अखिलमा कस्ले कति मत पाए ? सवै उम्मेदवारको मत परिणाम यस्तो छ…..

979 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७०, ११ आश्विन शुक्रबार ११:४०

सम्पादक: Dhadingnews.com

 

 

अध्यक्ष (पद संख्या १)
किशोर विक्रम मल्ल 705 विजयी
लक्ष्मण लम्साल 637
उपाध्यक्ष (पद संख्या ३)
ऐन महर 669 विजयी
दिपक गौतम 659 विजयी
थोमस बास्तोला 545 विजयी
बचन बहादुर सिंह 511
धुर्व राई 492
सरोज कुमार यादव 467
सि.पि. घर्तिमगर 371
राजकुमार राई 45
महासचिव (पद संख्या १)
नविना लामा 672 विजयी
रचना खड्का 660
सचिव
सचिव खुला (पद संख्या २)
महेश कुमार बर्तौला 658 विजयी
अब्दुल हुसेन खाँ 619 विजयी
बाबुराम पन्थी 609
कमल बस्नेत 572
सचिव महिला (पद संख्या १)
राधिका खतिवडा 661 विजयी
दीपा शर्मा 648
सचिव मधेशी, मुस्लिम, चौधरी (पद संख्या १)
सरोज कुमार यादव 621 विजयी
जवाहिर अन्सारी 523
खुसीलाल चौधरी 151
सचिव जनजाती (पदसंख्या १)
भक्त कुमारी लामा 677 विजयी
विवेक श्रेष्ठ 623
कोषाध्यक्ष (पद संख्या १)
रश्मी आचार्य 710 विजयी
गुणराज आचार्य 593
सचिवालय सदस्य
सचिवालय सदस्य पुर्वाञ्चल खुला (पदसंख्या १)
मकर बहादुर खड्का 626 विजयी
महेश रोका 614
सचिवालय सदस्य मध्यमाञ्चल खुला (पदसंख्या १)
आरती लामा 752 विजयी
अनोज जोशी 537
सचिवालय सदस्य पश्चिमाञ्चल खुला (पदसंख्या १)
वसन्त ढकाल 642 विजयी
सुशिल बस्नेत 588
सचिवालय सदस्य मध्य पश्चिमाञ्चल खुला (पदसंख्या १)
अमृत बुढा 586 विजयी
सुशिल थापा 543
रुद्र शाही 114
सचिवालय सदस्य सुदुरपश्चिमाञ्चल खुला (पद संख्या १)
केशव राज उपाध्याय 620 विजयी
मोहन सिंह नायक 614
सचिवालय सदस्यबाग्मती विशेष खुला (पदसंख्या १)
समिक कुमार बडाल 702 विजयी
अमृत राउत 550
सचिवालयसदस्य मधेशी (पद संख्या २)
शिवजी प्रसाद गुप्ता 467 विजयी
दुगानन्द ठाकुर 448 विजयी
श्याम प्रजापती 444
दिनेश यादव 431
डा. आशिष कुमार झा 168
कमलेश मिश्र 118
छट्टु पटेल 102
अखिलेश झा 95
सन्तोष पासवान 80
दिगम्वर पाठक 57
शशी शेखर ठाकुर 46
सचिवालय सदस्य जनजाती (पद संख्या २)
दिनेश श्रेष्ठ 495 विजयी
ई डि.बि.बुढा 466 विजयी
टीका बहादुर थापा मगर 355
गिरेन्द्र बहादुर राई (गिरेन) 308
असारु राजवंशी 302
नारायण घर्ती 197
दिलिप लामा 130
किशन राई 65
नवीन तण्डुकार 28
सचिवालय सदस्य उत्पिडित (पद संख्या १)
प्रेम प्रधान वि.के. 544 विजयी
दान सिंह परियार 531
विजय कुमार पासवान (के.पी.) 98
मोती बि.क.(महेन्द्र) 83
सचिवालय सदस्य अपाङ्ग (पद संख्या १)
