बोनस वितरण नगर्न अर्थमन्त्रीको आयल निगमलाई निर्देशन

780 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७२, १३ फाल्गुन बिहीबार २२:४९

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

downloadधादिङ न्यूज -नेपाल आयल निगमलाई कर्मचारीलाई बोनस वितरण नगर्न निर्देशन दिएको छ । निगमले नियम विपरीत कर्मचारीलाई बोनस वितरण गर्न लागेको जानकारी पाएपछि अर्थमन्त्रालयले त्यसो नगर्न निर्देशन दिएको हो । बोनस ऐन, २०३० र बोनस नियमावली, २०३१ विपरीत व्यवस्थापनले बोनस बाँड्ने निर्णय गर्न लागेको जानकारी पाएपछि अर्थमन्त्री विष्णु पौडेलले त्यसो नगर्न निर्देशन दिनुभएको अर्थमन्त्रालयले जनाएको छ । १२ अर्बभन्दा बढी सरकारको ऋण रहेको संस्थाले ९० करोडभन्दा बढी बोनस बाँड्न लागेको बताइएको छ । अर्थमन्त्री पौडेलले अर्थ मन्त्रालयबाट आयल निगमका लागि सञ्चालक समिति सदस्यमा खटाइएका सदस्य सूर्य आचार्यमार्फत उक्त कार्य अगाडि नबढाउन निर्देशन दिनुभएको हो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७२, १३ फाल्गुन बिहीबार २२:४९ मा प्रकाशित