पढ्न गएका सुनिल पासो लगाएर झुण्डिएको अवस्थामा भेटिए

750 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २९ जेष्ठ २०७६, बुधबार १७:५४

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङ,२९ जेठ – धादिङको ज्वालामुखी गाउँपालिका वडा नम्बर ४ मा १३ बर्षिय बालकको आत्महत्या रहस्यमय बन्न पुगेको छ ।
विद्यालयमा पढ्न गएर घर फर्कनेक्रममा बाटोबाटै हराईरहेका १३ बर्षिय सुनिल परियारको शव मंगलबार घर नजिकैको जंगलमा चिलाउनेको रुखमा पासो लगाएर झुण्डिएको अवस्थामा भेटिएको थियो । जेठ २६ गते आईतबार दाजु भाई बिद्यालयबाट संगै घर फर्किएकोमा घर नजिकै चौतारामा पुगेपछि भाईलाई घर पठाएर सुनिल त्यहिँ बसेको र त्यसपछि उनि हराएको आफन्तहरुले वताए ।

स्थानीय कालिका माध्यमिक विद्यालयमा कक्षा ७ मा अध्ययनरत सुनिल परियारको शव भेटिएको ठाउँमा उनले भाईलाई सम्वोधन गरेर लेखिएको एउटा पत्र भेटिएकाले सुनिलले आत्महत्या गरेको हुन सक्ने अनुमान गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । ‘शव नजिकै  कापीमा लेखिएको एउटा नोट भेटिएको छ हामी त्यस्को अनुसन्धान गर्दैछौं ‘- धादिङका प्रहरी नायव उपरिक्षक राजकुमार वैदवारले वताउनु भयो ।

स्कुलको ड्रेसको सर्टको पासो बनाएर झुण्डिएको मृत अवस्थामा भेटिएका सुनिलले कापीमा रातो मसिले भाईलाई सम्बोधन गरेर लेखेको पत्रमा भनिएको छ ,‘भाई तिमीलाई बुबा आमाले मायाँ गर्नुहुन्छ,मलाई मायाँ नी गर्नुहुन्न र पिट्नुहुन्छ त्यसैले तिमी बुबा आमा सँगै बस्नु म मर्छु’। बाबु आमाको माया नपाएकै भन्दै १३ बर्षको वालकले सु्साईड नोट लेखेर आत्महत्या गरेको बिषयलाई धेरैले गम्भिर रुपमा लिएका छन् । ३ दिन देखि हराईरहेका छोराको शव भेटिएपछि आमा बुबानै बेहोस भएका थिए । आमा बुबा दुवैको होस खुलेपनि निकै कमजोर देखिएपछि जिल्ला अस्पताल धादिङमा उपचार भईरहेको छ ।

पढाई राम्रै रहेको भएपनि विपन्न भएका कारण उनका कतिपय आवश्यकता पुरा गर्न असमर्थ हुंदा अभिभावक छोरालाई गाली गरेको हुन सक्ने छिमेकीहरु बताउँछन् ।

  • सांकेतिक तस्बिर


धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२९ जेष्ठ २०७६, बुधबार १७:५४ मा प्रकाशित

धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो । आम नागरिकलाई सूचना, समाचार, विचार, विश्लेषण र विविध विषयमा सुसूचित गर्ने ध्येयका साथ संचालनमा रहेको धादिङ न्यूज डट कम निस्पक्ष सूचना र संचारको संवाहक हो । हामी स्वतन्त्र छौं, हामी कुनै पनि राजनीतिक. सामाजिक तथा अन्य किसिमका पूर्वाग्रहबाट अलग छौं । तपाईंको सूचना र संचारको हकको लागि समाजका विकृति र विसंगतिहरू बिरुद्ध हामी निरन्तर कलम चलाइरहनेछौँ । हामीलाई सूचना जानकारी उपलब्ध गराएर हाम्रो यस अभियानमा तपाईंले पनि साथ् दिन सक्नुहुनेछ ।  धादिङ जिल्लाको सूचना, समाचार, विचार र मनोरञ्जन छिटो छरितो रूपमा विश्वभर पुर्याउनु हाम्रो मुख्य उद्देश्य रहेको छ । ‘धादिङ न्यूज’ यहाँहरू सबैको डिजिटल पत्रिका हो ।व्यवसायको लागि विज्ञापन लगानी हो,धादिङ न्यूज डट कम मा कुनै पनि विज्ञापन वा सन्देश संप्रेषण गर्न  चाहनुहुन्छ भने हामीलाई सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

 

 

समाचार

सबै

ईट्टा उद्योगमा काम गर्ने कामदारका बालबालिकालाई शैक्षिक सामाग्री वितरण

धुनिबेसी- ईट्टा उद्योगमा काम गर्ने कामदारहरुका बालबालिकाहरुको पढाईलाई निरन्तरता दिनको लागि शैक्षिक सामाग्रीहरु बितरण गरिएको छ । धुनिबेसी नगरपालिकामा रहेको जाल्पादेवी ईट्टा उद्योगमा काम गर्ने मजदुरका.....

पुल निर्माणको म्याद सकियो, तयार भएन पुल

धादिङ-त्रिशूली नदीमा सात स्थानमा मोटरेबल पुल निमार्णाधीन छन् । ती पुल निर्माण गर्ने म्याद गत पुस मन्सान्तमा.....

धादिङमा समाचारमूलक डिजिटल पत्रिका बढ्दै

धादिङ जिल्लालाई मुख्य कार्यक्षेत्र बनाएर धादिङबाट शुक्रवारदेखि  'जनचासो डट कम' नयाँ अनलाइनको अनौपचारिक शुरुवात.....

‘लिगलिगे साइकल दौड’मा धादिङ गल्छीका मल्ल प्रथम

गोरखा — ‘लिगलिगे साइकल दौड’को उपाधि एपिएफमा कार्यरत धादिङको गल्छी गाउँपालिका वडा नम्बर १ घर भएका लक्ष्मण.....

हाईवे र सरस्वती बचत तथा ऋण सहकारी संस्था बिच एकीकरण

धादिङ,२ फागुन -   धादिङ जिल्लाको गल्छी र थाँक्रे गाउँपालिकामा रहेका समान प्रकृतिका दुईवटा बचत तथा ऋण सहकारी.....

Categories