नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसको दोश्रो क्याम्पस सभा सम्पन्न

375 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १३ मंसिर २०७७, शनिबार २२:१५

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङ, १३ मंसिर – निलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पस धादिङबेशीको दोश्रो क्याम्पस सभा मंसिर १३ गते शनिबार धादिङबेसीमा सम्पन्न भएको छ ।
सञ्चालक समितिका अध्यक्ष रामनाथ अधिकारीको अध्यक्षतामा भएको क्याम्पस सभाको प्रमुख अतिथि राष्ट्रिय योजना आयोगका उपाध्यक्ष प्राध्यापक डाक्टर पुष्पराज कँडेल रहनु भएको थियो ।

सभाको उद्घाटन कार्यक्रमलाई सम्वोधन गर्दै राष्ट्रिय योजना आयोगका डाक्टर कँडेलले शिक्षाको विकास र उन्नयन विना सभ्य समाज निर्माणको कल्पना गर्न नसकिने बताउनु भयो ।

मुलुकमा शैक्षिक विकास जुन गतिमा भईरहेको छ त्यसैमा मात्रै अल्झिएर बस्न नहुने सुझाव दिंदै उपाध्यक्ष कँडेलले अवको शैक्षिक जनशक्ति प्राविधिक बिषयमा उत्पादन हुनुपर्ने आवश्यकता औल्याउँदै नीलकण्ठ क्याम्पसले साधारण शिक्षाका साथै प्राविधिक शिक्षा तर्फ ध्यान पु¥याउनु पर्ने बताउनुभयो ।

धादिङबाट उत्पादन हुने शैक्षिक जनशक्तिले देशभर स्थान पाउने अवस्था बनाउन क्याम्पस संचालक टिमलाई आग्रह गर्दै उपाध्यक्ष कँडेलले भवन र भौतिक पुर्वाधारले मात्रै क्याम्पसको स्तरीयता मापन गर्न नसकिने भएकाले शैक्षिक गुणस्तरमा ध्यान दिनुपर्ने कुरामा जोड दिनु भयो ।
क्याम्पस सभालाई धादिङ जिल्ला क्षेत्र नम्बर १ का प्रतिनिधि सभा सांसद खेमप्रसाद लोहनी, वागमती प्रदेश सभाका सांसदद्धय डाक्टर रामकुमार अधिकारी, डाक्टर राजाराम कार्की, नीलकण्ठ नगरपालिकाका प्रमुख भिमप्रसाद ढुगाना, जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख जगन्नाथ नेपाल, नेत्रावती डवजोङ गाउँपालिकाका अध्यक्ष दुर्गकुमार शाक्यले पनि सम्वोधन गर्नु भएको थियो ।

यसै गरि नेपाली काँग्रेसका सभापति रमेश धमला, क्याम्पस संचालक समितिका सदस्य त्रिभुवन विश्व बिद्यालयका प्रतिनिधि डाक्टर सूर्यप्रसाद अधिकारी, बद्रीप्रसाद दहाल,वेदवहादुर खाँड,प्रकाश पौडेल लगायतले पनि सभालाई सम्वोधन गर्नु भएको थियो ।

क्याम्पस सभालाई सम्वोधन गर्ने बक्ताहरुले नीलकण्ठ बहुमुखी क्याम्पसले प्राप्त गरेको उपलव्धि जोगाउन सबैले सहकार्य गर्दै अघि बढ्नु पर्नेमा सुझाव दिएका थिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१३ मंसिर २०७७, शनिबार २२:१५ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

नेकपा वाग्मती प्रदेश कमिटी अध्यक्षमा आनन्द पोखरेल, सचिवमा खेम लोहनी

धादिङ ६ माघ - प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)ले वागमती प्रदेश कमिटीको अध्यक्षमा आनन्द पोखरेललाई चयन गरेको छ । यसअघिका अध्यक्ष नारायण दाहाललाई कारबाही गर्दै पोखरेललाई.....

सहुलियत कर्जाका लागि बेनिघाटरोराङ र मेगा बैंक बिच सम्झौता

बेनिघाटरोराङ- मेगा बैंक नेपाल लिमिटेडले वेनिघाटरोराङ गाउँपालिकाका विपन्नवर्ग, लघु, घरेलु, साना तथा मझौला.....

सुतिरहेका मान्छेमाथि ट्रक दौड्दा १३ को मृत्यु

धादिङ- मध्यरातमा सुतिरहेका मान्छेलाई पेल्दै ट्रक दौड्दा १३ जनाको एकै टाउँमा ज्यान गएको छ । सुन्दै निकै.....

प्रेस सङ्गठन नेपालको दोश्रो राष्ट्रिय भेला माघ ८ गते काठमाडौँमा हुने

धादिङ, ५ माघ - प्रेस सङ्गठन नेपालको दोश्रो राष्ट्रिय भेला हुने भएको छ । सोमबार काठमाण्डौंमा सम्पन्न केन्द्रीय.....

बेलायतबाट आएका तीन नेपालीमा भेटियो नयाँ प्रकारको कोरोना भाईरस

काठमाडौं– विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोरोना भाईरस अझै पनि नियन्त्रणमा आउन सकेको छैन । विश्वलाईनै.....

Categories