धादिङका जगन्नाथ नेपाल र रामप्रसाद अधिकारी नेकपा एमालेको केन्द्रिय सल्लाहकार परिषदको सदस्यमा चयन  सूचीसहित

155 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७९, २७ असार सोमबार १६:४४

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

धादिङ । धादिङका जगन्नाथ नेपाल र रामप्रसाद अधिकारी नेकपा एमालेको केन्द्रिय सल्लाहकार परिषदको सदस्यमा चयन हुनु भएको छ ।

एमालेले अमृत बोहरा नेतृत्वको केन्द्रीय सल्लाहकार परिषद लाई पूर्णता दिंदै ३०६ सदस्यीय सल्लाहकार परिषद् गठन गरेको हो ।

सल्लाहकार परिषदको सचिवालयमा गोमा देवकोटा,ज्ञानवहादुर भुजेल,डा.गोविन्द नेपाल,गोपाल शाक्य,टेकु नेपाली र गोविन्दप्रसाद कलौनी रहेका छन् । सदस्यहरुमा भने धादिङबाट नेपाल र अधिकारी मात्रै परेका छन् । एमालेको केन्द्रिय सचिवालय बैठकले सल्लाहकार समितिका साथै अन्य समितिहरुलाई पूर्णता दिएको हो ।

