीय शिक्षकहरुको संगठन सार्क शिक्षक महासंघको महासचिवमा धादिङ सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर ७ आदमटारका लक्ष्मण शर्मा निर्वाचित भएका छन् ।

नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठनका केन्द्रीय अध्यक्ष  शर्मा  श्रीलंकामा सम्पन्न सार्क टिचर्स फेडेरेसनको अधिवेशनबाट महासचिवमा निर्वाचित भएका हुन् । ६ देशका १३ भन्दा बढी संगठनहरुको प्रतिनिधित्व रहेको कार्यक्रमको उद्घाटन श्रीलंकाका शिक्षा मन्त्री अकिला विराज करियवसमले गरेका थिए ।

सेप्टेम्बर १७-१८ मा सम्पन्न सम्मेलनबाट कार्यकारिणी समितिको महासचिवमा निर्वाचित शर्मा नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठन धादिङका पूर्व अध्यक्ष एवम सत्यवती मावि सिद्धलेक, आदमटारका पूर्वप्रधानाध्यापक पनि हुन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७५, ६ आश्विन शनिबार २०:२५ मा प्रकाशित