सामाजिक सेवा दिवशको अवशरमा खुला वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न

1217 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७७, ६ आश्विन मंगलवार २०:०५

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

 

महादेववेंशी, ६ असोज
सामाजिक क्षेत्रमा राष्ट्रिय गौरब आजको आवश्यकता, सम्वृद्धि र सुखको लागि सामाजिक रुपान्तरण भन्ने नाराका साथ आज ४१ औं सामाजिक सेवा दिवशको अवसरमा युवाहरुको लागी थाक्रे गाउँपालिकामा पालिकास्तरीय खुला वक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ ।
संस्थागत विकास सञ्जाल र सिडर््स नेपालको सहयोग थाक्रे युवा परिषदको आयोजनामा जनजागृति माध्यमिक विद्यालयको हलमा आयोजित कार्यक्रममा १७ जना प्रतियोगी सहभागी भएका मध्ये थाक्रे वार्ड नं. ३ की सुजाता पौडेल प्रथम, थाक्रे ७ की विविसा खतिवडा द्धितिय, थाक्रे १ की सलिना थापा तृतिय र थाक्रे २ की मुना लामाले सान्त्वना स्थान हासिल गरेकी थिइन । विजेताहरुलाई नगद तथा प्रमाण पत्र प्रदान गरिएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७७, ६ आश्विन मंगलवार २०:०५ मा प्रकाशित