सागर लामिछानेको अध्यक्षतामा नेपाल राहत शिक्षक समिति धादिङको कार्य समिति चयन

1626 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७५, २ असार शनिबार ११:१९

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

धादिङ- धादिङ जिल्लाभर कार्यरत राहत शिक्षकहरुको जिल्ला भेला सम्पन्न भएको छ । असार १ गते शुक्रवार धादिङबेसीमा सम्पन्न भएको भेलाले सागर लामिछानेको अध्यक्षतामा २२ सदस्यिय  नेपाल राहत शिक्षक समिति धादिङको चयन गरेको छ । भेलाबाट खुल्ला उपाध्यक्षमा जनार्दन नेपाल, दलित उपाध्यक्ष राजेन्द्र कोईराला, उपाध्यक्ष महिलामा जानुका खनाल चयन हुनु भएको छ ।
त्यसै गरी भेलाले सचिवमा रामकुमार श्रेष्ठ, सह सचिवमा हिरा थापा र कोषाध्यक्ष(अर्थ सचिव) मा अर्जुनप्रसाद अधिकारीलाई चयन गरेको छ ।  कार्य समितिको सदस्यहरुमा निर्मला दुवाडी, रामहरी पराजुली,तारा पाण्डे, दिनेश लुईटेल,सावित्री दुवाडी, विमल थापा,धनकुमारी लम्साल, देवकी रिजाल,शिवराज कँडेल बाबु आले मगर,दिपक सिटौला, शारदा तिमिल्सिना,सुष्मिता पाण्डे,राजेन्द्र प्रसाद न्यौपाने र प्रकाश रिजाल चयन भएका छन ।

 जिल्ला भेला आयोजक समितिका संयोजक  रामराज रिजालको सभापतित्वमा भएको भेलाको प्रमुख अतिथि  नेपाल राहत शिक्षक केन्द्रिय समितिका कार्यवहक अध्यक्ष खेमराज अधिकारीरहनु भएको थियो ।  भेलामा जिल्ला समन्वय समिति धादिङ प्रमुख जगन्नात नेपाल, नेपाल राहत शिक्षक केन्द्रिय समितिका वरिष्ठ उपाध्यक्ष खगेन्द्र पौडेल लगायतको विशेष अतिथ्यता रहेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७५, २ असार शनिबार ११:१९ मा प्रकाशित