प्रदेश १

ओेङ्दी शेर्पा ,ताप्लेजुङ

ओमप्रसाद ओझा, ताप्लेजुङ

टंकप्रसाद तिमिल्सिना,ताप्लेजुङ

लक्ष्मी याक्सो,ताप्लेजुङ

अगम वान्तवा, इलाम

मणिकुमार लिम्बु ,इलाम

लोकनाथ सुवेदी,इलाम

ईन्दिरा चापागाई , झापा

उमेश उपाध्याय ,झापा

गणेश ढकाल,झापा

डा. नारायण संग्रौला, झापा

प्रेमप्रकाश ओली,झापा

भीमबहादुर खवास ,झापा

मनकुमार गौतम,झापा

यज्ञ प्रसाई ,झापा

केआर खम्बु ,झापा

खेमराज खरेल ,झापा

तारा सोम्याङ्या ,झापा

तेजबहादुर कन्दङ्वा , झापा

नरेश खरेल , झापा

रविन कोइराला , झापा

बालकृष्ण मैनाली , झापा

विष्णु प्रसाई , झापा

सूर्य उप्रेती , झापा

हरिचरण बानियाँ , झापा

हरिचरण सिवाकोटी , झापा

विशेश्वरा दाहाल , झापा

ज्ञानेन्द्र ओली , झापा

गंगादेवी डाँगी , मोरङ

डा. दिलनाथ दंगाल , मोरङ

देवीबहादुर घिमिरे , मोरङ

भीम राजवंशी ,मोरङ

भुवनसिंह राई , मोरङ

मोहनलाल सरदार ,मोरङ

सूर्यबहादुर श्रेष्ठ,मोरङ

भागिरथा सिटौला, मोरङ

यशोदा अधिकारी,मोरङ

मोहन विश्वकर्मा, सुनसरी

कुन्ता शर्मा,सुनसरी

रमेश श्रेष्ठ,सुनसरी

लब प्रधान,सुनसरी

वंशी मुक्तान,सुनसरी

नारायण कार्की,सुनसरी

नेत्रप्रसाद गौतम,संखुवासभा

माधव थापा,संखुवासभा

आङदामी शेर्पा,सोलुखुम्बु

प्राडा कृष्ण गडतदौला,तेह्रथुम

गोपाल गुरागाँई,धनकुटा

इन्द्रजित राई,भोजपुर

परशुराम कार्की,खोटाङ्ग

उत्तम राई,ओखलढुंगा

मधेस प्रदेश

गंगाप्रसाद यादव,सप्तरी

सत्यनारायण मण्डल,सप्तरी

नरेन्द्र (हरि) पोख्रेल, सिरहा

लगनलाल चौधरी,सिरहा

दलप्रसाद चौधरी,सिरहा

धर्मनाथ यादव,सिरहा

धर्मशिला साह,सिरहा

मागेन कामत,सिरहा

अनिता यादव,धनुषा

असर्फी भिनवार यादव,धनुषा

गंगाराम (आनन्दराम) यादव,धनुषा

बलराम सुवेदी,धनुषा

रामआअषिश महासेठ,धनुषा

रामचरित्र साह,धनुषा

यदुवंश झा,धनुषा

चक्रबहादुर थापा,धनुषा

भगवान झा, धनुषा

बलबहादुर बलंपाकी, महोत्तरी

सरिता ढुंगाना,महोत्तरी

इन्द्रदेव मिश्र,महोत्तरी

भोजराज दाहाल,सर्लाही

मदन ढुंगेल,सर्लाही

रामाशिष साह,सर्लाही

सहवान खाँ,रौतहट

लालबाबुप्रसाद यादव,रौतहट

घनश्याम लम्साल,बारा

चक्रपाणी तिमिल्सिना,बारा

नज्मा खातुन,बारा

पलट चौधरी,बारा

भरतप्रसाद साह, बारा

कदम रसुल,पर्सा

ठाकुर न्यौपाने,पर्सा

रसिद अन्सारी,पर्सा

विजयकुमार सरावगी, पर्सा

विश्वम्भर शर्मा, पर्सा

वागमती प्रदेश

शंकरनाथ शर्मा, सिन्धुली

कमलप्रसाद दाहाल, सिन्धुली

केशव देवकोटा, सिन्धुली

भोजराज ढुंगेल, सिन्धुली

कमलप्रकाश सुनुवार, रामेछाप

राजकुमार श्रेष्ठ, रामेछाप

कृष्णबहादुर श्रेष्ठ, दोलखा

जसमाया जिरेल, दोलखा

जितवीर लामा, दोलखा

ज्योती पाण्डे, दोलखा

लालकुमार के.सी. , दोलखा

कमल श्रेष्ठ, सिन्धुपाल्चोक

