सत्यवती उच्च माविले मनायो ३९ औं बार्षिकोत्सव

132 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २८ पुष २०७१, सोमबार १०:३६

सम्पादक: Dhading News

 

 

आदमटार- सत्यवती उच्च मावि आदमटारको ३९ औं बार्षिकोत्सव आईतवार सम्पन्न भएको छ । बिद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष रामचन्द्र अधिकारीको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथी पुर्व शिक्षा मन्त्री गंगालाल तुलाधर रहनु भएको थियो ।

10923842_10203252239576306_3812263426569798270_nबार्षिकोत्सवको अवसर पारेर बिद्यालयले पुर्व शिक्षकहरु लालवहादुर राना,रामशरण श्रेष्ठ,अभिभावक समितिका पुर्व सदस्यहरु रामप्रसाद खनाल,भरत गिरीलाई सम्मान गरिएको थियो । यसै गरी पुर्व बिद्यार्थीहरु मध्येवाट इन्जिनियर अर्जुन अधिकारी र डाक्टर बिष्णु खतिवडालाई पनि कार्यक्रममा सम्मान गरिएको थियो ।
बिद्यालयको बार्षिकोत्सवकै अवसर पारेर प्रतियोगितात्मक ह्याण्डवल प्रतियोगिताको समेत आयोजना गरिएको बिद्यालयले जनाएको छ । जिल्लामै पहिलो पटक आयोजना गरिएको ह्याण्डल प्रतियोगिताको धादिङ जिल्ला ह्याण्डवल संघका अध्यक्ष बाबुकाजी श्रेष्ठले उदघाटन गर्नु भएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२८ पुष २०७१, सोमबार १०:३६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

गल्छीबाट हेटौंडा जोड्ने छोटो सडकको खोजि

केशव अधिकारी  धादिङ- नुवाकोट र रसुवा जिल्लाबाट बागमती प्रदेश राजधानी हेटौंडा जोड्ने छोटो दुरीको सडक निर्माणका लागि प्रारम्भिक सर्वेक्षण गरिएको छ । वैकल्पिक राजमार्गको रुपमा समेत ल्याउन सकिनेगरी पहिचान.....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु

धादिङ, -शुक्रवार देखि धादिङको सदरमुकाम धादिङबेसीमा सातौँ धादिङ महोत्सव शुरु भएको छ । शुक्रवार देखि.....

चाम्बासमा दुर्घटना, नायिका महिमा सिलवालको मृत्यु

धादिङ- बुधबार साँझ धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर २ चाम्बास स्थित पृथ्वीराजमार्गमा भएको दुर्घटनामा परि .....

शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा सातौं धादिङ महोत्सव

धादिङबेसी- सातौं धादिङ महोत्सव फागुन २ गते शुक्रवार देखि धादिङबेसीमा शुरु हुंदैछ । धादिङ उद्योग वाणिज्य संघको.....

रुबीभ्याली र गंगाजमुना सन २०२२ भित्र सफा गाउँ हुने

धादिङ- धादिङको उत्तरी भेगमा पर्ने रुबीभ्याली गाउँपालिकाले सन २०२१ भित्र र गंगाजमुना गाउँपालिकाले सन् २०२२.....

Categories