अति विपन्न परिवारलाई रेडक्रसको सहयोग

596 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७७, २३ कार्तिक आईतवार २२:२४

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

 

धादिङ,- नेपाल रेडक्रस सोसाईटी धादिङले जिल्लाका अति विपन्न १०६ परिवारलाई दोश्रो चरणको सहयोग अन्र्तगत नगद तथा गैर खाद्य सामाग्री उपलव्त्रध गराएको छ ।

गएको साउन र भदौ महिनामा आएको पहिरोमा परेर घर गुमाएका जिल्लाका ६ स्थानीय तहका १०६ परिवारलाई सम्वन्धित वडा कार्यालयको सिफारिसमा नगद तथा गैर खाद्य सामाग्री बितरण गरिएको हो । पहिरो पिडितहरुसवैलाई रेडक्रसले तत्काल बस्ने टेण्ट, खाना पकाउने, खाने भाँडाकुंडा, लत्ता कपडा र कम्वल लगायतका समाग्री उपलव्ध गराएको थियो ।

शनिवार गजुरी गाउँपालिकाको वडा नम्बर २ चाम्बासका १९ र मलेखुका १३ गरि ३२ जनालाई जनही ५ हजार रुपैयाँका साथ स्वास्थ्य तथा सरसफाईका सामान बितरण गरिएको छ । गजुरी गाउँपालिकाका अध्यक्ष राजेन्द्रबिक्रम बस्नेतको प्रमुख आतिथ्यमा भएको सहयोग हस्तान्तरण कार्यक्रममा गाउँपालिका उपाध्यक्ष सिता ढुंगाना, गजुरी २ का वडाअध्यक्ष चुडामणी कँडेल लगायतको उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रममा रेडक्रसका जिल्ला पदाधिकारीहरुको पनि सहभागिता रहेको थियो ।
धादिङ रेडक्रसका सभापति नारायण तिमल्सिनाको अध्यक्षतामा सहयोग वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । जिल्लाको गजुरी, गल्छी, सिद्धलेक, वेनिघाटरोराङ, त्रिपुरासुन्दरी र गंगाजमुना गाउँपालिकाका सम्बन्धित वडा कार्यालयको सिफारिश बाट छानिएका व्यक्तिलाई सहयोग बितरण गरिने रेडक्रस धादिङका सभापति नारायणप्रसाद तिमिल्सिनाले वताए ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७७, २३ कार्तिक आईतवार २२:२४ मा प्रकाशित