हिरेन्द्र शाही 547 विजयी
सुरेश वि.सी. 533
धिरज खत्री 140
सचिवालय सदस्य मुस्लिम (पद संख्या १) 
मो. ओसिम आलम 675 विजयी
रहमान अन्सारी 573
सचिवाल यसदस्य पिछडिएको क्षेत्र (पदसंख्या १)
धर्मेन्द्र रोकाय 637 विजयी
नरबहादुर बस्नेत 590
सचिवालय सदस्य थारु चौधरी (पद संख्या १)
ममता चौधरी 666 विजयी
ताराचन्द्र चौधरी थारु 551
सचिवालय सदस्य संस्थागत विश्वविद्यालय खुला (पद संख्या २)
ई. कपील आचार्य 546 विजयी
गोविन्द गिरी 506 विजयी
मदन खड्का 488
विदुर गिरी 449
अविधान सापकोटा 162
दीपक विष्ट 132
सन्तोष खड्का 75
भुवन क्षेत्री 45
सचिवालय सदस्य महिला खुला (पद संख्या ७)
निशा अधिकारी 703 विजयी
अमृता बराल 665 विजयी
कमला बोहरा 640 विजयी
एसु लामा 623 विजयी
सीता थापा 588 विजयी
सम्झना अधिकारी 568 विजयी
रञ्जु ज्ञवाली 537 विजयी
शोभा कुमारी सुनार 509
भजन सोडारी 492
सरिता रायामाझी 480
फातुमा खातुन 461
मञ्जु कुमारी रिमाल 463
दुर्गाभट्ट 458
सुमन पन्थी 440
बुध्दिमाया गुरुङ 139
शान्ती थिङ्ग 126
बबिता आचार्य 116
खुमा डाँगी 86
सचिवालय सदस्य खुला (पद संख्या ९)
गौतम राई 571 विजयी
अशेष घिमिरे 525 विजयी
आरसी लामिछाने 505 विजयी
कमल शाही 489 विजयी
तुलसीराम मैनाली 468 विजयी
झपिन्द्र कुमार खत्री 429 विजयी
सुदेश पराजुली 421 विजयी
दिनेश आचार्य 414 विजयी
भीम बहादुर रावल “कालोटोपी” 405 विजयी
द्वारीका प्रसाद न्यौपाने 368
लोकेश निरौला 360
विनोद खुलाल 330
सुदीप शर्मा 326
घनस्याम पाण्डे 321
लाल बहादुर थापा 318
राजा राजेन्द्र पोखरेल 312
शशीनाथ आचार्य 286
हिरालाल विश्वकर्मा 270
विनोद खनाल 215
कमल रावल 202
रोशन शाक्य 187
दुर्गा शर्मा 170
नयन बोहोरा 170
घनश्याम सुवेदी 165
हेमन्त रेग्मी 159
चतुरभुज शाही 151
नविन प्रधान 140
प्रवीण श्रेष्ठ 117
उज्वल सुवेदी 106
नेत्र बहादुर बिष्ट 106
आनन्द पन्त 101
महेश प्रसाद पन्त 96
प्रकाश सापकोटा 94
कमल सिजापती 67
बद्री अर्याल 64
मधुमास कोवित पुन 54
बीर बहादुर राउत (विरु) 52
श्याम शर्मा बजगाईं 44
मेघराज मिश्र 26
लेखराज पौडेल 21
केन्द्रिय कमिटि सदस्य
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पुर्वाञ्चल विश्वविद्यालय खुला पद संख्या २
डा. शिसिर भण्डारी 647 विजयी
सुमन न्यौपाने 576 विजयी
सालिकराम सुवेदी 562
रवि कृष्ण वि.सी. 405
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पुर्वाञ्चल विश्वविद्यालय महिला पद संख्या १
करुणा पराजुली 607 विजयी
वुनु घिमिरे 600
