धादिङ उद्योग वाणिज्य संघमा कस्ले मार्ला बाजी ?

592 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ पुष २०७५, शनिबार ०८:०७

सम्पादक: Dhading News

 

 

धादिङ जिल्लाका उद्यमी व्यवसायीहरुको साझा संस्था धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको २५ औं बार्षिक साधारण सभा तथा नवौं अधिबशेन शुक्रवार देखि धादिङबेसीम शुरु भएको छ ।
शुक्रवार धादिङ उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष वोधनाथ दुवाडीको अध्यक्षतामा भएको २५ औं बार्षिक साधारण सभा तथा नवौं अधिबशेनको ३ नम्बर प्रदेशका आन्तरिक मामिला तथा कानून मन्त्री शालिकराम जमकट्टेलले उदघाटन गर्नु भएको थियो ।
शनिवार अधिबेशनको वन्द सत्रले आगामी तीन बर्षका लागि क्षेत्रीय समिति तथा जिल्ला समितिमा नयाँ नेत्तृत्व चयन गर्नेछ । जिल्ला समितिमा अध्यक्ष पदका लागि वामपन्थी व्यवसायीहरुको समर्थनमा रुद्रवहादुर खत्री (रामशरण) र लोकतान्त्रिक समर्थनमा बिष्णु् थपलियाले प्रतिस्पर्धा गर्दैछन । दुवै समूहले आफ्नो जित सुनिश्चित भएको दावी गरेपनि वामपन्थी समूह वलियो रहेको व्यवसायीहरुले दावी गरेका छन । स्थापना काल देखिनै वामपन्थी समूहको बर्चश्व कायम रहँदै आएको र यस पटक दुई ठुला कम्युनिष्ठ पार्टी एक भएर नेकपा वनेपछि व्यवसायीहरु पनि संगठित भएर अघि बढेकाले विगतको साख कायम रहने वामपन्थी समूहको दावी छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ पुष २०७५, शनिबार ०८:०७ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

Two held with illegal drugs in Dhading

Two persons have been arrested in possession of a huge cache of banned pharmaceutical drugs from Gajuri of Dhading district, on Friday, police said. Police intercepted a bus (Na 6 Kha 1760) heading to Lamjung from Kathmandu at Gajuribazaar along Prithvi highway and arrested Hemanta Gurung, 19, of Bandipur Municipality-1 and Sandeep Pariyar, 18, of Bhanu Municipality-1 in Tanahun district. Police recovered a huge cache of illegal drugs–Spasmo and Tramadol– wrapped with clothes hidden inside their bags while carrying out routine security.....

दुई बच्चासहित दम्पत्ति त्रिशूली नदीमा हामफाले

धादिङ- काठमाडौं थानकोट घर भएका बिनय लामिछानेको दम्पत्तिले आफ्ना दुई नाबालक सन्तानसहित बिहिवार साँझ त्रिशूली.....

सल्यानटारमा रंगशाला र गल्छी ६ मा वडा कार्यालय निर्माण गरिने

 धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिकामा पर्ने सल्यान्टारको असिन फाँटमा रंगशाला निर्माण गरिने भएको छ ।.....

गाउँ गाउँमा गोरु जुधाएर मनाईयो माघे संक्रान्ति

- धादिङ न्यूज समाचारदाता धादिङ, - माघ १ अर्थात माघे संक्रान्ति बुधबार धादिङ लगायत देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी.....

धादिङमा मनाईयो पाँचौं योग दिवस

धादिङ, १ माघ - धादिङमा पाँचौं राष्ट्रिय योग दिवस मनाइयो । जिल्ला आयु्र्वेद स्वास्थ्य केन्द्रको आयोजनामा जिल्ला.....

Categories