जलेश्वरी माविमा खाजा कार्यक्रम

1145 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७५, २१ बैशाख शुक्रबार ०८:५१

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 धादिङ- सिद्धलेक गांउपालिकाको वडा नं. ४ सलाङघाट स्थित जलेश्वरी माध्यमिक विद्यालयमा खाजा कार्यक्रमको शुभारम्भ भएको छ ।
विहिवार सिद्धलेक गांउपालिकाको वडा नं. ४ का वडाध्यक्ष रामहरी वराकोटि र विद्यालय व्यवस्थापन समितीका अध्यक्ष भक्त वहादुर थापा मगर द्धयले विद्यार्थीहरुलाई पौष्टीक युक्त खाजा खुवायर कार्यक्रमको शुभारम्भ गर्नुभएको छ ।
उक्त कार्यक्रम नलाङ पात्ले मा.वि. नलाङका प्रधानाध्यापक अमृत गरुङको पहल र फादर अल्फारो नलाङ पात्ले स्पेनको आर्थिक सहयोगमा शुभारम्भ भएको हो ।
अवदेखी विद्यालयको नर्सरी देखि कक्षा ५ सम्मका १ सय ४२ जना विद्यार्थीहरुले सातामा २ दिन हलुवा २ दिन चना केराउ र २ दिन मिश्रित जाउलो लगायत पौष्टीक युक्त दिवा खाजा खान पाउने भएको विद्यालयका प्रधानाध्यापक भोजराज अर्यालले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७५, २१ बैशाख शुक्रबार ०८:५१ मा प्रकाशित