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पोखरा विश्वविद्यालय खुला (पद संख्या १)
बिनय शाह 495 विजयी
राजीव कटुवाल 389
राजेन्द्रगौतम 372
सुवास मल्ल 297
इश्वरबहादुर गुरुङ 100
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पोखरा विश्वविद्यालय महिला (पद संख्या १)
आद्रता रेग्मी 712 विजयी
सविना सिंखडा 372
केन्द्रिय कमिटि सदस्य काठमाडौं विश्वविद्यालय खुला (पद संख्या १)
सञ्जय लामा 622 विजयी
बिधान पोख्रेल 591
केन्द्रिय कमिटि सदस्य TSAN खुला (पदसंख्या १)
समित थापा 638 विजयी
चन्द्र राना 563
केन्द्रिय कमिटि सदस्य CTEVT खुला (पदसंख्या १)  
रमेश वटाला 579 विजयी
निर्मल थापा 506
उपेन्द्र जंग शाही 133
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पिछडिएको क्षेत्र खुला (पद संख्या १)
प्रेम बहादुर बुढा 642 विजयी
अर्जुनबहादुर शाही 554
केन्द्रिय कमिटि सदस्य अपाङ्ग खुला (पदसंख्या १)
नविना ज्ञवाली 614 विजयी
सन्देश घिमिरे 562
केन्द्रिय कमिटि सदस्य थारु चौधरी खुला (पद संख्या १)  
दिपेन्द्र चौधरी 615 विजयी
रामशरण चौधरी 539
केन्द्रिय कमिटि सदस्य जनजाती खुला (पदसंख्या ३)
सोभितमान राई 598 विजयी
दान बहादुर थापा मगर 536 विजयी
उदेश राई 530 विजयी
मोहन गुरुङ 452
रामकुमार थुलुङ राई 342
डम्मर गरम्जा मगर 291
चन्द्र लामा 221
पुष्पराज पहराई 188
हर्कमान तामाङ 131
गोविन्द श्रेष्ठ (क्षितिज) 123
नरदेव राई 81
केन्द्रिय कमिटि सदस्य मधेशी खुला (पदसंख्या ३)
अनिल कुमार शाह 633 विजयी
कनिश पटेल 569 विजयी
डा. राजेन्द्र प्रसाद यादव 557 विजयी
राम किशोर सिंह “पराग” 481
अरुण यादव 450
रिगला यादव 349
सुमन कुमार सिंह 185
शम्भु प्रसाद शर्मा 51
केन्द्रिय कमिटि सदस्य उत्पिडित खुला (पदसंख्या २)
तेज नेपाली 552 विजयी
दिपक कुमार गैरे (नेपाली) 552 विजयी
मोहन सिंह सुनार 480
राजेश नेपाली 425
रवि सेन्चुरी 135
प्रकाश रोक्का 130
केन्द्रिय कमिटि सदस्य उत्पिडित महिला (पदसंख्या १)
रेखा नेपाली 608 विजयी
गौरी नेपाली 573
लेखा आयोग
लेखा आयोग -अध्यक्ष_ पद संख्या १ कुनै एक पदमा मतदान गर्नुहोला
निलकण्ठ आचार्य 641 विजयी
दिलिप न्यौपाने 585
लेखा आयोग (सचिवा) पद संख्या १
छवि चुडाल 462 विजयी
महेन्द्रगिरी 460
बिष्णु गौतम 132
पशुपती भण्डारी 126
लेखा आयोग (सदस्य) पद संख्या ५
अनमोल क्षेत्री 582 विजयी
अभिषेक खरेल 472 विजयी
पुष्कर दाहाल 467 विजयी
उमेशराज जोशी 466 विजयी
एल.बि. सिंह (लोकेन्द्र बहादुर सिंह) 458 विजयी
