पुर्वमन्त्री बुद्धिमान तामाङ राप्रपाको बरिष्ठ उपाध्यक्षमा मनोनित

1049 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७५, १३ चैत्र बुधबार ०७:१७

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

धादिङ । पुर्वमन्त्री बुद्धिमान तामाङ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीको बरिष्ठ उपाध्यक्षमा चयन भएका छन । पार्टी अध्यक्ष कमल थापाले धादिङका तामाङ र पर्साका राजीव पराजुलीलाई वरिष्ठ उपाध्यक्षमा मनोनित गरेका हुन् ।धादिङको रुवीभ्याली गाउँपालिका साविकको सेर्तुङ गाविसको वोराङमा जन्मिएका तामाङ राप्रपाका संस्थापक समेत हुन । तामाङले यस अघि पार्टीको सह अध्यक्षको जिम्मेवारी सम्हालिसकेका छन ।
अध्यक्ष थापाले पार्टीको विधान अनुसार पदाधिकारीको संख्या थप गर्दै दुई जनालाई बरिष्ठ उपाध्यक्षमा र उपाध्यक्षमा प्रेमबहादुर भण्डारी, टंक ढकाल, नरेन्द्रबहादुर चन्द, तोरण बहादुर गुरुङ, रोशन कार्की, भीमप्रसाद गौचन र महेशलाल महासेठलाई मनोनित गरेका छन् । ।
यसै गरी पार्टीको महामन्त्रीमा राजेन्द्र लिङ्देन र धवलशम्शेर जबरा थप भएका छन् । लिङ्देन प्रतिनिधिसभामा राप्रपाबाट प्रतिनिधित्व गर्ने एकमात्र सांसद हुन भने जवरा नेपालगञ्जका मेयर हुन ।झापाका लिङ्देन नेपाली काँग्रेसका नेता कृष्ण सिटौलालाई पराजित गर्दै प्रतिनिधि सभा सदस्यमा विजयी भएका हुन् ।
अध्यक्ष थापाले प्रवक्तामा सुशीलकुमार श्रेष्ठ, भुवन पाठक र नीलकण्ठ काफ्लेलाई थप गरेका छन । सह–महामन्त्रीमा चन्द्रबहादुर गुरुङ, कुन्ती शाही, दीपकबहादुर सिंह, भक्तिप्रसाद सिटौला, अर्जुन राई र भरत रायमाझी थपिएका छन । त्यस्तै अध्यक्ष थापाले प्रदीपकुमार उदयलाई प्रदेश ५ को अध्यक्ष र दईन्द्रबहादुर ठकुरीलाई केन्द्रीय सदस्यमा मनोनयन गरेका छन् । धादिङका पुर्व अध्यक्ष श्याम लामा गत साता पार्टीको केन्द्रिय सदस्यमा मनोनयन भएका थिए ।
राप्रपाको सहायक महामन्त्रीमा लीलादेवी श्रेष्ठ र मदन बहादुर कार्की मनोनित भएका छन भने सहायक प्रवक्तामा रमानन्द न्यौपाने मनोनित भएको पार्टी प्रचार विभाग प्रमुख मोहन श्रेष्ठले जनाएका छन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७५, १३ चैत्र बुधबार ०७:१७ मा प्रकाशित