थांक्रेको मुलखोलामा आगलागी हुंदा दुई घर जलेर नष्ट

575 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७५, २५ चैत्र सोमबार १९:०२

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङको थाक्रे गाउँपालिका वडा नम्बर ५ को मुलखोलामा आगलागी भएर दुई घर जलेर नष्ट भएको छ । सोमबार बिहान घरको चुलोमा आगो बाल्ने क्रममा घरमा आगलागी हुंदा स्थानीय कुमार थिङ र दुर्गा बहादुर थिङको घर जलेर पूर्ण रुपमा क्षती भएको हो ।
आगलागीमा परेर घरमा रहेको लत्ताकपडा, अन्नपात लगायत जलेर नष्ट हुंदा करिब आठ लाखको बराबरको क्षती भएको अनुमान गरिएको छ । आगलागी भएको घटना थाहा पाए लगत्तै थांक्रे गाउँपालिकाका अध्यक्ष रामकुमार आचार्य घटनास्थल पुगि तत्काल खानेबस्ने व्यवस्था मिलाउन १०/१० हजार आर्थिक सहयोग गर्नु भएको थियो । पिडित परिवारलाई थप के सहयोग गर्न सकिन्छ सक्दो  सहयोग गर्ने पनि अध्यक्ष आचार्यले वताउनु भयो । गाउँपालिका अध्यक्ष संगै आठ नम्बर वडा अध्यक्ष केशब प्याकुरेल, वडा नम्बर पाँचका अध्यक्ष भुमीबहादुर तामाङ पनि घटनास्थल पुग्नु भएको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७५, २५ चैत्र सोमबार १९:०२ मा प्रकाशित