टुकलाल गैरे 448
उद्धब भट्ट 447
नारायण पौडेल 441
टंक पराजुली 399
लक्ष्मण तिमिल्सीना 204
अशोक अधिकारी 169
प्रकाश ढकाल 133
कवीन्द्र रोकाय 122
धिपन भण्डारी 105
चन्द्रप्रसाद चौलागाई 69
अनुशासन आयोग
अनुशासन आयोग – अध्यक्ष_ पद संख्या १
जिवन राई 646 विजयी
मेनका पर्छाई 626
अनुशासन आयोग (सचिव_ पद संख्या १
ज्ञानु भण्डारी 549 विजयी
टिकाराम मगराती 233
पृतम पौडेल 212
इन्द्रबहादुर महरा 155
निरज भट्ट 29
विकास वन 26
अनुशासन आयोग (सदस्य_ पद संख्या ५
संजय शाह 560 विजयी
जीवछ यादव 516 विजयी
लिलाराज रोकाय 514 विजयी
दिनेश प्रसाद भट्ट 482 विजयी
प्रविण बिसुङ्के 480 विजयी
कल्याण दाहाल 385
बिनय दाहाल 340
सन्तोष बिमली 340
थिरलाल न्यौपाने 335
बाबुराम थापा 332
कृष्ण पाण्डे 313
सन्तोष कोईराला 294
गुरु प्रसाद ढकाल 131
खगेन्द्र साउद 113
सिद्धि बहादुर बुढा 92
घनश्याम न्यौपाने 75
आर्सिवाद सुवेदी 44
धनराज खड्का 39
पोखरा विश्वविद्यालय (खुल्ला ) पद संख्या -६
कमल पौडेल 663 विजयी
कमल ढुंगाना 611 विजयी
मोहन वि.क 598 विजयी
डि.वि. शाही 556 विजयी
ज्याम्वा छिरिङ्ग लामा 548 विजयी
प्रविण गौतम 548 विजयी
हेमराज शर्मा 490
युवराज नेपाल 448
लक्ष्मी प्रसाद सोती 391
विराट विक्रम सापकोटा 356
राष्ट्रिय परिषद सदस्य (TSAN) खुला पदसंख्या-१
प्रवेश विष्ट 274 विजयी
रमेश सिलवाल 244
हरि खनाल 210
सुगन्ध सुवेदी 203
राष्ट्रियपरिषद सदस्य (TSAN)(महिला ) पदसंख्या-१
सुनिता सुवेदी 511 विजयी
रिता गौतम 502
मेची
केन्द्रिय कमिटि सदस्य मेची खुला (पदसंख्या २)
भोला पौडेल 50 विजयी
दिपेन्द्र अधिकारी 47 विजयी
देशवंधु ढुंगेल 24
केन्द्रिय कमिटि सदस्य मेची महिला (पदसंख्या १)
विनिता तामाङ 35 विजयी
अनिता राई 24
राष्ट्रिय परिषद सदस्य (मेची) (खुल्ला )पद संख्या -६
शंकर भट्टर्राई 50 विजयी
सिरी माङयुङ -लिम्बु) 42 विजयी
प्रेमराज लिम्वु 39 विजयी
दिपेन्द्र तुम्बाको -लिम्बु) 36 विजयी
दुर्गा खतिवडा 35 विजयी
तारानिधि पौडेल 34 विजयी
मोहन न्यौपाने 25
मदन रिजाल (रेमन) 19
इन्द्रमणि ढकाल 14
रोशन सुवेडी 13
सन्तोष दुलाल 12
केन्द्रिय कमिटि सदस्यकोशी खुला (पदसंख्या ३)
भाष्कर खनाल 47 विजयी
हरि लिम्वु 47 विजयी
नवराज नेपाल 46 विजयी
टिकाराम माङ्ले लिम्वु 45
अर्जुन छाराहाङ 43
अनिलचन्द्र कन्द्ङवा 39
केन्द्रिय कमिटि सदस्य कोशी महिला (पदसंख्या २)
गीता राई 48 विजयी
विमला थापा 46 विजयी
क्रिष्टिना भण्डारी 45
सीता रिमाल 42
 राष्ट्रिय परिषद सदस्य – कोशी (खुल्ला पद संख्या १०
