अति विपन्न परिवारलाई रेडक्रसको सहयोग

263 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २३ कार्तिक २०७७, आईतवार २२:२४

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङ,- नेपाल रेडक्रस सोसाईटी धादिङले जिल्लाका अति विपन्न १०६ परिवारलाई दोश्रो चरणको सहयोग अन्र्तगत नगद तथा गैर खाद्य सामाग्री उपलव्त्रध गराएको छ ।

गएको साउन र भदौ महिनामा आएको पहिरोमा परेर घर गुमाएका जिल्लाका ६ स्थानीय तहका १०६ परिवारलाई सम्वन्धित वडा कार्यालयको सिफारिसमा नगद तथा गैर खाद्य सामाग्री बितरण गरिएको हो । पहिरो पिडितहरुसवैलाई रेडक्रसले तत्काल बस्ने टेण्ट, खाना पकाउने, खाने भाँडाकुंडा, लत्ता कपडा र कम्वल लगायतका समाग्री उपलव्ध गराएको थियो ।

शनिवार गजुरी गाउँपालिकाको वडा नम्बर २ चाम्बासका १९ र मलेखुका १३ गरि ३२ जनालाई जनही ५ हजार रुपैयाँका साथ स्वास्थ्य तथा सरसफाईका सामान बितरण गरिएको छ । गजुरी गाउँपालिकाका अध्यक्ष राजेन्द्रबिक्रम बस्नेतको प्रमुख आतिथ्यमा भएको सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा गाउँपालिका उपाध्यक्ष सिता ढुंगाना, गजुरी २ का वडाअध्यक्ष चुडामणी कँडेल लगायतको उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रममा रेडक्रसका जिल्ला पदाधिकारीहरुको पनि सहभागिता रहेको थियो ।
धादिङ रेडक्रसका सभापति नारायण तिमल्सिनाको अध्यक्षतामा सहयोग वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । जिल्लाको गजुरी, गल्छी, सिद्धलेक, वेनिघाटरोराङ, त्रिपुरासुन्दरी र गंगाजमुना गाउँपालिकाका सम्बन्धित वडा कार्यालयको सिफारिश बाट छानिएका व्यक्तिलाई सहयोग बितरण गरिने रेडक्रस धादिङका सभापति नारायणप्रसाद तिमिल्सिनाले वताए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२३ कार्तिक २०७७, आईतवार २२:२४ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

शंकास्पद गतिविधिको आशंकामा गल्छीका सुमन चितवनमा पक्राउ

चितवन । धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नं १ घर भई चितवनको भरतपुर महानगरपालिका वडा नम्बर ११ बस्ने सम्राट भनिने २४ वर्षीय सुमन श्रेष्ठ पक्राउ परेका छन् । विप्लव नेत्तृत्वको नेकपा निकट रहेको अखिल (क्रान्तिकारी).....

वाग्मती प्रदेश लोकसेवा आयोगले माग्यो १७४ अधिकृत स्तरका कर्मचारी

धादिङ-वाग्मती प्रदेशमा रहेका १३ जिल्लाका विभिन्न स्थानीय तहका लागि वागमती प्रदेश लोक सेवा आयोगले १७४.....

निर्वाचन आयोगले नेकपा विभाजनलाई मान्यता दिएन

काठमाडौं- निर्वाचन आयोगले नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) का दुवै समूहले गरेको पदाधिकारी फेरबदललाई मान्यता.....

प्रहरीबाट वेनिघाटरोराङमा अफिम खेती फँडानी

धादिङ । धादिङको बेनिघाट रोराङ गाउँपालिकाको वडा नं १ स्थित विभिन्न गाउँमा लगाईएको प्रतिवन्धित अफिम खेती.....

माघ १४ गते देखि ७७ जिल्लाबाट एकसाथ कोरोना खोप अभियान शुरु गरिने

धादिङ-नेपालमा कोरोना खोप यही माघ १४ गतेदेखि लगाउन शुरु गरिने भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका.....

Categories