सलाङघाट बस दुर्घटना मृतकको संख्या ८ पुग्यो- पाँच जनाको मात्रै सनाखत

228 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २५ श्रावण २०७६, शनिबार १९:०५

सम्पादक: Dhading News

धादिङ, २५ साउन – शुक्रबार विहान धादिङको बेनीघाटरोराङ–३ सलाङघाटमा भएको बस दुर्घटनामा परि मृत्यु हुनेको संख्या ८ पुगेको छ । २५ जना अझै हराईरहेका छन् । अहिले सम्म मृतक मध्ये ५ जनाको मात्रै सनाखत भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

धादिङका प्रहरी उपरिक्षक राजकुमार वैदवारका अनुसार भारतीय नागरिक अजय दास र विजय कुर्मी, बसका कण्डक्टर ऋषि उप्रेतीको शवको शुक्रबार नै पहिचान भएको थियो । धादिङको कृष्णभीर नजिकै त्रिशूली नदीमा फेला परेका २ शवको पनि पहिचान भएको छ । पहिचान भएका ती शवहरु सर्लाहीको मलंगवा १ निवासी ४० वर्षका सुनिलकुमार श्रीवास्तव र उनकी श्रीमती ३५ वर्षीया नीमा श्रीबास्तवे भएको उनिहरुका आफन्त मार्फत पहिचान गरिएको हो ।


दुर्घटनामा परेर हराईरहेका व्यक्तिहरुको खोजीका लागि शनिवार विहानै देखि नेपाल प्रहरीको धादिङ, चितवन, गोरखा, तनहुँ र नवलपरासीका त्रिशूली नदी आसपासका स्थानीय यूनिटहरु संग समन्वय गरि खोजतलास भईरहेको छ । यसै गरि सशस्त्र प्रहरी बल विपद व्यवस्थापन गण कुरीनटारको टोलीले डुंगाको प्रयोग गरि बेपत्ताको खोजी गरिरहेको प्रहरी उपरिक्षक वैदवारले जानकारी दिनु भयो ।


कन्डक्टर उप्रेतीको शव गोर्खा जिल्ला तर्फको त्रिशूली किनारमा फेलापरपछि प्रहरीले दिएको तस्बिरका आधारमा उप्रेतीका आफन्तले शवको पहिचान गरेका हुन् । शुक्रबार चितवनको देवघाट र जुगेडीमा फेला परेका २ जनाको भने अझै सनाखत हुन नसकेको प्रहरी उपरीक्षक वैदवारले बताउनु भयो । दुर्घटनामा परेर ज्यान गुमाएका एक महिला र एक बालिकाको सनाखत हुन सकेको छैन । घटनास्थल र शव राखिएका अस्पतालमा दुर्घटनामा बेपत्ता भएका व्यक्तिका आफन्तहरु आउनेक्रम बढ्दै गएको छ ।

शुक्रबार बिहान सर्लाहीको मङ्लगवाबाट काठमाडौंतर्फ जांदै गरेको न्यू सृष्टि डिलक्सको ना ६ ख ७४६९ नम्बरको बस सडकबाट २०० मिटर तल त्रिशूली नदीमा खसेर दुर्घटना भएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२५ श्रावण २०७६, शनिबार १९:०५ मा प्रकाशित

समाचार

सबै

ब्रुसबाङका चेपाङलाई दशैंमा खाद्यान्न सहयोग

ब्रुसबाङ- दक्षिणी धादिङको विकटमा बसोबास गर्दै आएका अति विपन्न चेपाङ समुदायलाई खाद्यान्न सहयोग गरिएको छ । लायन्स क्लब नेपाल हाईलाईटको आयोजना मा धादिङको वेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर २ मा पर्ने.....

औषधिको राजा पिपलको पात

हाम्रो घर वरपर कतिपय प्राकृतिक बनस्पति उम्रिरहेका हुन्छन, तर चिन्न न सकेर व्यर्थ त्यसलाई नास पार्दै जान्छौ ।.....

कार्तिक १ देखि देशभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड

धादिङ। सरकारले आगामी १ कात्तिकदेखि देशैभरका सामुदायिक विद्यालयमा निःशुल्क स्यानिटरी प्याड उपलब्ध गराउने.....

खेस्टेखोलामा माइक्रो र मोटरसाइकल ठोक्किंदा रामकृष्ण भट्टको मृत्यु

धादिङ ,२४ असोज, । धादिङको गल्छी गाउँपालिका–७ मा पर्ने पृथ्वीराजमार्गको खेस्टेखोलामा माइक्रोबस र मोटरसाइकल एक.....

झुटो समाचार लेखाएर चरित्र हत्या गर्न खोजियो -सांसद लोहनी

धादिङ १८ असोज । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य एवम नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी.....

Categories