धादिङमा मदिरा व्यवसायीहरुको जिल्ला संघ गठन

1146 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७४, ७ बैशाख बिहीबार ०९:०१

सम्पादक: धादिङ न्यूज

17795852_433198590361243_8075227807751182445_nधादिङ जिल्लाको विभिन्न स्थानमा छरिएर मदिरा बिक्री वितरण गर्दै आईरहेका व्यवसायीहरु संगठित भएका छन ।
जिल्लाभरका व्यवसायीहरुको भेलाले विदुर कंडेलको अध्यक्षतामा १३ सदस्यिय मदिरा व्यवसायी संघ धादिङको गठन गरेको हो । तदर्थ समितिको रुपमा गठन भएको संघको बरिष्ठ उपाध्यक्षमा निरञ्जन कंडेल, प्रथम उपाध्यक्षमा ओम काराखेती, द्धित्तिउ उपाध्यक्षमा संजिप श्रेष्ठ, महासचिवमा कृष्णकुमार सिलवाल, सचिवमा दिवससागर श्रेष्ठ र कोषाध्यक्षमा विमल दनै चयन भएका छन । यसै गरी कार्य समितिको सदस्यहरुमा भुवन महर्जन, विदुर पाण्डे, श्रवण त्रिपाठी,संजिप त्रिपाठी,किशोर कोइराला र इन्द्र श्रेष्ठ रहेका छन भने प्रवक्तामा राजकुमार प्याकुरेल रहेका छन ।
नेपाल मदिरा व्यवसायी महासंघका केन्द्रिय अध्यक्ष कृष्णप्रसाद नेपाल लगायतका पदाधिकारीहरुको उपस्थितीमा सम्पन्न धादिङका मदिरा व्यवसायीहरुको भेलाले जिल्ला संघको गठन गरेको हो ।
मदिरा व्यवसायलाई व्यवस्थित र मर्यादित बनाई संचालन गर्न र व्यवसायीहरुका बिचमा आईपर्ने समस्याहरुका बिषयमा सामूहिक छलफल गरी समस्या समाधानका लागि पहल गर्न संघको गठन गरिएको प्रवक्ता प्याकुरेलले धादिङ न्यूजलाई जानकारी दिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७४, ७ बैशाख बिहीबार ०९:०१ मा प्रकाशित