धादिङमा कोरोना संक्रमितको संख्या १ सय १७ पुग्यो

464 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १३ असार २०७७, शनिबार २१:०६

सम्पादक: Dhading News

धादिङ–विश्वव्यापी महामारीका रुपमा फैलिएको (कोभिड १९ )कोरोना भाईरसबाट धादिङ जिल्लामा शनिवार थप ३ जनामा संक्रमण पुष्टी भएसंगै जिल्लामा संक्रमित हुनेको संख्या १ सय १७ जना पुगेको छ । ति मध्ये अहिले सम्म २३ जना निको भएर घर फर्किसकेका छन् ।

शनिवार गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर ८ का ३३ वर्षीय एक पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको गल्छी गाउँपालिका स्वास्थ्य शाखाका सह–संयोजक शिव पौडेलले धादिङ न्यूजलाई बताउनु भयो । गल्छी गाउँपालिकाको क्वारेनटाइनमा बसेका १३ जना मध्ये १ जनामा कोरोना भाइरस देखिएको हो भने १२ जनाको रिपोर्ट नेगेटिभ आएको पौडेलले जानकारी दिनुभयो । उनिहरुको असार ११ गते स्वाब संकलन गरिपठाइएको थियो ।

यसै गरि गजुरी गाउँपालिकाको क्वारेनटाइनमा रहेका २ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएको छ । ति मध्ये एक जना गजुरी गाउँपालिका वडा नम्बर १ का २७ वर्षका पुरुष हन् । उनि आदर्श माविको क्वारेनटाइनमा बसेका थिए । उनिसंगै क्वारेनटाइनमा बसेका १२ जनाको रिपोर्ट नेगेटिभ आएको छ । यसै गरि भारतबाट आएर होटल क्वारेनटाइनमा बसेका ८ मध्ये २१ वर्षका पुरुषमा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । संगै क्वारेनटाइनमा बसेका अन्यको रिपोर्ट भने नेगेटिभ आएको गजुरी गाउँपालिकाका स्वास्थ्य संयोजक डा.रामहरी रेग्मीले जानकारी दिनु भयो । उनिहरुको असार १० गते स्वाब संकलन गरि परिक्षणका लागि केन्द्रीय प्रयोगशालामा पठाइएको थियो ।

विगत २४ घण्टामा ५ सय ५४ जनामा कोरोना संक्रमण भएको पुष्टी स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले पत्रकार सम्मेलन गरि जानकारी दिएको छ । नेपालमा हाल सम्म १२ हजार ३ सय ९ जनामा संक्रमण भएको छ । यस मध्ये २ हजार ८ सय ३४ जना निको भएर डिस्चार्ज भएका छन् । कोरोनाका कारण नेपालमा २८ जनाको ज्यान गएको छ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१३ असार २०७७, शनिबार २१:०६ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

सांसद भूमी त्रिपाठीद्वारा स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम सार्वजनिक

धादिङ । धादिङ जिल्ला निर्वाचन क्षेत्र नं १ का प्रतिनिधिसभा सदस्य भूमी त्रिपाठीले आर्थिक वर्ष २०७७/७८को स्थानीय पूर्वाधार विकास साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत छनोट भएका योजना र बिनियोजित बजेट सार्वजनिक गर्नु.....

बूढीगण्डकी क्षेत्रका प्रभावित घरगोठको मुआब्जा माग्दै धर्नामा

धादिङ : राष्ट्रिय गौरवको आयोजनाको रुपमा चर्चा पाएपनि निर्माण कसरी हुने भन्ने बिषयमा गर्ने भन्ने टुंगो लाग्न.....

धादिङका पाँच स्थानीय तहमा अस्पताल शिलान्यास

धादिङ, १५ मंसिर । धादिङको पाँच वटा स्थानीय तहमा एकैदिन ५ वटा अस्पतालको शिलान्यास भएको छ । गुणस्तरीय आधारभूत.....

गोलभेँडाको दोब्बर मूल्य पाउँदा गौँथलेका किसान दङ्ग

नारायण ढुङ्गाना / (रासस) धादिङ : गत वर्ष उत्पादन कम र भाउ न्यून हुँदा धादिङ जिल्लाको सिद्धलेख गाउँपालिका वडा.....

नाबालिका बलात्कारको अभियोगमा त्रिपुरासुन्दरीका प्रकाश पक्राउ

पोखरा - नाबालिका बलात्कार गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा धादिङ त्रिपुरासुन्दरी.....

Categories