मदिराले लठ्ठ वडा अध्यक्ष रेग्मीले धम्क्याए ट्राफिक प्रहरीलाई

316 पटक पढिएको

प्रकाशित मिति: २०७९, ३१ असार शुक्रबार २०:४०

सम्पादक: धादिङ न्यूज

 

 

धादिङ, ३१ असार – धादिङको धुनिवेशी नगरपालिका वडा नम्बर ८ का वडाअध्यक्ष रामकृष्ण रेग्मीले आफ्नो पदीय मर्यादा भुल्दै मदिराको तालमा ट्राफिक प्रहरीलाई धम्क्याएका छन् ।

अत्याधिक मदिरा सेवन गरेर मोटरसाईकल चलाएको अवस्थामा वडा अध्यक्ष रेग्र्मीलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएपछि उनले शक्तिकेन्द्रको हवालादिंदै ट्राफिक प्रहरीलाई कुट्ने धम्कि दिएका हुन् ।

वडा अध्यक्ष भएपछि सुविधामा पाएको सरकारी मोटरसाइल चढेर काठमाण्डौंबाट धादिङको धुनिबेसी तर्फ आउँदै गर्दा शुक्रवार विहान नागढुंगा नजिकै पिपलमोडमा रेग्मी चेकिङ्गमा परेका थिए । बा२ब ९४२३ नम्वरको सरकारी मोटरसाइलमा आएका रेग्मीले मदिरा सेवन गरेको आशंकामा प्रहरीले ब्रेथलाईजरबाट परिक्षण गर्न खोज्दा इन्कार गर्दै उल्टै रेग्मील प्रहरीलाई धम्क्याएको भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।


सामाजिक सञ्जालमा भाईरल भएको भिडियोमा वडा अध्यक्ष रेग्मीले आफु धुनिवेशी नगरपालिका वडा नंम्बर ८ को दोस्रो कार्यकालको अध्यक्षमा जनताले चुनाएर पठाएको भन्दै प्रहरीलाई धम्क्याएको देखिन्छ । रेग्मीले भनेका छन, आंफुसंग ठूलो शक्ति भएकोले कार्यक्षेत्रमा खटिएका ट्राफिक प्रहरी असई शैलेन्द्र चौधरीलाई पड्काउने धम्की दिएको भिडियोमा स्पष्ट देख्न र सुन्न सकिन्छ ।

भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस
एकिकृत नेकपा माओवादीको तर्फबाट धुनिवेशी नगरपालिका वडा नम्वर ८ मा दोश्रो कार्यकालका लागि अध्यक्षमा विजयी भएका रेग्मी यस अघि पनि मापसे गरेर मोटरसाईकल चलाएको तथा अन्य अभद्र गतिविधिमा संलग्न रहँदै आएको आरोप छ ।

मापसे गरेर सवारी चलाएको अबस्थामा धुनिवेशी नगरपालिका वडा नं. ८ का रामकृष्ण रेग्मीलाई तत्काल नियन्त्रणमा लिएर ट्राफिक नियम अनुसार कार्वाही गरिएको नागढुङ्गा ट्राफिक प्रहरी कार्यालयका प्रहरी निरिक्षक टाप वहादुर क्षेत्रीले जानकारी दिनुभयो ।धादिङ जिल्लाको पहिलो अनलाइन खबर पत्रिका धादिङ न्यूज डट कम बिक्रम सम्वत २०७० साल जेठ २ गते तदनुसार सन २०१३ मे १६ देखि सञ्चालनमा आएको हो ।

२०७९, ३१ असार शुक्रबार २०:४० मा प्रकाशित