बिपन्न चेपाङलाई भाष्कर तेजश्री स्मृति प्रतिष्ठानको खाद्यान्न सहयोग

733 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७८, ५ असार शनिबार १९:२७

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

 

धादिङ, ५ असार । धादिङको वेनिघाटरोराङ गाउँपालिका वडा नम्बर १० का अति विपन्न चेपाङ परिवारलाई भाष्कर तेजश्री स्मृति प्रतिष्ठानले खाद्यान्न सहयोग गरेको छ । कोरोना महामारीको कारण ज्यालामजदुरी गर्न घरवाहिर जान नपाएपछि खाद्यान्न संकट व्यहोेरीरहेका अति विपन्न ७५ चेपाङ परिवारलाई गाउँमै पुगेर प्रतिष्ठानको टोलीले खाद्यान्न सहयोग प्रदान गरेको हो ।

स्वर्गिय इन्जिनीयर डाक्टर भाष्कर बहादुर थापाको आठौ बार्षिकीको तिथि पारेर असार ५ गते गाउँपालिका प्रतिनिधि मणीराज गुरुंङको उपस्थितीमा बेनिघाटरोराङ १० का ७५ घरका चेपाङ परिवारलाई दाल चामल नुनतेल वितरण गरेको प्रतिष्ठानका प्रोजेक्ट मेनेजर गोरख रेग्मीले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७८, ५ असार शनिबार १९:२७ मा प्रकाशित