मिस ईकलेजका विजेताहरु थाइल्याण्ड भ्रमण गरेर स्वदेश फर्किए  

1083 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७४, ४ चैत्र आईतवार १८:४८

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

काठमाडौं ४ चैत्र  । सिजन मिडियाद्धारा आयोजना गरिएको ‘मिस ईकलेज २०१८’ का विजेताहरु  काजोल तामाङ , फष्ट रनरअप सोफीया श्रेष्ठ र सेकेण्ड रनरअप आस्मी गौतम  ६ दिने थाइल्याण्ड, पटया, वैङकक भ्रमण सम्पन्न गरेर नेपाल फर्केका छन ।

सिजन मिडियाद्धारा उपहार स्वरुप प्रदान गरिएको भ्रमणको अवसरमा विभिन्न सामुन्द्रीक खेलको मज्जा संगै त्यहाको सास्कृतिक सामाजीक विषयमा  वुझ्ने मौका मिलेको  उनीहरुले वताए । त्यस्तै गरि उनीहरुलाई वैङकक स्थित वौद्धको स्तुपाहरुको  पनि अवलोकन गराइएको थियो भने विभिन्न सहरहरुको अवलोकन समेत गराईएको थियो ।

सवैभन्दा रमाइलो सफारी पार्कमा भएको अस्मी गौतमले वताईन ।  उक्त र्पाकमा विभिन्न जंगली जनावर वाघ भालु हरिण जिराफ उट गैडा लगयात विभिन्न प्रजातीका चराहरु साथै डल्फीन सोे, चिम्पान्जीको खेलहरु अवलोकन गर्न पाउदै साहै खुसी लागेको उनी वताउँछिन ।  आगामी दिनमा आयोजना गर्ने कार्यक्रम सहभागी भएर विजेता हुनेहरुलाई एसियाका विभिन्न देशहरुको भ्रमणको अवसर प्रदान गर्ने सिजन मिडियाका प्रवन्ध निर्देशक प्रदीपराज वन्त वताउँछन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७४, ४ चैत्र आईतवार १८:४८ मा प्रकाशित