मध्यरातमा गाउँको सिंहदरवार फुटाएर सामान चोरी

1278 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २० बैशाख २०७६, शुक्रबार १५:३४

सम्पादक: धादिङ न्यूज

गजुरी -धादिङको गजुरी गाउँपालिकाको कार्यालय फुटाएर रातीको समयमा सामान चोरी भएपछि सिंहदरवार भनिएको स्थानीय तह आंफै असुरक्षित देखिएको छ । बैशाख १९ गते राती करिब १२ बजे पछिको समयमा गजुरी गाउँ कार्यपालिकाको कार्यालयमा नचिनेको व्यक्तिहरुबाट कार्यालयको मुल ढोका तोडी सबै कार्यकक्षको ढोका फुटाई त्यहाँ रहेको दराज तथा टेबलको घर्राहरु समेत फुटाएर सामानहरु चोरी भएको गाउँपालिकाले जनाएको छ ।
रातीको समयमा कार्यालय प्रवेश गरेको समूहले ल्यापटप २ थान, मुभि क्यामेरा थान १, डिएसएलआर क्यामेरा १ थान, केहि थान हार्डडिक्सहरु समेत चोरी गरि लगेको गाउँपालिकाका अध्यक्ष राजेन्द्रबिक्रम बस्नेतले वताउनु भयो । गजुरी गाउँपालिकाले एक महिना अघि देखि संचालनमा ल्याएको गजुरी वजार व्यारेक नजिकैको नयाँ भवन फुटाएर चोरी भएको हो । पृथ्वीराजमार्गको छेवैमा रहेको कार्यालय नयाँ भवन भित्र प्रवेश गरी चोरी हुनेले गजुरी गाउँपालिका भित्र शान्ति सुरक्षाको अवस्था कमजोर रहेको संकेत देखाएको छ । बैशाख २० गते बसेको गाउँकार्यपालिकाको आकस्मिक बैठकले घटनाको अनुसन्धान गरि स्थानिय सरकारको कार्यालय नै तोडफोड गरि चोरी गर्ने जस्तो कार्यमा संलग्न दोषी उपर कडा भन्दा कडा कारबाहि गर्न माग गरेको छ । गाउँको सिंहदरवार भनिएको गाउँपालिकाको कार्यालयमा भएको चोरीको घटनाले स्थानिय सरकारलाईनै चुनौती दिएको छ ।
गाउँकार्यपालिकाको बैठकले चोरीको घटनाको निन्दा गर्दै दोषि माथि कारवाही गर्न स्थानीय सुरक्षा निकायलाई आग्रह गरेको छ भने यस्ता गतिविधी प्रति संघीय सरकार तथा प्रदेश सरकारको ध्यानाकर्षण गराउदै स्थानीय सरकारलाई सुरक्षाको प्रत्यभुति हुन सक्ने गरि सुरक्षा व्यवस्थापन गर्न अनुरोध गरेको छ । स्थानीय तहलाई गाउँको सिंहदरवार भनिएको छ । स्थानीय निर्वाचन अघि गाउँ गाउँमा सिंहदरवार भन्ने नारा लिएर दलहरु गाउँ पसेका कारण आमनागरिकको मुखमा अहिले गाउँ गाउँमा सिंहदरवार भन्ने  निकै चल्तिमा आएको छ । सिंहदरवार भनिएको गाउँपालिकाको कार्यालय मध्यरातमा फुटाएर चोरी भएपछि गाउँवासीले सिंहदरवारनै असुरक्षित भएको महसुस गरेका छन ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२० बैशाख २०७६, शुक्रबार १५:३४ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

ईट्टा उद्योगमा काम गर्ने कामदारका बालबालिकालाई शैक्षिक सामाग्री वितरण

धुनिबेसी- ईट्टा उद्योगमा काम गर्ने कामदारहरुका बालबालिकाहरुको पढाईलाई निरन्तरता दिनको लागि शैक्षिक सामाग्रीहरु बितरण गरिएको छ । धुनिबेसी नगरपालिकामा रहेको जाल्पादेवी ईट्टा उद्योगमा काम गर्ने मजदुरका.....

पुल निर्माणको म्याद सकियो, तयार भएन पुल

धादिङ-त्रिशूली नदीमा सात स्थानमा मोटरेबल पुल निमार्णाधीन छन् । ती पुल निर्माण गर्ने म्याद गत पुस मन्सान्तमा.....

धादिङमा समाचारमूलक डिजिटल पत्रिका बढ्दै

धादिङ जिल्लालाई मुख्य कार्यक्षेत्र बनाएर धादिङबाट शुक्रवारदेखि  'जनचासो डट कम' नयाँ अनलाइनको अनौपचारिक शुरुवात.....

‘लिगलिगे साइकल दौड’मा धादिङ गल्छीका मल्ल प्रथम

गोरखा — ‘लिगलिगे साइकल दौड’को उपाधि एपिएफमा कार्यरत धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर १ घर भएका लक्ष्मण.....

हाईवे र सरस्वती बचत तथा ऋण सहकारी संस्था बिच एकीकरण

धादिङ,२ फागुन -   धादिङ जिल्लाको गल्छी र थाँक्रे गाउँपालिकामा रहेका समान प्रकृतिका दुईवटा बचत तथा ऋण सहकारी.....

Categories