रोशन तिम्सीना 79 विजयी
टंक वहादुर रोक्का 77 विजयी
मोहन खड्का 67 विजयी
प्रकाश श्रेष्ठ 67 विजयी
चन्द्र तामाङ 59 विजयी
एकराज दाहाल 58 विजयी
चरण गुरुङ 55 विजयी
रविन राई 54 विजयी
नविन गिरी 53 विजयी
जीवन किराती 51 विजयी
हरि कट्टेल 50
ध्रुव दाहाल 49
वावुराम दाहाल 48
सुदेश चापागाई 47
केन्द्रिय कमिटि सदस्यतल्लो सगरमाथा खुला (पद संख्या २)
शुशिला चौधरी 29 विजयी
खगेन्द्र पोखरेल 24 विजयी
सुदन कुसियैत 22
प्रतिक्षा ढुँगाना 12
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – तल्लो सगरमाथा (खुल्ला) पद संख्या -४
सुमेश कुमार यादव 25 विजयी
सुरेन्द्र वस्नेत 22 विजयी
अशोक चौधरी 17 विजयी
सुनिल झा – चन्दन 17 विजयी
जीवनाथ दाहाल 16
सन्तोष कुमार यादव 15
सुजित महासेठ 9
नारायणी
केन्द्रिय कमिटि सदस्य नारायणी खुला (पद संख्या ३)
देवराज न्यौपाने 54 विजयी
सुदीप रेग्मी 48 विजयी
ऋषी रेग्मी 47 विजयी
अच्युत पराजुली 38
अनिल चौधरी 34
केन्द्रिय कमिटि सदस्य नारायणी महिला (पद संख्या २)
सुजाता पोखरेल 58 विजयी
सिर्जना तिमल्सिना 49 विजयी
चन्द्रा बर्तौला 35
जनकपुर
केन्द्रिय कमिटि सदस्य जनकपुर खुला (पदसंख्या २)
टिका जंग थापा 29 विजयी
जिवस यादव 17 विजयी
विणय प्रविण 16
कुमार यादव 15
उत्तम परियार 14
राजन बस्नेत 12
लुम्विनी
केन्द्रिय कमिटि सदस्य लुम्विनी खुला (पद संख्या ३)
यमराज पाण्डे 66 विजयी
दिपक विश्वकर्मा 50 विजयी
लिल बहादुर वि.क. 47 विजयी
शुशिल पौडेल 46
ओम कार्की 43
चक्र बहादुर थापा 42
केन्द्रिय कमिटि सदस्य लुम्विनि महिला (पद संख्या २)
समिक्षा बलाल 57 विजयी
सुनिता भण्डारी 50 विजयी
शोभा पाण्डे 46
रमा जैशी 39
गण्डकी
केन्द्रिय कमिटि सदस्य गण्डकी खुला (पद संख्या ३)
जुन बहादुर तामाङ 63 विजयी
नरेश रोकाय 54 विजयी
हरिवोल गौतम 48 विजयी
सूर्य भण्डारी 40
सुनिल लामिछाने 35
केन्द्रिय कमिटि सदस्य गण्डकी महिला (पदसंख्या २)
जमुना ढकाल 54 विजयी
सरिता पुरी 51 विजयी
आरती भण्डारी 39
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – गण्डकी (खुल्ला) पद संख्या -१०
पृथ्वी भुजेल 60 विजयी
पारस गौतम 52 विजयी
सत्य वहादुर शाही 52 विजयी
दिपक राना 52 विजयी
रवि विक्रम के.सी. 50 विजयी
अर्जुन अधिकारी 49 विजयी
रविन्द्र कोईराला 41 विजयी
अनिल प्रसाद आचार्य 39 विजयी
भरत गुरुङ 37 विजयी
दिव्य चन्द्र सोती 33 विजयी
सुदिप कट्टेल 33
विजय अधिकारी 28
ठाकुर शर्मा 26
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – गण्डकी (महिला) पदसंख्या -५
