अन्तराष्ट्रिय बाल अधिकार दिवसको अवसरमा पुरस्कार वितरण

549 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७१, ५ मंसिर शुक्रबार २१:४१

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङ ४ मंसीर –अन्तराष्ट्रिय बाल अधिकार दिवसको अवसर पारेर धादिङमा पुरस्कार वितरण गरिएको छ । अन्तराष्ट्रिय बाल अधिकार दिवस नोभेम्बर २० को अवसरमा जिल्ला बाल कल्याण समिति धादिङको आयोजनामा बाल अधिकार र शारीरि तथा मानसिक दण्ड अन्त्यका उपायहरु बिषयक निबन्ध लेखन प्रतियोगितामा १३ जना सहभागी भएका थिए । सहभागीहरु मध्येबाट महेन्द्र उच्च माध्यमिक बिद्यालय नीलकण्ठकी मना गुरुङ प्रथम,धादिङ आवासीय उच्च माध्यमिक बिद्यालयकी संन्दिपा पाण्डे द्धितिय र किबो बोर्डिङकी सखिला अधिकारी तृतीय भएका छन् । प्रथम द्धितीय र तृतीय बिद्यार्थीहरुलाई प्रमुख जिल्ला अधिकारी बासुदेव घिमिरे, जिल्ला शिक्षा अधिकारी गणेश ढकाल र महिला तथा बालबालिका कार्यालयका प्रमुख सावित्री थापाले प्रमाण पत्र र नगद रु ५ हजार ४ हजार र ३ हजार सहितको पुरस्कार वितरण गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा प्रहरी प्रमुख प्रकाश मल्ल, जिल्ला बाल कल्याण समितिका पदाधिकारीहरु,बिभिन्न बिद्यालयका शिक्षक प्रतिनिधी,गैर सरकारी संस्था महासंघका धादिङ अध्यक्ष दामोदर अर्याल,पत्रकार महासंघका पूर्व अध्यक्ष सिताराम प्रसाद बर्मा लगायतको सहभागीता रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७१, ५ मंसिर शुक्रबार २१:४१ मा प्रकाशित