कृष्णराज श्रेष्ठ, सिन्धुपाल्चोक

जगन्नाथ आचार्य, सिन्धुपाल्चोक

धर्मकृष्ण श्रेष्ठ, सिन्धुपाल्चोक

नेत्रप्रसाद दंगाल, सिन्धुपाल्चोक

मेघनाथ पौडेल, सिन्धुपाल्चोक

शीला कतिला, काभ्रेपलाञ्चोक

कुलचन्द्र अधिकारी, काभ्रेपलाञ्चोक

के.पी. बञ्जरा, काभ्रेपलाञ्चोक

तिर्थमाया प्रधान, काभ्रेपलाञ्चोक

यादव थापा, काभ्रेपलाञ्चोक

उद्धव सुवेदी, काठमाडौं

प्रकाश अधिकारी, काठमाडौं

विजयलाल श्रेष्ठ, काठमाडौं

सुशिल प्याकुरेल, काठमाडौं

विजयकुमार लोहिया, काठमाडौं

सुरेन्द्र मानन्धर, काठमाडौं

मिरा ध्वजु पोखरेल, काठमाडौं

युवराज कार्की, काठमाडौं

डा. भरत प्रधान, काठमाडौं

डा. युवराज खतिवडा, काठमाडौं

गोपाल थपलिया, काठमाडौं

दिव्यध्वज कार्की, काठमाडौं

कमल खरेल, काठमाडौं

महेन्द्रबहादुर पाण्डे, काठमाडौं

डा. ऋतु गड्तौला, काठमाडौं

विष्णुराज अर्याल, काठमाडौं

राजमहम्मद अन्सारी, काठमाडौं

ओमदेवी मल्ल, ललितपुर

मिठाराम शर्मा, ललितपुर

सुरेन्द्र मोहन शर्मा, ललितपुर

रामकृष्ण कर्माचार्य, ललितपुर

डोरमणि पौडेल, मकवानपुर

बाबुराम खरेल, चितवन

विश्वकान्त मैनाली, चितवन

सिंहबहादुर गोले, चितवन

हरि सापकोटा, चितवन

तिलकचन्द्र भट्टराई, चितवन

त्रिलोचन पौडेल, चितवन

नैनकला थापा, चितवन

महादेवी खतिवडा, चितवन

रामहरी सिलवाल, चितवन

लालमणी चौधरी, चितवन

विष्णुहरी तिमिल्सिना, चितवन

जगन्नाथ नेपाल, धादिङ

रामप्रसाद अधिकारी, धादिङ

अशोक घिमिरे, रसुवा

छेवाङ तेन्जेन लामा, रसुवा

सुब्बा लामा, रसुवा

गण्डकी

चन्द्र पुन, नवलपुर

चन्द्रमणी खराल, नवलपुर

दीपक अधिकारी, नवलपुर

मझिलाल थारु थनेत, नवलपुर

डा. ईश्वरी अधिकारी, गोरखा

वाचस्पति देवकोटा, गोरखा

हृदयनिधी तिवारी, लमजुङ

एकबहादुर रानामगर, तनहुँ

दधिराज सुवेदी, तनहुँ

शेषमणी आचार्य, तनहुँ

विश्वबन्धु भण्डारी, तनहुँ

रबी खनाल, तनहुँ

पदमप्रसाद पौडेल, कास्की

मानबहादुर जि.सी, कास्की

सूर्य खड्का (विखर्ची), कास्की

सोमनाथ अधिकारी प्यासी, कास्की

गणेशमान गुरुङ, कास्की

देवी सुवेदी, कास्की

ढाकाराम अर्याल, स्याङ्जा

डा. कृष्ण न्यौपाने, स्याङ्जा

डा. गणेशमान गुरुङ, स्याङ्जा

डा. धनबहादुर कुँवर, स्याङ्जा

त्रिलोचन ढकाल , स्याङ्जा

सीता बर्देवा, स्याङ्जा

धु्र्ब अधिकारी, स्याङ्जा

गणेश पौडेल, पर्वत

तोयानाथ चालिसे , पर्वत

विष्णुप्रसाद भट्टराई, पर्वत

देवकला भण्डारी (कलावती) पर्वत

तिलबहादुर विश्वकर्मा, बाग्लुङ

मोहनलाल शर्मा, बाग्लुङ

आनन्द शेरचन, मुस्ताङ

चन्द्रबहादुर गुरुङ, मुस्ताङ

लुम्बिनी

घनश्याम कोइराला, नवलपरासी

खिमलाल पोखरेल नवलपरासी

एकराज विश्वकर्मा रुपन्देही

कपिलदेव लामिछाने रुपन्देही

