धादिङमा फोटोग्राफी प्रतियोगीता सम्पन्न, पत्रकार अधिकारीलाई प्रथम पुरस्कार

1138 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १२ आश्विन २०७५, शुक्रबार १५:०४

सम्पादक: Dhading News

धादिङ जिल्लामा  फोटोग्राफी प्रतियोगीता सम्पन्न भएको छ । धादिङ जिल्ला फोटो पत्रकार संघको आयोजनामा भएको जिल्लाका विविध फोटोहरु प्रदर्शनी गरिएको प्रतियोगिताको ३ सय भन्दा धेरैले अवलोकन गरेका थिए । प्रतियोगितामा पत्रकार सिताराम अधिकारीले खिचेको फोटोले प्रथम पुरस्कार पाएको छ । पत्रकार अधिकारीले खिचेको धादिङको सल्यानटारमा अझै सम्म प्रयोगमा रहेको लोप हुने अवस्थामा पुगेको परम्परागत कोलबाट तेल पेल्दै गरेको फोटो प्रतियोगितामा प्रथम भएको हो । प्रथम भएको फोटोलाई नगद २५ हजार,कदर पत्र र ट्रफी प्रदान गरिएको थियो । रासस, नेपाल समाचारपत्र,उज्यालो अनलाइन, इन्सेक अनलाइन लगायतका मिडियाका धादिङ समाचारदाता अधिकारी धादिङका पुराना पत्रकार हुन । उनी फोटो पत्रकारितामा रुची राख्दछन् ।
प्रतियोगीतामा प्रथम, द्धितीय र तृतीय हुनेहरुलाई कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि प्रमुख जिल्ला अधिकारी भागीरथ पाण्डेयले क्रमश २५ हजार, २० हजार र १५ हजार नगद सहित ट्रफी, र प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो । नेपाल फोटो पत्रकार संघ जिल्ला शाखा धादिङले धादिङ जिल्लामा पहिलो पटक आयोजना गरिएको फोटो प्रतियोगीतामा समावेश भएका ८३ जनाको १ सय ५८ फोटो प्रतियोगितामा सहभागी भएका थिए ।
प्रतियोगीतामा समावेश भएका फोटोहरुलाई टप २५, टप १० हुदै उत्कृष्ट ३ फोटो छनोट गरिएको थियो । कृषि, पर्यटन, मानविय संवेदना, शिक्षा, स्वास्थ्य, साहित्य, संस्कृति, खेलकुद र जिल्लाका ऐतिहासिक महत्व बोकेका दृष्यहरुका आधारमा उत्कृष्ट फोटो छनोट गरिएको निर्णायक मण्डलका सदस्य शालिग्राम तिवारीले जानकारी दिए ।
राससका फोटो पत्रकार प्रदिपराज वन्त, स्वतन्त्र फोटो पत्रकार राजन काफ्ले र कान्तिपुर दैनिकका वरिष्ठ फोटो पत्रकार शालिकग्राम तिवारी रहेको निर्णायक मण्डलले प्रतियोगीतामा उत्कृष्ठ फोटो छनोट गरेको थियो । संघका जिल्ला अध्यक्ष नारायण सिलवालको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा नेकपाका नेता रामवहादुर भण्डारी, नेपाली काँग्रेसका उप सभापति भक्त लामा, नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रिय सदस्य हरिहर सिंह राठोर, पत्रकार महासंघ धादिङका उपाध्यक्ष गायत्री खतिवडा,जिल्ला समन्वय समिति धादिङका सदस्य कृष्णप्रसाद अर्यालप्रहरी उपरिक्षक डम्वर विक लगायतको आतिथ्य रहेको थियो ।
प्रतियोगिता फोटो पत्रकार संघले आयोजना गरेको भएपनि फोटोमा सौखिन सबैले भाग लिन पाउने भएकाले गैर पत्रकारहरुको फोटोले प्रतियोगितामा राम्रो सहभागिता जनाएको थियो । कार्यक्रममा धादिङका पुराना पत्रकारहरु मध्येबाट राजेन्द्रप्रताप शाह, धादिङमा जन्मिएर राजधानीमा रही फोटो पत्रकारितामा क्रियाशिल पत्रकार शालिग्राम तिवारीका साथै धादिङका पुराना फोटो स्टुडियो संचालकहरु मध्येबाट जमुना फोटोका लेखबहादुर श्रेष्ठलाई सम्मान गरिएको थियो । यसैगरी प्रतियोगिता संचालनका लागि मुख्य प्रायोजक धादिङ सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर ६ परेवाटार घरभई दुवईमा रहेर फुलवारी रेष्टुरेन्ट र नेपालीको सगरमाथा रेष्टुरेन्टका संचालक इश्वरप्रसाद उपाध्यायका साथै कार्यक्रम सम्पन्न गर्न सहयोग गर्ने संघ संस्था,व्यक्तिहरुलाई सम्मान गरिएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१२ आश्विन २०७५, शुक्रबार १५:०४ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नं.४ घर भई हाल जिल्ला कास्की पोखरा महानगरपालिका वडा नं.१६ लामाचौर बस्ने बर्ष २९ को.....

बूढीगण्डकीआयोजनाको कारण मध्यपहाडी लोकमार्ग निर्माणमा अलमल

- केशव अधिकारी कटुन्जे -धादिङ । प्रस्तावित १२ सय मेगावाटको बूढीगण्डकी जलविद्युत् आयोजनाको मोडालिटी नटुंगिएका.....

नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

धादिङ, १३ मंसिर - निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा.....

नीलकण्ठ क्याम्पसको अध्यक्षमा शम्भुकुमार श्रेष्ठ चयन

धादिङबेसी । धादिङ जिल्लाको पहिलो सामुदायिक क्याम्पस निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको सञ्चालक समिति.....

आइसोलेसन बाट निर्मलाको सुझाव – कोरोना लाई सामान्य नठानौं

- निर्मला अधिकारी  दशै भर्खर सकिएको थियो  l अफिस खुलेर काम सुरु भईसकेको थियो l मैले काम गर्ने कम्पनी औषधीको.....

Categories