भुमेस्थानका सोनाम आठ किलो चरेससहित पक्राउ

760 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २४ कार्तिक २०७६, आईतवार २१:१९

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङं । काठमाण्डौंको चन्द्रागिरि नगरपालिका २ नागढुङ्गाबाट प्रहरीले आठ किलो चरेससहित एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । धादिङको थाक्रे गाउँपालिका २ भुमेस्थान सिम्ले बस्ने ५५ वर्र्षीय सोनाम वाइबालाई ८ केजी ५।३५ ग्राम चरेश सहित आइतबार बिहान प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

महानगरीय प्रहरी प्रभाग नागढुङगाबाट खटिएको प्रहरीले धादिङबाट काठमाडौंतर्फ आउँदै गरेको बा३ख २८४० नम्बरको बस जाँच गर्ने क्रममा बसमा सवार सोनामलाई झोलाभित्र लुकाएर राखिएको चरेससहित पक्राउ गरेको हो।

पक्राउ परेका वाइबामाथि अनुसन्धान भइरहेको काठमाण्डौं प्रहरीले जनाएको छ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२४ कार्तिक २०७६, आईतवार २१:१९ मा प्रकाशित