बुँद राना रुपन्देही

राधा ज्ञवाली रुपन्देही

हरिप्रसाद ज्ञवाली रुपन्देही

अर्जुन ज्ञवाली रुपन्देही

गुरु शर्मा रुपन्देही

गोपाल भट्टराई रुपन्देही

डोलाराज चापागाई रुपन्देही

तेजप्रसाद कणेल रुपन्देही

बालकृष्ण भट्टराई रुपन्देही

यज्ञजित शाह रुपन्देही

रामचन्द्र चापागाई रुपन्देही

बुद्धिसागर भट्ट रुपन्देही

शालिकराम पौडेल रुपन्देही

दयाराम बस्याल रुपन्देही

काशीराम वेलवासे कपिलवस्तु

मुना ज्ञवाली कपिलवस्तु

साधुराम खनाल कपिलवस्तु

इन्द्रमणी पौडेल कपिलवस्तु

टिकाराम अर्याल कपिलवस्तु

रामलाल काफ्ले कपिलवस्तु

मंगलप्रसाद गुप्ता कपिलवस्तु

रोमहर्ष धिताल बाँके

परमानन्द वर्मा बाँके

बाबुराम गौतम बाँके

गोविन्द ज्ञवाली बर्दिया

चित्रबहादुर श्रेष्ठ बर्दिया

ढुण्डीराज लामिछाने दाङ

राममणी नेपाली दाङ

शंभु गौतम दाङ

नारायण आचार्य दाङ

बामदेव शर्मा दाङ

महेश चौधरी दाङ

शोभाराम बस्नेत दाङ

लालमणी शर्मा अधिकारी दाङ

देवी पोखरेल दाङ

नजिर मियाँ अर्घाखाँची

लक्ष्मण रायमाझी अर्घाखाँची

शान्ता मानवी अर्घाखाँची

डा. डिल्लीराज खनाल अर्घाखाँची

नरेन्द्रकुमार क्षेत्री अर्घाखाँची

माधव गौतम अर्घाखाँची

विष्णुकुमार अर्याल अर्घाखाँची

कुलप्रसाद नेपाल पाल्पा

दुर्गा खनाल पाल्पा

मेघराज न्यौपाने पाल्पा

हिराबहादुर के.सी. प्युठान

माया ज्ञवाली गुल्मी

हिमबहादुर क्षेत्री गुल्मी

डिल्लिराज पन्थ गुल्मी

दानबहादुर के.सी. गुल्मी

निलकण्ठ गौतम गुल्मी

शेरबहादुर के.सी. गुल्मी

कमल श्रेष्ठ गुल्मी

दिल्ली भुसाल गुल्मी

रिमा नेपाली रोल्पा

रुद्रमणी सुवेदी रोल्पा

पृथ्वीप्रसाद रोक्का रोल्पा

लक्ष्मीनारायण पुन पूर्वी रुकुम

नन्दलाल शर्मा रुकुमपूर्व

चुडामणि गौतम रुकुम पुर्व

टेकुलाल गिरी प्युठान

नेमबहादुर खड्का प्युठान

घनश्याम कोइराला नवलपरासी

खिमलाल पोखरेल नवलपरासी

एकराज विश्वकर्मा रुपन्देही

कपिलदेव लामिछाने रुपन्देही

बुँद राना रुपन्देही

राधा ज्ञवाली रुपन्देही

हरिप्रसाद ज्ञवाली रुपन्देही

अर्जुन ज्ञवाली रुपन्देही

गुरु शर्मा रुपन्देही

गोपाल भट्टराई रुपन्देही

डोलाराज चापागाई रुपन्देही

तेजप्रसाद कणेल रुपन्देही

बालकृष्ण भट्टराई रुपन्देही

यज्ञजित शाह रुपन्देही

रामचन्द्र चापागाई रुपन्देही

बुद्धिसागर भट्ट रुपन्देही

शालिकराम पौडेल रुपन्देही

दयाराम बस्याल रुपन्देही

काशीराम वेलवासे कपिलवस्तु

मुना ज्ञवाली कपिलवस्तु

साधुराम खनाल कपिलवस्तु

इन्द्रमणी पौडेल कपिलवस्तु

टिकाराम अर्याल कपिलवस्तु

रामलाल काफ्ले कपिलवस्तु

मंगलप्रसाद गुप्ता कपिलवस्तु

रोमहर्ष धिताल बाँके

परमानन्द वर्मा बाँके

बाबुराम गौतम बाँके

गोविन्द ज्ञवाली बर्दिया

चित्रबहादुर श्रेष्ठ बर्दिया