ज्ञानु भुजेल 56 विजयी
सम्झना घिमिरे 54 विजयी
सकुन्तला आचार्य 48 विजयी
सुनिता गुरुङ्ग् 40 विजयी
अमृता गुरुङ्ग 39 विजयी
सकुन्तला थापा 36
मनिषा गुरुङ्ग 30
निरु थापा 29
राप्ती
केन्द्रिय कमिटि सदस्य राप्ती खुला (पदसंख्या २)
सुरेश रावत 36 विजयी
जनक वि.क. 31 विजयी
पवन शर्मा रिजाल 21
आकाश भण्डारी 19
मदन खड्का 11
कर्णाली
केन्द्रिय कमिटि सदस्य कर्णाली खुला (पद संख्या २)
बास्तोला शाही 18 विजयी
कमल रोकाय 17 विजयी
सुरेश परियार 17
अम्वर बहादुर रोकाय 9
हरी बहादुर शाही 8
पार्वती सिंह 3
भेरी
केन्द्रिय कमिटि सदस्य भेरी खुला (पदसंख्या २)
सूर्य रोकाय 42 विजयी
राजकुमार शर्मा 33 विजयी
यामराज शर्मा 31
शशिराम विश्वकर्मा 27
केन्द्रिय कमिटि सदस्य भेरी महिला (पद संख्या १)
कल्पना थापा 45 विजयी
यशोधा खत्री 24
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – भेरी (खुल्ला )पद संख्या – ६  
दिल कुमारी योगी 44 विजयी
तपेन्द्र जंग शाही 39 विजयी
वसन्त चौधरी -घायल) 37 विजयी
सुशिल कुमार भण्डारी 37 विजयी
गम्भिर नाथ योगी 35 विजयी
पदम वहादुर खत्री 34 विजयी
निरक वहादुर ओली 29
चक्र वहादुर शाही 27
कृष्ण प्रसाद आचार्य 24
सेती
केन्द्रिय कमिटि सदस्य सेती खुला (पद संख्या २)
रंग प्रसाद अधिकारी 32 विजयी
युवराज कुंवर 26 विजयी
टोप शाही 17
चुडामणी भट्ट 14
तिर्थराज भण्डारी 14
झलक भण्डारी 12
राम प्रसाद भट्ट 8
जंग वि.क. 7
भिष्म सुवेदी 6
अर्जुन रोकाय 5
डम्बर बि.सी. 1
केन्द्रिय कमिटि सदस्य सेती महिला (पद संख्या १)
केशरी रेग्मी 38 विजयी
गीता रावल 27
राष्ट्रियपरिषद सदस्य – सेती) (खुल्ला) पद संख्या -६
वम वहादुर वम 46 विजयी
भरत जोशी 42 विजयी
घनश्याम डांगी 41 विजयी
चन्द्र प्रकाश जोशी 41 विजयी
कृष्ण वम 40 विजयी
रविन्द्र विष्ट 36 विजयी
विनोद खड्का 34
शिव वि.क 30
केन्द्रिय कमिटि सदस्य महाकाली खुला (पद संख्या २)
धर्मानन्द भट्ट 28 विजयी
मर्यादा विष्ट 25 विजयी
गणेश सिंह ऐरी 20
भरत मल्ल 19
रमेश भट्ट 0
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – महाकाली (खुल्ला) पद संख्या -४
जय वहादुर कुंवर 27 विजयी
ज्ञानेन्द्र भट्ट 27 विजयी
पुष्पराज जोशी 27 विजयी
रन्जित थापा 25 विजयी
नरेन्द्र नाथ 18
कमल रोकाय 10
हरिलाल भट्टर्राई 8
पुर्व बागमती
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पुर्व बागमती खुला (पद संख्या २)
जेनिश लामा 32 विजयी
कुमार पौड्यल 26 विजयी
ईश्वर तिमल्सीना 25
