दार्खामा खुकुरी प्रहारः एकको मृत्यु, एक गम्भिर घाईते

2477 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७६, ८ माघ बुधबार १०:५७

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

धादिङ । धादिङको खनियावास गाउँपालिका वडा नम्बर ४ दार्खामा मंगलबार राति दुई जनामाथि खुकुरी प्रहार भएको छ । घरमा बसिरहेको अवस्थामा सानुवहादुर लामा (सान्ता तामाङ) र रविन तामाङमाथि खुकुरी प्रहार भएको हो । खुकुरी प्रहार बाट सान्ताको मृत्यु भएको छ भने रविन तामाङ गम्भिर घाइते भएका छन् ।

घाइतेका अफन्तका अनुसार उनलाई बुधबार बिहान काठमाडौस्थित ग्रीन सिटी अस्पताल लगिएको छ । तामाङको टाउको र घाँटीमा गम्भिर चोट लागेको छ ।

गतराति घरम वसिरहेको बेला हतियारधारी समूहले खुकुरी र ढुंगामुढा प्रहार गरेको पीडितका आफन्तहरुले बताएका छन् । जिल्लाको उत्तरी क्षेत्रमा बढ्दै गएको अपराधिक कृयाकलाप नियन्त्रणका लागि प्रहरीले बिशेष अभियान सञ्चालन गर्दै आएको भएपनि त्यस्ता गतिविधि रोकिन सकेको छैन ।

जिल्ला प्रहरी कार्यलय धादिङका अनुसार दुई समुहको पुरानो आपसी विवादको कारण झडप भएको हुन सक्ने प्रारम्भिक अनुसन्धानले दखाएपनि घटनाको विस्तृत अध्ययन भईरहेको छ । घटनामा संलग्न नेत्रावती डबजोङ १ मार्पाकका राम तामाङ र रोशन तामाङलाई पक्राउ गरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

धादिङ क्षेत्रमा पेसेवर गुण्डागर्दीमा संलग्न रहेका अशोक तामाङको निर्देशनमा मंगलबार रातीको घटना भएको पीडितका आफन्तहरुले दावी गरेपनि प्रहरील अनुसन्धान पछि मात्रै यस बारेमा भन्न सकिने वताएको छ । घटनामा संलग्न पक्राउ परेका राम तामाङ यस अघि पनि विभिन्न अपराधिक घटनामा संलग्न रहँदै पटकपटक पक्राउ पर्दै छ्ट्दै आईरहेका समेत परिसकेका व्यक्ति हन् ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७६, ८ माघ बुधबार १०:५७ मा प्रकाशित