विभिन्न कार्यक्रमका साथ २० औ सशस्त्र प्रहरी दिवश सम्पन्न

355 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: ८ माघ २०७७, बिहीबार २२:३०

सम्पादक: धादिङ न्यूज

धादिङ- सशस्त्र प्रहरी स्थापना भएको २० बर्ष पुगेको अवसर पारेर सशस्त्र प्रहरी बल, स्थापना दिवसको सन्दर्भ पारेर सदरमुकामका विभिन्न मन्दिर परिसर सरसफाई, बिद्यालयहरुमा गएर बिद्यार्थीलाई जनचेतनामूलक सन्देश प्रवाह गरिएको थियो ।

यसै गरि विहिवार सदरमुकाम धादिङ्गबेशीमा प्रभातफेरी कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । उक्त प्रभातफेरी कार्यक्रममा कोभिड १९ को संक्रमणको अवस्थालाई मध्यनजर राखी भौतिक दुरी कायम गरौ, मास्क र पंञ्जा लगाऔ, साबुनपानीले मिचिमचि हात धोऔ भन्ने र बिभिन्न जनचेतना मुलक सन्देशहरुको प्लेकार्ड सहित नगर परिक्रमा गरेको छ ।

 धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

८ माघ २०७७, बिहीबार २२:३० मा प्रकाशित