रेशम रिमाल 20
सोमराज घ्लान 17
केन्द्रिय कमिटि सदस्य पुर्वी बागमती महिला (पद संख्या १)
रुपमणी अधिकारी 33
संगीता पाख्रिन 33
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – पश्चिम वागमती (महिला) पद संख्या – २  
सरस्वती देवकोटा 18 विजयी
अमृता अधिकारी 17 विजयी
फुलमायाँ पुलामी 16
केन्द्रिय कमिटि सदस्य उपत्याका (बागमती विशेष) खुला (पद संख्या ९)
धर्मलाल गिरी 111 विजयी
शिव पौडेल 107 विजयी
बलराम बेलवासे 106 विजयी
कमलमणी गौतम 103 विजयी
डम्बर अधिकारी 97 विजयी
गणेश सेढाईं 96 विजयी
सि.यम. भट्ट 89 विजयी
माधव प्रसाद पन्त 85 विजयी
अर्जुन अधिकारी 81 विजयी
सन्दन थापा मगर 77
वाङ्छु योञ्जन 76
महेश श्रेष्ठ 75
रामनाथ खनाल 64
खेम मरासैनी 63
सुजन भट्टराई 62
नेत्रप्रसाद मैनाली 61
जगदीश आचार्य 56
किरण देउजा 49
राजन महर्जन 48
सुमन न्यौपाने 44
विराज शर्मा 42
प्रभाकर थापा 41
केदार बुढाथोकी 40
उमेश आचार्य 34
जीवन तिवारी 32
ऋषी गौतम 26
बासु घिमिरे 19
नवराज बस्नेत 17
सुरज आचार्य 13
शुदर्शन शिवाकोटी 11
केन्द्रिय कमिटि सदस्य उपत्याका (बागमती विशेष) महिला (पद संख्या ४)
रजुला जोशी 121 विजयी
सम्झना गौतम 107 विजयी
सरिता सापकोटा 99 विजयी
सामना मिश्र 91 विजयी
कमला गौतम 81
निर्मला सिग्देल 74
रिता लुईटेल 66
पृजा खतिवडा 64
कल्पना वाइवा 46
राष्ट्रिय परिषद सदस्य – बागमाति उपत्यका (खुल्ला) पद संख्या -२६
भुपेन्द्र शाह 133 विजयी
तपेन्द्रजंग शाही 130 विजयी
पंकज भण्डारी 117 विजयी
निशान कार्की 100 विजयी
फुर्वा लामा 100 विजयी
रवि खनाल 100 विजयी
सुरेश अधिकारी 99 विजयी
शोभाकर पौडेल 97 विजयी
दिपेश प्रर्साई 95 विजयी
टेकलाल पौडेल 95 विजयी
सविन डांगी 95 विजयी
वकिल वम 95 विजयी
रुपक खनाल 93 विजयी
विशाल रोक्का 92 विजयी
सुरेश ढकाल 88 विजयी
सुविन थपलिया 87 विजयी
सन्दीप पोख्रेल 83 विजयी
दिनेश कार्की 82 विजयी
रामप्रसाद अर्याल 80 विजयी
गजेन्द्र श्रेष्ठ 80 विजयी
उत्तर वहादुर खड्का 79 विजयी
रुपक लोहनी 79 विजयी
ऐन विक्रम कुंवर 78 विजयी
श्याम सुन्दर सिवाकोटी 75 विजयी
प्रकाश दुलाल 72 विजयी
चुडामणि पौडेल 71 विजयी
दामोदर फुयाल (प्रज्वल) 69
प्रकाश बहादुर शाही 67
अमृत लम्साल 64
निरोज नगरकोटी 58
संकर गौतम 58
एन.पि.न्यौपाने (नरेश) 57
रवर प्रसाद अधिकारी 55
सुधिर भट्ट 55
दिपक वुढाथोकी 50
तिलक कुमार खड्का 42
जीवन कार्की 37


धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७०, ११ आश्विन शुक्रबार ११:४० मा प्रकाशित