पसल चोरी गर्ने समुह पक्राउ

1143 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७६, २ भाद्र सोमबार १२:४८

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

धादिङ,२भदौ -धादिङको त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका वडा नम्बर ६ आगिन्चोकका भिमसेन भण्डारीले खनियावास गाउँपालिका वडा नम्बर ४ किङताङफेदीमा रहेको पसलमा चोरी गरि भागेको समूहलाई पक्राउ गरेको छ ।
चोरी गर्ने कार्यमा संलग्न रहेको आशंकामा प्रहरीले जिल्लाको नेत्रावती डबजोङ गाउँपालिका १ बस्ने वर्ष २२ को केवल थापा मगर‚ सोही ठाउँका बर्ष १८ को मिलन राना मगर र मनिष थापा मगर र बर्दिया जिल्ला घर भई हाल नेत्रावती डबजोङ १ बस्ने वर्ष २२ को राजकुमार चौधरीलाई पक्राउ गरेको हो ।
पक्राउ परेका चारै जनालाई जिल्ला अदालतबाट म्याद थप गरी थुनामा राखि अनुसन्धान भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङले जनाएको छ ।
भण्डारीको कस्मेटिक पसलबाट साउन २२ गते नगद १० हजार‚ एनटिसीको रिचार्ज कार्ड ५० दरको ३० वटा‚ क्याप ६ पिस‚ रुमाल १० वटा‚ हापपेन्ट ३ पिस‚ टिसर्ट ६ पिस‚ हेण्डीप्लास्ट टेप १ डिब्बा‚ ३५० दरको डिसहोम रिचार्जकार्ड ८ वटा‚ एनसेलको १०० को रिचार्ज कार्ड १५ वटा लगायतका सामानहरु चोरी भएको भनि प्रहरीमा जानकारी आएको र पक्राउ परेका व्यक्तिहरु सो चोरीमा संलग्न भएको भन्ने सवुद भेटिएकाले थुनामा राखी अनुसन्धान गरिरहेको धादिङका प्रहरी उपरिक्षक राजकुमार बैदवारले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७६, २ भाद्र सोमबार १२:४८ मा प्रकाशित