थाक्रेको मानेडाँडामा ट्रिपर पल्टिंदा ३ जनाको ज्यान गयो, ३ जना घाईते

616 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २६ आश्विन २०७५, शुक्रबार २१:५६

सम्पादक: Dhading News

थाक्रे-धादिङको थाक्रे गाउँपालिका वडा नम्बर –१० मानेडाँडामा शुक्रबार सांझ ट्रिपर पल्टिदाँ ३ जनाको ज्यान गएको छ । ३ जना घाईते भएका छन ।
थाक्रे गाउँपालिका–१०, च्युरिपाटीबाट गल्छी गाउँपालिकाको चकमके तर्फ जाँदै गरेका गाउँलेहरु चढेको बा ५ ख २४१८ नम्बरको ट्रिपर एक्कासी अनियन्त्रित भई शुक्रबार सांझ ६ः३० बजे तिर सडक देखि ३ सय मिटर भन्दा तल खस्दा सो दुर्घटना भएको स्थानीयवासीले वताएका छन् ।
दुर्घटनामा दुई जनाको घटनास्थलमा र १ जनाको उपचारका लागि लैजादै गर्दा बाटोमा नै मृत्यु भएको इलाका प्रहरी कार्यालय खानीखोलाका प्रहरी निरिक्षक उद्धव पोखरेलले जानकारी दिनुभयो । दुर्घटनामा परि ज्यान गुमाउनेहरुमा थाक्रे–१० घर भएका ३२ वर्षीय महेश तामाङ, सोही ठाउँका अन्जादी ५२ वर्षीया सावित्री तामाङ र अन्दाजी ६० वर्षीया सोममाया तामाङ रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय खानीखोलाले जनाएको छ ।
दुर्घटनामा परि तीन जना घाईते भएका छन् । घाईते हुनेमा ट्रिपर चालक गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ८ का हरेन्द्र तामाङ, थांक्रे–१० का इन्द्रवहादुर तामाङ सोही ठाउँका ४ वर्षीय बालक रहेका छन् । घाईतेहरुको स्थानीयवासी, जिवनपुर तथा खानीखोलाबाट गएको प्रहरी ,रेडक्रसकर्मी लगायतको टोलीले उद्धार गरी उपचारका लागि एम्बुलेन्स मार्फत काठमाडौँ ट्रमा सेन्टर पठाइएको उद्धारमा संलग्न स्थानीय भिमसेन लामाले धादिङ न्यूजलाई वताउनु भयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२६ आश्विन २०७५, शुक्रबार २१:५६ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

बढ्यो सामाजिक सुरक्षा भत्ता

काठमाडौं । सरकारले बृद्ध भत्ता बढाएको छ । बढेको भत्ता अव कार्यान्वयनमा समेत आएको छ । सरकारले चालु आर्थिक वर्ष २०७६–७७ को बजेटमा घोषणा गरेअनुसार ज्येष्ठ नागरिकदेखि सबै शीर्षकका सामाजिक सुरक्षा भत्ता बढाएको.....

पहिरोले भत्काएको दुई महिनापछि स्याफ्रु–मैलुङ सडक मर्मतकार्य शुरू

भदौ २९, रसुवा । पहिरोका कारण गत असार महीनाबाट अवरुद्ध स्याफ्रु–मैलुङ खण्डको नयाँ राजमार्ग शनिवारबाट मर्मतकार्य.....

धादिङमा यसरी मनाइँदैछ संविधान दिवस

धादिङबेसी । धादिङमा यस बर्षको संविधान दिवस विभिन्न कार्यक्रमका साथ भव्य तरिकाले मनाइने भएको छ । २०७६ सालको.....

कालुपाण्डेमार्गमा बस दुर्घटना, १० जना घाइते

धादिङ २७ भदौ - धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर - ६,मा पर्ने मुक्तिनाथ मन्दिर नजिकै कालुपाण्डे मार्गमा.....

धादिङ अस्पताललाई प्रदेश सरकारको एक करोड २५ लाख अनुदान

धादिङ, २८ भदौ - प्रदेश नं ३ सरकारले धादिङ जिल्ला अस्पतालकाका साथै ३ नम्बर प्रदेशका आठ वटा सरकारी अस्पतालको सेवा.....

Categories