सलाङघाट बस दुर्घटना मृतकको संख्या ८ पुग्यो- पाँच जनाको मात्रै सनाखत

134 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २५ श्रावण २०७६, शनिबार १९:०५

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २५ साउन – शुक्रबार विहान धादिङको बेनीघाटरोराङ–३ सलाङघाटमा भएको बस दुर्घटनामा परि मृत्यु हुनेको संख्या ८ पुगेको छ । २५ जना अझै हराईरहेका छन् । अहिले सम्म मृतक मध्ये ५ जनाको मात्रै सनाखत भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

धादिङका प्रहरी उपरिक्षक राजकुमार वैदवारका अनुसार भारतीय नागरिक अजय दास र विजय कुर्मी, बसका कण्डक्टर ऋषि उप्रेतीको शवको शुक्रबार नै पहिचान भएको थियो । धादिङको कृष्णभीर नजिकै त्रिशूली नदीमा फेला परेका २ शवको पनि पहिचान भएको छ । पहिचान भएका ती शवहरु सर्लाहीको मलंगवा १ निवासी ४० वर्षका सुनिलकुमार श्रीवास्तव र उनकी श्रीमती ३५ वर्षीया नीमा श्रीबास्तवे भएको उनिहरुका आफन्त मार्फत पहिचान गरिएको हो ।


दुर्घटनामा परेर हराईरहेका व्यक्तिहरुको खोजीका लागि शनिवार विहानै देखि नेपाल प्रहरीको धादिङ, चितवन, गोरखा, तनहुँ र नवलपरासीका त्रिशूली नदी आसपासका स्थानीय यूनिटहरु संग समन्वय गरि खोजतलास भईरहेको छ । यसै गरि सशस्त्र प्रहरी बल विपद व्यवस्थापन गण कुरीनटारको टोलीले डुंगाको प्रयोग गरि बेपत्ताको खोजी गरिरहेको प्रहरी उपरिक्षक वैदवारले जानकारी दिनु भयो ।


कन्डक्टर उप्रेतीको शव गोर्खा जिल्ला तर्फको त्रिशूली किनारमा फेलापरपछि प्रहरीले दिएको तस्बिरका आधारमा उप्रेतीका आफन्तले शवको पहिचान गरेका हुन् । शुक्रबार चितवनको देवघाट र जुगेडीमा फेला परेका २ जनाको भने अझै सनाखत हुन नसकेको प्रहरी उपरीक्षक वैदवारले बताउनु भयो । दुर्घटनामा परेर ज्यान गुमाएका एक महिला र एक बालिकाको सनाखत हुन सकेको छैन । घटनास्थल र शव राखिएका अस्पतालमा दुर्घटनामा बेपत्ता भएका व्यक्तिका आफन्तहरु आउनेक्रम बढ्दै गएको छ ।

शुक्रबार बिहान सर्लाहीको मङ्लगवाबाट काठमाडौंतर्फ जांदै गरेको न्यू सृष्टि डिलक्सको ना ६ ख ७४६९ नम्बरको बस सडकबाट २०० मिटर तल त्रिशूली नदीमा खसेर दुर्घटना भएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२५ श्रावण २०७६, शनिबार १९:०५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

धादिङबेसीमा सिद्धार्थ बैंकको शाखा सञ्चालनमा

धादिङबेसी- धादिङ जिल्लाको सदरमुकाम धादिङबेसीमा बैक तथा वित्तिय संस्थाको शाखा स्थापना हुनेक्रम बढ्दै गएको छ । एक दर्जन भन्दा बढी बैकको शाखा स्थापना भई संचालनमा रहिरहेको धादिङबेसीमा सिद्घार्थ बैंकले पनि.....

हुवासिन सिमेन्टको जग्गा भाडा सम्झौता प्रक्रिया मन्त्रिपरिषदमा

धादिङ, ३२ साउन। धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाको ताल्तीमा निर्माण हुन लागेको हुवासीन सिमेण्ट उद्योगका लागि.....

हावाले उडाएको पुल मध्य बर्षामा ढलान गरिंदै

धादिङ- निर्माण कार्य शुरु भएको पाँच वर्ष विति सक्दापनि सम्पन्न हुन नसकेको नुवाकोटको केउरिनी बाट धादिङको.....

नेकपा स्वास्थ्य विभाग प्रमुखमा राजेन्द्र पाण्डे

धादिङ - नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभागको नेतृत्व प्रदेश नम्बर ३ का सांसद तथा.....

लालपुर्जा किर्ते गरी बुढीगण्डकीबाट ६३ लाख ठगी

धादिङ । १२ सय मेगावाट बिजुली उत्पादन गर्ने प्रस्तावित बुढीगण्डकी जलविद्युत आयोजनासँग ठगी गरेर रकम असुलेको.....

Categories