गजुरी महोत्सव अर्को निर्णय नभए सम्मको लागि स्थगित

854 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७७, ११ चैत्र बुधबार २१:३२

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

धादिङ । धादिङको गजुरीमा चैत्र १२ देखि २४ गते सम्म आयोजना हुनलागेको प्रथम गजुरी महोत्सव उद्घाटनको पूर्व सन्ध्यामा आएर स्थगित भएको छ ।

साना तथा मझौला व्यवसायी महासंघ धादिङ जिल्ला शाखाले आयोजना गरेको प्रथम गजुरी महोत्सवको उद्घाटनको अघिल्लो दिन कोरोना जोखिमका कारण देखाएर आयोजकले अर्को निर्णय नभए सम्मको लागि स्थगित भएको जानकारी गराएको छ ।

आयोजकले बुधबार बिहान महोत्सव स्थलमा पत्रकार सम्मेलन गर्दै अर्को निर्णय नभए सम्म महोत्सव स्थगित गरिएको जानकारी दिएको हो ।
मंगलबार गजुरी गाउँपालिकाले एक सार्वजनिक सूचना प्रकाशित गरि देशमा कोरोनाको त्रास कायमै रहेकाले भिभाड हुने कुनै पनि कार्यक्रम नगर्न सार्वजनिक अपिल गरेको थियो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७७, ११ चैत्र बुधबार २१:३२ मा प्रकाशित