धादिङका ग्रामीण सडकमा दिनहुँ दुर्घटना

274 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १२ आश्विन २०७६, आईतवार १८:५१

सम्पादक: Dhading News

धादिङ,१२ असोज – धादिङमा आईतबार विहान भएको बस दुर्घटनाका घाईतेहरु मध्ये गम्भिर चार जनालाई उपचारका लागि नेपाली सेनाको हेलिकप्टर मार्फत काठमाण्डौं लगिएको छ । शनिवार विहान नीलकण्ठ नगरपालिकाको पौवाखाल्टामा भएको दुर्घटनामा ९ जना घाईते भएका थिए ।

नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिका सेमजोङबाट धादिङबेसीका लागि छुटेको बस आईतबार विहान दुर्घटना हुंदा बसमा सवार पाँच जना घाईते भएका थिए । दुर्घटनामा परि घाईते भएकाहरु मध्ये धादिङको नेत्रावती डबजोङ ५ का ५८ बर्षिय दल बहादुर तामाङ र सोही ठाउँ बस्ने ६९ बर्षिया हस्त कुमारी तामाङ ४५ बर्षका चन्द्रे भनिने राजु परियार र ६० बर्षकी शान्तमाया गुरुङलाई जिल्ला अस्पताल धादिङमा प्रारम्भिक उपचार गरि थप उपचारका लागि नेपाली सेनाको हेलिकप्टर मार्फत काठमाण्डौंको ग्राण्डी अस्पताल लगिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।


सेमजोङबाट सदरमुकाम धादिङबेसी आउदै गरेको धादिङ यातायात को बा ४ ख ५७९३ नम्बरको बस आईतबार विहान ८.३० वजे तिर नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर १३ केराम्जामा दुर्घटना भएको हो ।

बस एक्कासी अनियन्त्रित भई सडक बाट अन्दाजि एक सय मिटर तल बल्ड्याङ खाँदै खसेको स्थानीयले वताएका छन । दुर्घटनामा परि घाईते भएकी नेत्रावती डबजोङ ५ बस्ने २० बर्षिया लक्ष्मी गुरुङको अवस्था सामान्य रहेकाले जिल्ला अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ । दुर्घटना पछि फरार रहेका बस चालक काठमाण्डौं जिल्ला रामकोट घर भएका २६ बर्षिय सरोज श्रेष्ठलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको जनाएको छ ।

शनिवार पनि धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नम्बर ९ पौवाखाल्टामा मजदुरहरु चढेको ट्याक्टर दुर्घटना हुंदा जाजरकोट जिल्लाबाट सडक मर्मत सम्वन्धि काममा धादिङ आएका मजदुरहरु घाईते भएका थिए । दुर्घटनामा पर्ने घाइतेहरु सबै धादिङबेसी टारीबेसी सडक कालोपत्रे गर्ने जिम्मा लिएको नवकान्तिपुर कन्ट्रक्सनमा कार्यरत मजदुरहरु हुन ।

निर्माण कम्पनीको सम्पर्क कार्यालय रहेको निगालपानीबाट शनिबार बिहान ना ६च २७८० नम्बरको निर्माण कम्पनीकै ट्याक्टरमा १४ जना चढेका थिए । दुर्घटनामा घाइते भएका ९ जना मध्य सख्त घाइते भएका कृष्णबहादुर रावत र जयबहादुर चनारालाई उपचारका लागि शनिवारनै भरतपुर पठाइएको थियो ।

अन्य घाइतेहरु तेजबहादुर रावत, पूर्णवहादुर डाँगी, दिर्घबहादुर रावत, कर्णबहादुर शाही, कर्णबहादुर चनारा, चन्द्रबहादुर रावत, विर्खबहादुर रावत रहेका छन् । उनीहरुको जिल्ला अस्पताल धादिङबेंसीमा उपचार भइरहेको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१२ आश्विन २०७६, आईतवार १८:५१ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ज्यान मुद्दामा फरार दार्खाका दुई जना १७ बर्ष पछि पक्राउ

अदालतबाट कैद फैसलाको सजायँ पाएर पनि फरार रहँदै आएका अभियुक्तको खोजीलाई अभियानको रुपमा सञ्चालन गरिरहेको धादिङ प्रहरीले कर्तव्य ज्यान मुद्दामा फरार भएका धादिङका २ जना अभियुक्तलाई १७ बर्ष पछि पक्राउ गरेको छ.....

धादिङमा १०४ जनामा स्क्रब टाइफसको संक्रमण

धादिङ-प्रदेश नम्बर ३ का १३ जिल्ला मध्ये धादिङ जिल्लामा स्क्रब टाइफसबाट संक्रमण हुनेको संख्या सबै भन्दा धेरै.....

भुमेस्थानका सोनाम आठ किलो चरेससहित पक्राउ

धादिङं । काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका २ नागढुङ्गाबाट प्रहरीले आठ किलो चरेससहित एक जनालाई पक्राउ गरेको.....

सातौं धादिङ महोत्सव, २४ वटा बिषयगत समिति गठन

धादिङ २४ कात्तिक - सातौं धादिङ महोत्सव मुल आयोजक समिति र विभिन्न बिषयगत समितिको गठन गरिएको छ । महोत्सव आयोजनाको.....

आज हरिवोधिनी एकादशी , भगवान विष्णुको आराधना गरी मनाईंदै

आज हरिबोधिनी एकादशी, भगवान विष्णुको आराधना गरी मनाईंदैछ । असार शुक्ल एकादशीका दिन जलमा सयन भएका विष्णु अर्थात.....

Categories