नेपालमा २४ घन्टामा थप ८९ जनामा कोरोना पुष्टि

318 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: १५ चैत्र २०७७, आईतवार २१:१२

सम्पादक: धादिङ न्यूज

काठमाडौं । नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या दुई लाख ७६ हजार ८३९ पुगेको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ ।

पछिल्लो २४ घन्टामा थप ८९ जनामा कोरोना पुष्टि भएसंगै संक्रमितको संख्या यति पुगेको हो । देशका बिभिन्न स्थानमा गरिएको परीक्षणबाट कोरोना संक्रमितहरुको पहिचान भएको हो ।

संक्रमितको पहिचान संगै थप ९५ जना संक्रमित कोरोना मुक्त भएका छन् । अहिलेसम्म नेपालमा दुई लाख ७२ हजार ५३० जना कोरोना संक्रमण मुक्त भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । गत २४ घण्टामा कोरोनाका कारण कसैको पनि मृत्यु भएको छैन । नेपालमा हालसम्म तीन हजार २७ जनाले कोरोनाका कारण ज्यान गुमाएका छन् । हाल नेपालमा १२ सय ८२ जना आइशालेशन र ५७ जना क्वारेन्टाइनमा छन् भने हालसम्म २२ लाख ६१ हजार १४६ वटा पिसिआर गरिएको मन्त्रालयले जनाएको छ । आइतबार स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले कोरोना भाइरस कोभिड १९ को दोस्रो लहर नेपाल भित्रिए शैक्षिक संस्था कोरोनाको हटस्पट बन्ने संभावना बताउँदै सचेत रहन आग्रह गरेको छ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

१५ चैत्र २०७७, आईतवार २१:१२ मा प्रकाशित