ढुण्डीराज लामिछाने दाङ

राममणी नेपाली दाङ

शंभु गौतम दाङ

नारायण आचार्य दाङ

बामदेव शर्मा दाङ

महेश चौधरी दाङ

शोभाराम बस्नेत दाङ

लालमणी शर्मा अधिकारी दाङ

देवी पोखरेल दाङ

नजिर मियाँ अर्घाखाँची

लक्ष्मण रायमाझी अर्घाखाँची

शान्ता मानवी अर्घाखाँची

डा। डिल्लीराज खनाल अर्घाखाँची

नरेन्द्रकुमार क्षेत्री अर्घाखाँची

माधव गौतम अर्घाखाँची

विष्णुकुमार अर्याल अर्घाखाँची

कुलप्रसाद नेपाल पाल्पा

दुर्गा खनाल पाल्पा

मेघराज न्यौपाने पाल्पा

हिराबहादुर केसी प्युठान

माया ज्ञवाली गुल्मी

हिमबहादुर क्षेत्री गुल्मी

डिल्लिराज पन्थ गुल्मी

दानबहादुर केसी गुल्मी

निलकण्ठ गौतम गुल्मी

शेरबहादुर केसी गुल्मी

कमल श्रेष्ठ गुल्मी

दिल्ली भुसाल गुल्मी

रिमा नेपाली रोल्पा

रुद्रमणी सुवेदी रोल्पा

पृथ्वीप्रसाद रोक्का रोल्पा

लक्ष्मीनारायण पुन पूर्वी रुकुम

नन्दलाल शर्मा रुकुम पूर्व

चुडामणि गौतम रुकुम पुर्व

टेकुलाल गिरी प्युठान

नेमबहादुर खड्का प्युठान

कर्णाली

कमला शर्मा, सुर्खेत

खगेन्द्र घर्ती, सुर्खेत

बालकृष्ण वि.सी., सुर्खेत

बालाराम शर्मा, सुर्खेत

डिलाराम गिरी, सुर्खेत

कृष्णबहादुर हमाल, सुर्खेत

चुणामणी शर्मा, सुर्खेत

महेन्द्रप्रसाद शर्मा, सुर्खेत

हेमप्रकाश भुसाल, सुर्खेत

जिवेन्द्र देव गिरी, सुर्खेत

गोपाल नेपाली, दैलेख

नरबहादुर हमाल, दैलेख

विष्णुप्रसाद रेग्मी, दैलेख

कृष्णबहादुर शाही, जाजरकोट

गोविन्दविक्रम शाह, जाजरकोट

कालु हमाल, जाजरकोट

कृतिबहादुर चन्द, जाजरकोट

धिरबहादुर बम, कालिकोट

राजेन्द्र थापा, कालिकोट

प्रेमबहादुर सिंह, कालिकोट

खड्गबहादुर बुढा, रुकुम पश्चिम

गोविन्द केसी, रुकुम पश्चिम

गंगा महत, जुम्ला

रामशरण न्यौपाने, जुम्ला

बलबहादुर महत, जुम्ला

सोनाम छेजुंग लामा, मुगु

रामबहादुर दानी, हुम्ला

सुदूरपश्चिम

जगत बोगटी, अछाम

डिल्लीराज भट्ट, कैलाली

दीपकप्रसाद देवकोटा, कैलाली

महेश्वर पाठक, कैलाली

घनश्याम भट्टराई, कैलाली

जीवन राई, कैलाली

टीका नाथ, कैलाली

निर्मलादेवी भट्ट, कैलाली

हरिशंकर योगी, कैलाली

भीमबहादुर कडायत, कैलाली

भोजराज जोशी, कञ्चनपुर

आनन्दी पन्त, कञ्चनपुर

नन्दलाल चटौत, कञ्चनपुर

भक्तबहादुर अधिकारी, कञ्चनपुर

लालबहादुर विश्वकर्मा, कञ्चनपुर

हिरा सार्की, कञ्चनपुर

रामचन्द्र नेपाल, कञ्चनपुर

गोकुल खनाल, अछाम

मीनबहादुर विष्ट, बाजुरा

राजबहादुर गिरी, बाजुरा

राधिका बोहरा, बाजुरा

रंगमान शाही, बाजुरा

कलक खड्का, बझाङ्ग

एलबी रावल, बझाङ्ग

मोहन थापा, बैतडी

धना पहरी, बैतडी

पदमराज जोशी, डडेलधुरा



धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७९, २७ असार सोमबार १६:४४ मा प्रकाशित