धादिङमा विभिन्न घटनामा संलग्न पाँच जना पक्राउ

1504 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७६, ७ श्रावण मंगलवार १०:०८

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

धादिङ । विभिन्न आपराधिक घटनामा संलग्न रहेको अभियोगमा धादिङ प्रहरीले पाँच जनालाई पक्राउ गरेको छ ।

तीन किलोग्राम लागूऔषध गाँजासहित जिल्लाको बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा न ७ स्यादुलबाट एक जना पक्राउ परेका छन् । आइतबार बिहान स्यादुलबाट चरौँदीतर्फ आउँदै गरेको बा ८२ प ९३५१ नम्बरको मोटरसाइकल चेकजाँच गर्ने क्रममा प्लास्टिकको बोरामा लागूऔषध लुकाइछिपाइ ल्याउँदै गर्दा बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नं ९ का १८ बर्षिय ऋदम भनिने चिरञ्जीवी तिवारी पक्राउ परेका हुन् ।

तिवारी सवार मोटरसाइकलका चालक बेनिघाट रोराङ गाउँपालिका वडा नं ७ का होमबहादुर सुवेदी भने फरार रहेका छन् । उनको खोजीकार्य भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।

त्यस्तै, जिल्लाको नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नं ८ ससाहबाट गाई काटेर मासु बिक्रीवितरण गर्ने कार्यमा संलग्न भएको आरोपमा तीन जनालाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

पक्राउ पर्नेमा जिल्लाको खनियाँवास गाउँपालिका वडा नं १ घर भई हाल नीलकण्ठ नगरपालिका वडा नं ९ बस्ने ५१ वर्षीय तार लामा तामाङ, सोही ठाउँका ५० वर्षीय खर्पा तामाङ र ५६ वर्षीय लेक्ता तामाङ रहेका छन् ।

गाईलाई हम्बरले हानी घाइते बनाएर काटेर मासु बनाई भाग लगाइरहेको अवस्थामा उनीहरु पक्राउ परेका हुन् । विशेष सूचनाको आधारमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङबाट खटिएको प्रहरी टोलीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको प्रहरीले बताएको छ । पक्राउ परेका सबैलाई पशुपक्षीविरूद्धको कसुरमा मुद्दा दर्ता गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

त्यस्तै, गत असार २१ गते महिलालाई जबर्जस्ती करणी गरेको अभियोगमा एक जनालाई पक्राउ गरिएको छ । जिल्लाको थाक्रे गाउँपालिका वडा नं ९ बस्ने २४ वर्षीया एक महिलालाई जबर्जस्ती करणी गरेको आरोपमा थाक्रे गाउँपालिका वडा नं ९ बतासेडाँडा बस्ने २५ वर्षीय रामबहादुर मिजारलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

घरमा कोही नभएको मौका छोपी जबर्जस्ती करणी गरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । पक्राउ परेकालाई जबर्जस्ती करणी मुद्दा दर्ता गरी अनुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रहरी नायब उपरीक्षक रुपक खड्काले जानकारी दिए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७६, ७ श्रावण मंगलवार १०:०८ मा प्रकाशित