धादिङ बारका पूर्व अध्यक्ष दुर्गा तिवारीको निधन

970 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७६, १० भाद्र मंगलवार ०६:२९

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङ,१० भदौ – धादिङ जिल्ला अदालत बार एशोसियशनका पुर्व अध्यक्ष अधिवक्ता दुर्गा तिवारीको उपचारको क्रममा सोमबार शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्ज काठमाण्डौंमा निधन भएको छ ।

२०७४ वैशाख १३ गते रातिको २ बजे धादिङबाट काठमाडौं गईरहेको तिवारी बढेको एम्बुलेन्सल थांक्रेगाउँपालिकाको एक्लेफाँट भन्ने ठाउँमा रोकिराखेको ट्रकमा ठोक्किएर दुर्घटना भएको थियो । सोही दुर्घटनाको कारण तिवारीको टाउकोमा गम्भीर चोट लागेकोले उनको उपचार भईरहेको थियो । बुबाको स्वास्थ्य उपचारका लागि काठमाडौं गएका दुर्गा आफैं गम्भीर घाइते भएर कोमामा पुगेको ३० महिना पछि सबैलाई छाडेर गएका हुन् ।

धादिङको मैदी स्थायी घर भएका ४८ वर्षीय तिवारी नेपाल बार एसोसिएसन धादिङको पूर्व जिल्ला अध्यक्ष समेत हुन् । दुई छोरी र श्रीमतीलाई काठमाडौं राखेर उनी आफू धादिङबेसीमा रहेर वकालतको काम गर्दै आईरहेका थिए ।

दुर्घटना परेको १६ महिना पछि सामान्य वोलचाल गर्न थालेका तिवारी बोल्दा वोल्दै बेहोस भएपछि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा राखेर उपचार भईरहेको थियो । तिवारीको निधन प्रति धादिङ बार एशोसियशनका साथै विभिन्न संघ संस्था, व्यक्तिले हार्दिक समबेदना व्यक्त गरेका छन् । धादिङ न्यूज डट कम परिवार पनि यस दुःखद घडीमा शोक सन्तप्त परिवारजन प्रति हार्दिक समबेदना व्यक्त गर्दै मृत आत्मको चिर शान्तिको कामना गर्दछ ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७६, १० भाद्र मंगलवार ०६:२९ मा प्रकाशित